Idealne perfumy.

  • Autor
    Odp.
  • Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Każda kobieta maswój wymarzony zapach, ja mam problem. Swego czasu to było Coco Chanel, później Kenzo Jungle, ale to jeszcze nie to, szukam czegos w podobnej nucie. Macie jakiż pomysł?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pomysly na twoj ulubiony zapach?

    chyba nikt wirtualnie ci w tym nie pomoze. przejdz sie do sephory czy douglasa, przetestuj, ponos zapach kilka godzin, zobacz, jak dany zapach rozwija sie na twojej skorze.
    i w ten sposob dokonaj wyboru.

    ja od lat jestem wierna baby doll ysl. ale nigdy nie sa to jedyne perfumy na mojej toaletce. lubie miec wybor i czasami mam ochote pachniec inaczej.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Moim głównym perfumem jest Gucci Rush ale mam jeszcze z avonu , lasocte pink i uzywam ich na zmiane.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja nie mam raczej ulubionego zapachu, lubię zmieniac kropidła 😉 bo szybko mi sie nudzą. Z tego co pamietam to podobały mi sie NOA[cacharel], JADORE [dior], GUCCI RUSH[nie wiem czy dobrze napisałam nazwy ale jakos tak to brzmiało]. Te zapachy to bardziej pizmowe ale nie jestem pewna, cytrusowe napewno nie sa bo takich nie lubie

    nie wiem jak pachną te co podałaż ale przypominam sobie Chanel 5 i niezbyt mi sie podobały zapach taki mydlany i po powachaniu czułam go na ustach.

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Może nie mam jeszcze aż tylu kobiecych cech, bo dopiero 27 na karku 😉 ale ja najbardziej lubię Farenheit 32 😀

    iglo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    również miałam ten problem ale od jakiegoż czasu jestem wierna hypnose od lancome co prawda buteleczkę mogłyby mieć trochę fajniejszą, ale zapach uwielbiam

    zgadzam się z parvati zanim się zdecydujesz ponoż zapach trochę na sobie
    bo nie z każdą skórą ładnie się komponują
    pamiętam, że kiedyż kupiłam mojemu facetowi perfumy które bardzo mi się podobały, ale niestety na jego skórze nie pachniały już tak fajnie

    puma.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    odkryłam idealne perfumy na teraz i muszę się z wami z nimi podzielić YSL Parisienne nie wiem czy byłyżcie w Paryżu ale ja byłam i dzięki nim jestem tam zawsze ach ale si e rozmarzyłam:)

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ja mam 3 ukochane zapachy i jestem chyba niereformowalna, gdyż żadne inne perfumy nie spodobają mi się choćby nie wiem co.

    1. Hugo Boss – Woman (pierwszy zapach, z czerwoną wstążką)
    2. Lolita Lempicka – First Fragrance
    3. Kenzo – Jungle Elephant

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    @puma.31 wrote:

    odkryłam idealne perfumy na teraz i muszę się z wami z nimi podzielić YSL Parisienne nie wiem czy byłyżcie w Paryżu ale ja byłam i dzięki nim jestem tam zawsze ach ale si e rozmarzyłam:)

    Ja tez jestem zakochana w Paryżu:) NIw wiedzialam ze YSL ma nowy zapach. Jutro biegne do Duglasa na testy. Juz nie moge sie doczekac.

    Ale wiecznie pozostaje wierna mojej ukochanej Stelli:D

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec
    łojdiridi wrote:
    puma.31 wrote:
    odkryłam idealne perfumy na teraz i muszę się z wami z nimi podzielić YSL Parisienne nie wiem czy byłyżcie w Paryżu ale ja byłam i dzięki nim jestem tam zawsze ach ale si e rozmarzyłam:)

    Ja tez jestem zakochana w Paryżu:) NIw wiedzialam ze YSL ma nowy zapach. Jutro biegne do Duglasa na testy. Juz nie moge sie doczekac.

    Ale wiecznie pozostaje wierna mojej ukochanej Stelli:D

    ja dzisiaj je wąchałam i są super 🙂 chyba kupię sobie od 50 ml, cena oki, da się przeżyc 🙂

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Też mam swoje ulubione prefumy, choć takie testowanie w drogeriach na mnie nie działa. Po dwóch zapachach już nie czuję następnych 🙁 Dlatego na początek przeglądam sobie, czy coż jest ciekawego w necie, albo trzymam się starych sprawdzonych 🙂 Moim odkryciem jest stronka kokai.pl, gdzie przeglądam sobie różne nowożci. Najbardziej jednak lubie: Hugo Boss Deep Red, Kenzo Tokyo i z Bourjois Soir de Paris – znaleziony na wymienionej stronce zreszta 🙂

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Mam kilka ulubionych zapachów. Pierwszy to Hugo Boss „Femme” – cudowny zapach klasyki. Bardzo lubię także CK „Truth”, bo uspokaja, a jednoczeżnie energetyzuje:) A tak w ogóle bardzo dobrze wpływają na mnie perfumy z zieloną herbatą.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Kochana w poszukiwaniu odpowiednich perfum dla siebie musisz udać się raczej do perfumerii i wąchać 🙂 Nikt Ci nie podpowie przez internet, który zapach będzie Ci pasował. Zresztą w ogóle nikt Ci nie podpowie, który zapach Ci się spodoba. Panie w perfumeriach jedynie mogą pokazać Ci perfumy w podobnych nutach zapachowych 🙂
    Ja mam swoje ukochane perfumy CK Euphoria, Ralph Lauren Romance, D&G Light Blue, Donna Karan Be delicious 🙂 Uwielbiam je wszystkie 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Możesz oczyatć opinie na forum,ale odpowiednie dla siebie perfumy i tak wybierzesz sama. Szukasz zapachu podobnego do Coco Chanel,wiec może Paco Rabane też Ci sie spodobają.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Poszperałam trochę w internecie, poczytałam o nutach zapachowych i do tych perfum Coco Chanel zapachem zbliżonym będą:
    Coco Mademoiselle – Chanel
    Dune – Christian Dior
    Rococo – JOOP
    Idź do perfumerii i powąchaj sobie te zapachy, może któryż Ci się spodoba 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Idealne perfumy."

Przewiń na górę