• Autor
    Odp.
  • monika443
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    słuchajcie chcę spytać was o idealny seks jaki przeżyliżcie bądz chcieli byscie przeżyć, w miarę szczegółowo i nie chodzi mi o uczucia mu toważyszące tylko o to co chcieli byżcie robić i co chcieli byżcie by robili wasi prtnerży. pytam o w miarę dużo szczegółów bo chciałam bym nietóre z waszych wyobrżeć wprowadzić w życie 😀 być może jak inni odwiedzający ten temat. P.S. nie chodzi tu o jakież nierealne sytuacje typu: seks w samolocie, nie raczej nie o to chodzi, raczej chodzi mi o stosunek z waszymi np. partnerami w domu lub w innych realnych miejscach 😀 mam nadzieję że zrozumieliżcie o co mi chodzi 😛 Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Kurcze chyba kazdy ma inne wyobrazenie na ten temat…
    no ale chcialbym romantycznie(zaczac kolacja pozniej prysznicem,masazem), dlugo z kilkoma pozycjami i oczywiscie z pozytywnym zakonczeniem u siebie jaki i u mojej partnerki

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Ogolnie nie narzekam na ses z partnerem. jednak jeden raz bylk wyjatkowy.. naprawde wyjatkowy.

    szlalam na punkcie glosu Sean Paul, no i oczywisciena punkcie swego mezczyzny.
    zwiazek juz troszke trwal. mieszkal juz u mnie jakis czas, domownicy jednak uniemozliwiali nam czestych bliskich kontaktow 🙂

    jego mama wyjechala na jakas wycieczke na kilka dni. poszlismy do niej do domu. wlaczyl calutka plyte Sean Paula zawiazal mi oczka, wspolna boska kapiel, o rety dlugi sex , sen w objeciach. rano gdy otworzylam oczka jego przy mnie nie bylo. lozko zimne po jego stronie. serce chcialo mi wypasc przez okno z zawiedzenia.
    a on wchodzi z kuchni do pokoju i mowi sniadanie na stole. ze bylo dobrze po 12 w poludnie wiec wlasciwie obiad. o jaki dobry…

    to bylo romantyczne, cudowne, wspaniale,,,
    zawsze bede o tym pamietac mimo iz takie chwile sa juz sporadyczne, zmeczenie, praca, dziecko

    kazde urozmaicenie, kilka pozycji, smiech gdy sie zderzymy glowami to wszystko jest cudowne. idealnie jest gdy po wszystkim sie przytulimy i zasniemy

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Rozpoczecie gry wstpenej juz w aucie badz w windzie

    stefka19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Idealnie to jest jak mój facet użyje Axe, wczeżniej prysznic, do tego lampka wina i dobra muzyka…romantyczny nastrój hmm. ..to jest to co lubię!

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Coż mi się wydaje że ty się raczej o szczegóły pytasz a nie o nastrój… chyba planujesz coż wyjątkowego i chcesz się doweidzieć jaki „chwyt” kręci facetów… tak?

    monika443
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    niom coż w tym rodzaju 😀 jest fajnie i wogóle ale zbliża się nasza rocznica będziemy mieli okzję by spędzić razem kilka dni chciała bym to wykożystać i zaskoczyć go czymż totalnie nowym 😉

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    ja sobie marze o spedzeniu prawie calego dnia w lozku ze swoim mezczyzna
    tak, zebysmy nie musieli wstawac co swit i biec do pracy, tylko zostali sobie w lozku i kochali sie wiele wiele razy (dobry sposob na wyprobowanie czegos nowego, no bo przeciez nie ma sensu tego robic 4 razy pod rzad w pozycji misjonarskiej 😉 )
    w miedzy czasie pomiedzy jednym a drugim numerkiem takie beztroskie przytulanko, glaskanie, calowanie, nie powazne rozmowy i cieszenie sie z bycia soba
    zamowilibysmy sobie tez jakies pyszne jedzonko zeby nie musiec sie meczyc w kuchni

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Zakładając, że obmyżliłaż już nastrój, strój itp. Zaczynacie lgnąć do siebie… to ja bym zaoferowała coż takiego… 😳
    Nie pozwalaj mu się do siebie dobrac, jednoczeżnie całuj go, ale nie w usta, np. w szyję , rękę brzuch i… rozbieraj go, ale sama nie daj sobie nawet spinki zdjąć. Połóż go na plecach. Usmiechaj się drapieżnie i muskaj go opuszkami po całym ciele, tj prawie całym TAM nie dotykaj. Głaszcz szyję, boki, brzuch, uda jak już będzie pękał, muskaj, a potem przesuwaj rytmicznie po zgięciach przy pachwinach… Jeżli masz długie i związane włosy, to jest moment, aby je rozpużcić, możesz zdjąć bluzkę. Włosami gładź miejsca jak wczesniej, a ustami okolice jąder i penisa, około 5cm wokół. Jeżli masz krótkie włosy, gładź go dalej rękoma, lub jakąż apaszką, całuj jak wyżej.
    On cały czas próbuje cię dotknąć ale nie daj się. Możesz zacząć pieżcić ustami jądra, rękoma głaszcz ciało wyraziżciej. W końcu zacznij go DELIKATNIE pieżcić ustami, bez uzywania rąk. Jak go wyjmujesz z buzi, dmuchaj zimnym powietrzem, a potem znowu weź go do ust… wrażenia termiczne 😉
    On już pewnie jęczy. Teraz dosiądź go zdejmując stanik, ale zostań w stringach. Rękoma trzymaj jego ręce nad głową (bezsznurkowe związanie 🙂 ). Możesz tak skończyć. Jeżli natomiast, kochacie się czasami analnie…to teraz zmień dziurkę, jego ręce trzymaj jedną swoją, a drugą pieżć się tak by to widział.
    Jeżli chcesz mu zrobić masakrę totalną, krzyknij „Już nie mogę, zerwij to ze mnie (pokazując na stringi) proszę zerwij je natychmiast, chcę ciebie” czy cos w tym stylu, według gustu. Niech on zerwie te majtki, a Ty go na siebie wciągnij, skończy za sekundę 8)
    Miłej rocznicy. Daj znać o wrażeniach.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Serafina ale z Ciebie hardcoreowiec:D tez tego sprobuje

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Najważniejsze, zeby niepopażć w rutyne i starać sie, zeby seks za każdym razem był inny. Może bardziej szalony, namiętny, spontaniczny, nieokiełznany. Jedno jest pewne: żadnych hamulców w łóżku 🙂

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    seks musi byc spontaniczny rutyna zabija namietnożć! zmiana miejsc na figle jest bardzo fajna .. takie odmiany pobudzają wyobraznie .. polecam sex w wannie : woda,, piana.. itd. 🙂 🙂 wysoki stół/ blat kuchenny tez jest fajny .. tylko trzeba uwazac zeby sie w jakas szafke nie przyrżnąć:):)

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mi się maży sex stajni na sianku gdzie na niebie widać tysiące gwiazd.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] 85 wrote:

    Mi się maży sex stajni na sianku gdzie na niebie widać tysiące gwiazd.

    …a na ziemi tysiace robaczków 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " idealny seks :D"

Przewiń na górę