Ile trwa u Was gra wstępna?

  • Autor
    Odp.
  • Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    pytanie jak w temacie? u mnie niestety zdecydowanie za mało, czasami mam wrażenie, że mój facet myżli tylko o sobie, żeby tylko jemu było dobrze i skraca ją do minimum, a ja potrzebuję dłuższej rozgrzewki. Przez to wszystko spada mi libido jak nie wiem, co byżcie zrobiły na moim miejscu?

    lotta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    musisz porozmawiac o tym z partnerem, w zwiazku najwazniejsza jest szczera rozmowa, moze kupcie jakies ksiazki poradniki i poczytajcie razem

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    A Ty ile rozgrzewasz mężczyznę? Zajmujesz się całym jego ciałem?

    DZIKA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W końcu jesteżcie razem i seks Wam obojgu powinien sprawiać przyjemnożć. Ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z partnerem o swoich potrzebach. Na pewno Cię zrozumie. A przecież dłuższa gra wstępna dla Niego też będzie przyjemna.
    A co do mojej gry wstępnej to trwa wystarczająco długo ;-))

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    U nas gra wstępna trwa raz krócej, raz dłużej… Zależy jak tam mu się chce;) Ale walcz walcz dziewczyno o swoje:) Sex powinien cieszyć nie tylko facetów, ale kobiety również…

    kates84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    U mnie gra wstępna trwa czasem długo a czasem krótko to zależy od naszego podniecenia , ale jak widzę ze mój partner już chce zacząć a ja jeszcze nie czuje się gotowa to mu daje do zrozumienia ze pragnę jeszcze jego pieszczot .
    W każdym związku przede wszystkim ważne jest żeby tak jak już wspomniała koleżanka wyżej rozmowa , może pomóc tez czasem wspólne oglądanie jakiż filmików albo ciekawa ksiązka na temat urozmaicenia swojego życia erotycznego 🙂 powodzenia

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    U nas ok 10 min

    falista24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    U mnie to jest tak,że idziemy razem się kąpać i pod prysznic, nastepnie do sypialni na łóżko.. jest cudownie i to nie trwa kilka minut, tylko z godzinę. Potrafi mnie podniecić nawet przez ubrania i bielizne, później jak jestesmy nadzy to już całkowicie rozpalona jestem. 😀

    Marianella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ostatnio to pół nocy 😉 A tak to rozpiętożć mamy między 5 minut a godzina 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    U nas podobnie jak wyzej jupi
    Zdarzało się, że caly dzień gra wstępna, apotem pół nocy harców 😀

    Simarik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Najprzyjemniej jest gdy trwa minimum godzinę – ale tak naprawdę zależy to od humoru, pory dnia, nastroju i miliona innych czynników. Czasami może trwać i 2 minuty, a wtedy również może być cudownie. Jednak i tak wyznaję zasadę, że im dłużej..tym lepiej 😀

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja w sumie nigdy nie sprawdzałam z zegarkiem w ręku, więc trudno stwierdzić 😉 Ale jak u wszystkich, raz chwilę, raz bardzo długo, w zależnożci od naszych potrzeb – a jeżli jest tak, że ja chcę więcej, to po prostu o tym mówię, tak samo partner mi mówi, na co ma ochotę. Ale też czasem można sprawić przyjemnożć tej drugiej stronie i kiedy on chce już, to po prostu już 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    U nas gra wstępna trwa raz krócej, raz dłużej…

    u nas też 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy jak tam mu się chce;)

    no co Ty, Afri, nie uważasz, że ważne, jak Ci się chce!? 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Ale walcz walcz dziewczyno o swoje:) Sex powinien cieszyć nie tylko facetów, ale kobiety również…

    znów jestem ZA! 👿 myżlę, że wszyscy powinni być szczężliwi 😆

    Ania22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    u mnie? Ogranicza się do całowania. Co najwyżej ja zrobie…..wiecie co:) i tyle . nudzi mnie juz to… chociaż nie widze sposobu na zmianę 🙁

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Polecam też sexi bieliznę podczas gry wstępnej,nic nie działa na facetów tak pobudzająco jak widok swoje ukochanej w skąpej i stylowej bieliźnie,to idealny przepis na grę wstępną:) Zapraszamy do nas i służymy pomocą podczas wyboru.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ile trwa u Was gra wstępna?"

Przewiń na górę