• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zielonooka=Marta.

    impresja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A ja mam na imię Paula 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja jestem Ela , ale musze przyznac ze jakos szczegolnie nie przepadam za tym imieniem, no chyba ze w formie Eluż. Elżbieta to imie , ktore najczesciej nosza ciotki moich kolezanek , czyli raczej kobietki kolo 40-50 a nie mlode.

    eee tam.. Ela nie jest aż takie najgorsze.. co mają powiedzieć te które się nazywają Krystyna, Stefania itp.. 😀

    masz pewnie racje i wiem ze sa gorsze imiona, a tak a propos wlasnie imion , slyszeliscie jak Wisniewski chce dac na imie swojej corce? VIVIENNE VIENNA. To jest dopiero masakra!

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    LOLITA..>>>> Diana 😉 czyżbym była jedyna?

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    a czy inna Małgorzata oprócz mnie tutaj jest ❓ 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a tak a propos wlasnie imion , slyszeliscie jak Wisniewski chce dac na imie swojej corce? VIVIENNE VIENNA. To jest dopiero masakra!

    a no te imiona co on wymyżla to są w ogóle kosmiczne.. i żal mi dzieci.. bo jakie dziecko w przedszkolu wypowie to imie? żadne.. jak dorosłym jest ciężko.. 😀 ja pamiętam jak mój kuzyn z niemiec nazwał swojego syna Justin to jak babcia sie uczyła imienia hehe 😀

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no wlasnie, rodzice sila sie na jakies wymyslne imiona i moze jak to jest bobabsek brzmia one fajnie , ale na pewno nie mysla o ich przyszlosci, a ni o tym ze przez imie moga sie stac posmiewiskiem

    karollcia-93
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    no u mnie nick chyba mowi sam za siebie – Karolina 🙂 Swoje imie lubie tylko w zdrobnieniach 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Imiona"

Przewiń na górę