intymna depilacja – pomocy!!

  • Autor
    Odp.
  • ona54321
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie
    Jestem tutaj nowa, mam nadzieje że mi pomożecie. Chciałbym dla swojego Miska ogolić bardzo dokładnie i całe miejsce intymne (chodzi oczywiscie o myszkę). Do tej pory robiłam to tylko za pomocą wody i maszynki jedno razowej, jednak już po paru dniach miałam problemy bo zaczynało mnie to miejsce swędzić. Znacie może jakiż bardzo dobry żrodek do golenia takich miejsc oraz jakiż balsamik??? Czy może leiej golić czymż innym niż maszynką jednorazową???

    Byłabym wdzięczna za pomoc

    Pozdrawiam

    hitlerowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    są specjalne kremy do depilacji miejsc intymnych, a jeżli decydujesz się na golenie (odradzam osobiżcie również mnie swędzi a czasem nawet można dostać krostek!)trzeba używać koniecznie balsamu (mysle ze jakiego kolwiek ja np. dove)
    golenie to niestały efekt bo już po niecałych 2 dniach widać odrosty :-/

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    osobiscie robie tak samo, ostatnio tylko byl zonk, bo zamiast zwyklego dove uzylam tego brazujacego.i jest teraz nieco ciemniej:)
    a tak na powaznie, to podobno genialna jest depilacja cukrowa, ja zamierzam sie wybrac.warto tez isc do kosmetyczki-boli ale efekt jest trwalszy no i ladniej wyglada:)

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    no ale tak bez zadnych oporow pojdziesz do kosmetyczki?? mowa o depilacji nie samego bikini, ale takiej „calosciowej”..

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w zyciu nie dalabym babie sie tam wydepilowac. a ponziej jej za to zaplacic. nawet gdybym miala pewnosc ze na jakis czas bede miala spokoj. wole sie wydepilowac tam sama (ewentualnie razem z mezem) wtedy kiedy tego potrzebuje

    Kinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    hm ja rozwiazałam ten problem tak: wzgorek depiluje depilatorem- 1 raz było mi ciezko ale robiłam to stopniowo pozniej juz z gorki reszte golarka i poprawiałam maszynka , nie mam zadnych podraznien i moge to robic nawet codziennie nie ma uczucia bolu i swedzenia 😀

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    no wow ja nie wyobrażam sobie depilatorem potraktować tych okolic…uuuuuuuuuu

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Do tej pory robiłam to tylko za pomocą wody i maszynki jedno razowej

    A pianka?!

    Ja uzywam zwyklej, taniej pianki, maszynki jednorazowej a po ogoleniu smaruje kremem nivea tym w niebieskim okraglym pudeleczku i jest git, żadnego swedzenia

    Madziek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam. Czytam, czytam i powiem, ze kazda z Was ma racje:) Bo wszystko zalezy od indywidualnego podejscia… Jesli ktos woli sie golic- ok, depilacja- tez ok. Bo kazda z metod ma plusy i minusy. Wiadomo, depilacja jest bolesna, ale za to efekt utrzymuje sie dluzej. Natomiast wloski moga wrastac po zastosowaniu kazdej metody. Odnosnie depilacji w salonie, to na pewno bedzie ona wykonana profesjonalnie i nie powinnysmy miec zadnych oporow- przeciez robia to nam kobiety. Do depilacji bikini dostajecie jednorazowe majteczki, abo mozecie pozostac w swoich, deplacje tzw. brazylijska, czyli „po calosci” niestety nie kazdy salon wykonuje. A do samodzielnego golenia w domu polecam oczywiscie pianki i kremy lagodzace po goleniu miejsc wrazliwych, intymnych.
    Pozdrawiam serdecznie i zycze bezproblemowego pozegnania z wloskami;)

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Podrażnienia okolic bikini to zmora chyba większożci kobiet. Dzieje się tak dlatego, że właski tam są płaski i rosną pod skosem, jak przebijają wrażliwą skórę (albo gorzej – zawijają się) pojawia się problem.
    Golić się najlepiej maszynką, mimo nietrwałego efektu i szczerze mówiąc polecam te męskie, bo mają lepsze substancje łagodzące, a później krem, przynajmniej nawilżający, a najlepiej po depilacji, do stosowania… nawet przez tydzień! Jeżli jednak masz skłonnożć do podrażnień, to żadna metoda nie będzie skuteczna w 100%.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link]:))) wrote:

    Odnosnie depilacji w salonie, to na pewno bedzie ona wykonana profesjonalnie i nie powinnysmy miec zadnych oporow- przeciez robia to nam kobiety. Do depilacji bikini dostajecie jednorazowe majteczki, abo mozecie pozostac w swoich, deplacje tzw. brazylijska, czyli „po calosci” niestety nie kazdy salon wykonuje.

    Ja bym się zdecydowała na depilację laserową w tym miejscu ale włażnie taką brazylijską czyli „po całożci” 😛 I włażnie się zastanawiam czy by ją wykonali laserowo…
    Jak myżlicie?

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ja bym bardzo chcial sie pozbyc wlasnie z tego miejsca owlosienia raz na zawsze, bo to najbardziej irytujace zajecie dla mnie w lazience, depilacja bikini. Ale taki zabieg laserowy troche kosztuje…

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    A ile kosztuje? 🙂

    Kati99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mam problem!!Chce ogolic sie całosciowo i nie wiem czym mam to zrobic;/
    po maszynce zaraz odrastaja i jest sie ostrym w dotyku a kremów do depilacji nie wiem czy moge uzyc bo kiedys miałąm zapalenie pochwy i boje sie ze od tych kremów cos mi sie podzieje innego:(
    pomoznie mi!!co mam zrobic zeby wszytsko bylo dobrze i wmiare dlugi efekt.
    Pozdrawiam

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    jesli chcesz dlugiego efektu to idz do kosmetyczki albo sprobuj depilatorem, choc ja osobiscienie zdecyddowalabym sie na zadna z tych metod bo to musi okropnie bolec. Ja gole sie co 3 dni zwykla maszynka i pianka. jak po tym niasmaruje sie balsamem to podraznienia nie wystepują albo są minimalne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " intymna depilacja – pomocy!!"

Przewiń na górę