homoseksualne dziecko

  • Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Takiego pytania tu chyba jeszcze nie było 🙂

    Jaka byłaby Wasza reakcja, gdybyżcie się dowiedziały, że Wasze dziecko jest homoseksualne?
    Załamka, nic strasznego, to fajnie, czy może pogodziłybyżcie się z tym, ale nie byłoby to miłe? A może starałybyżcie się przekabacić dziecko na hetero?

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Prawda jest taka, że nigdy nie wie się, co by było gdyby. Nie można mieć stuprocentowej pewnożci, że się coż zaakceptuje/czy nie, jeżli nie stanie się z daną sytuacją twarzą w twarz. Oraz, (teraz konkretniej do tematu) nawet jeżli ktoż uważa się za tolerancyjnego, może zupełnie zmienić zdanie, w przypadku, jeżli to jego dziecko okaże się homoseksualne.
    Ale może być też odwrotnie.
    hm. trochę zamotałam 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Bardzo fajny temat!

    W mojej rodzinie jest homoseksualista-mój kuzyn-już prawie 30letni! Jako,że jego rodzina mieszka na wsi nie miał łatwo-tam ludzie mają trochę inną mentalnożć-a już zwłaszcza Ci starsi… Wszyscy byli w ciężkim szoku gdy okazało się,że jego najlepszy przyjaciel z którym spędza wiele czasu jest jego partnerem! Pamiętam,że jego dziadek nawet powiedział,że on mu te głupoty z głowy wybije (jakby to conajmniej było kwestią wyboru!) i chciał go gonić z jakimż kijem 😆 Z czasem wszyscy się przyzwyczaili…

    Gdyby moje dziecko było homoseksualne ciężko by mi było się z tym pogodzić (tak samo jakby np postanowiło zostać księdzem czy wstąpić do zakonu!) byłoby mi smutno,że nie będę miała wnuków (adoptowane to nie to samo-bo to nie jest krew z mojej krwi),że rodzina nie będzie miała potomka itd… Ale cóż-napewno nie wyrzekłabym się dziecka! Kochałabym czy by się urodziło niepełnosprawne,czy byłoby homosexualne czy nawet byłoby złym człowiekiem,bo prawdziwa matka podobno kocha mimo wszystko!
    Ale nie iwme jak zachowałby się mój partner-faceci w ogóle inaczej patrzą na homosexualistów,”p*****y” ich poprostu brzydzą,więc myżlę że mój mężczyzna mógłby mieć problem z zaakceptowaniem homosexualnego dziecka-przede wszystkim syna!!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ciężko przewidzieć reakcję w takiej sytuacji… ale na pewno nie odtrąciłabym swojego dziecka.Myslę,że potrafiłabym to zaakceptować-wiadomo,że na początku byłoby cięzko,ale starałabym się ze wszystkich sił,żeby moje dziecko nie czuło się pokrzywdzone z powodu swojej orientacji.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Mój najlepszy przyjaciel jest gejem więc tragedią by to dla mnie nie było.Aczkolwiek chciałabym mieć wnuki,myżlę,że się sprawdzę w roli babci 😀

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Przeciez masz dopiero 19 lat?! 😯 😯
    Albo źle widzę 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A to,że ktoż ma 19 lat wyklucza to,że myżli o przyszłożci?! 😯
    Że może chcieć mieć dzieci,później wnuki?! Że wie,że będzie dobrą mamą i babcią (albo będzie się mocno starać)?!

    Nie rozumiem tucci…

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja też nie bardzo łapię 😆 Już jako mała dziewczynka opiekowałam się moimi lalkami i byłam pewna,że będę dobrą Mama 8)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    ja podobnie jak większożć z Was. Ogólnie jestem tolerancyjna, ale gdyby moje dziecko było homoseksualne tolerancja przyszłaby mi o wieeele ciężej niż np w stosunku do sąsiada. Ale na 100% by przyszła. A nawet jeżli nie, to udawałabym, że cieszę się jego szczęsciem, żeby czuł/ła się komfortowo.

    paulinnna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja uwazam że to bez sensu na siłę próbować zmieniać orientację dziecka. Jakie jest takie jest i i tak bm je kochała

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " homoseksualne dziecko"

Przewiń na górę