HOOPtymistyczny Ożrodek Otwierania Polaków

  • Autor
    Odp.
  • niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Przy stacji metra świętokrzyska postawiono video-billboard wyposażony w kamerę przekazującą na żywo widok deptaka przed billboardem.
    Z pozoru jest to zwykła transmisja live video tego co dzieje się przed tablicą. Aplikacja jednak reaguje na ruch. [usunięto_link]
    Brał ktoż z was w tym udział?? Ja się jutro tam wybieram 🙂

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Brałam udział żwietna zabawa 🙂 poprawia humor. Hoop miał fajny pomysł z tą akcją. Bardzo dużo ludzi się przez to przewija.

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ha!! I ja też juz byłam:D Normalnie super zabawa 😀 hehehe… Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Dziż też się tam wybieram:)) Znajomi jeszcze o tym nie słyszeli, więc trzeba mały psikus zrobić 🙂

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Podobno super sprawa z tym bilbordem, koleżanka mi dzisiaj o nim opowiadała. Ja też jutro się wybieram 🙂 ale wieczorem to będzie mała rozgrzewka przed imprezą 🙂

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    A co z tymi filmikami. Jak go sobie żciągnąć?? Słyszałam coż o SMSie ale nie wiem co i jak. Też chce swoje wyczyny nagrać. Nie wiadomo ile jeszcze ten billboard tam będzie stał 🙂

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    trzeba wysłać sms a potem dostaje się kod i wpisując go znajdziesz swój filmik w necie. Szczegóły znajdziesz tu:[usunięto_link]. Ja już brałam w tym udział i muszę przyznać, że całkiem fajnie się bawiłam

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A co z tymi filmikami. Jak go sobie żciągnąć?? Słyszałam coż o SMSie ale nie wiem co i jak. Też chce swoje wyczyny nagrać. Nie wiadomo ile jeszcze ten billboard tam będzie stał 🙂

    Powinni coż ciepłego do picia zafundować;)zimno dziż;))))

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A co z tymi filmikami. Jak go sobie żciągnąć?? Słyszałam coż o SMSie ale nie wiem co i jak. Też chce swoje wyczyny nagrać. Nie wiadomo ile jeszcze ten billboard tam będzie stał 🙂

    Powinni coż ciepłego do picia zafundować;)zimno dziż;))))

    Hehe.. no jakiż ciepły napój hoop’a 😛 hehe przecież to ich pomysł wiec coż extra powinno zapewnić 😀 hehe
    Mi osobiżcie bardziej podobają się te animacje co były za granicą … te z tym palcem 😀 hahahahha wiecej zabawy przy tym 😛

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Nagrałam sobie wczoraj 30sek filmik z wygłupów przed billboardem 😛 ehhe fajnie było ale sie skończyło :]chociaż dla mnie bardziej podobała się akcja, która miała miejsce za granicą 😀

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ta akcja z zagranicy bardziej zabawna, ale i u nas jest fajna. Szkoda tylko, że ten billboard tylko w warszawie stoi. Myżlę, że duże zainteresowanie by miał również w innych miastach.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja też już mam swój filmik 🙂 Wyszedł całkiem dobrze, bo te animacje dodają fantazji dla filmu. Ale ubaw był przy nagrywaniu mówię wam, spróbujcie 🙂

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ten Billboard jest super!! To takie OKNO NA HOOPTYMISTYCZNY śWIAT:)
    Znalazłam zajebisty filmik. Widzieliżcie?? [usunięto_link] Fajna zabawa. Też tam wtedy byłam :d hehe Przypadkiem sie przypałętałam 🙂

    niuskaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Byliżcie w sobotę w nocy pod Hooptymistycznym Oknem?? Chlopaki tak wymiatali i jaja sobie robili, że nie pamiętam już kiedy tak dobrze się bawiłam…. a przechodziłam pod tym billboardem tylko jak do domku wracałam…. Niezła beka była!! Szacun dla Hoopa!

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Nie nie byłam. Ciesze się, że dobrze się bawiłaż:). Pozdrawiam

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    A ja byłam super impreza 🙂 Powinno być więcej takich akcji. Ciekawe do kiedy będzie ten billboard.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " HOOPtymistyczny Ożrodek Otwierania Polaków"

Przewiń na górę