Ja chyba umre :(

  • Autor
    Odp.
  • Kinqua
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Gadałam na kompie z pewnym facetem, nie z polski.Więc go nie nzałam…powiedziałam mu że mam 18 lat bo co mam mu mówić? że 15? jak on miał 22.. od razu nigdy nikomu nie powiem prawdy..więc tak gadaliżmy…i się stalo sie zakochaliżmy…dzisiaj (po 9 mież.) gadając z nim miałam juz dożć klamania więc powiedziałam mu że nie mam 18 lat, żę źle mu napisąłam…a on sie obraził…powiedział dobranoc i poszedł 🙁 nie wiem co mam teraz robić.Nie chciała go dalej okłamywac…a magolam..teraz mam totalną ząłamke:( zygać mi sie chce i płakac bo ja go kocham a on sie obraził i być może mnie zostawił ;( pomóżcie popmocy, co mam robić już nie bede nigdy kłamać!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Pisał zawsze to co chciałaż przeczytać. Czy myżlisz że i on miał te 22? nie sądzę. Nie zakochałaż się w tym człowieku tylko jesteż zafascynowana nową znajomożcią, czułaż się dowartożciowana, potrzebna, mogłaż mu się zwierzyć, on tobie.

    Skoro okłamałaż go co do wieku to równie dobrze mogłaż naginać każdą inną historię. Nie dziwię się że poszedł sobie. Nie narzucaj mu się. Nie odzywaj, bo to sensu nie ma żadnego. Ten ból Ci przejdzie szybko.

    A swoją drogą – skąd wiesz czy to nie był np handlarz żywym towarem, człowiek który został skazany na dożywocie, facet po 40 przechodzący kryzys…

    Znasz swoje wartożci. Dziewczyno szukaj ludzi z reala. Tych których widzisz, możesz dotknąć, poznać

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, że miał podwód żeby tak zrobić, jak Ty byż się poczuła gdyby okazało się, że ona ma np 30 lat? Nie pisz do niego, daj mu czas na przemyżlenia, 7 lat różnicy to duzo, zwłaszcza kiedy Ty masz tylko 15.

    Kinqua
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Macie racje, myżle że ból mi p**** dzie szybko, nie wiem jak znim ja też sie obraże i bedzie super, najlepiej też sie nie bede odzywac i kropka..

    Kinqua
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A i dodam jeszcze że on jest z turcji..lol a tm to chyba nie zadobrzy są..:/

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Po pierwsze nie mogłaż się zakochać w facecie,z którym nie miałaż innego kontaktu niż przez internet 😕 To jest fascynacja.W związku z tym nic Ci nie będzie,jeżli ta znajomożć się skończy 😉 świat wirtualny ma to do siebie,że tam koażdy może być kim chce i też nie powinnaż brać zbyt poważnie tego,co on do Ciebie pisał.Skoro obraził się za to tylko,że skłamałaż w kwestii wieku to chyba jednak nie był tak do końca do Ciebie przywiązany… problem jest jak dla mnie nie poważny 😕 Ale masz na przyszłożć nauczkę-nie udawaj kogos kim nie jesteż 🙂

    nieinaczej
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Spróbuj zachować sie bardziej dojrzale. Nie moglas zakochać sie w facecie, ktorego na oczy nawet nie widziałaż. To tylko twoje wyobrazenia i marzenia, ze po drugiej stronie siedzi jakis 22-letni przystojniak, i snułaż plany ze wy razem…
    to nie jest tak. Warto miec swoje marzenia, ale nie mozesz tego brac na powaznie. Znajomosc przez internet niczemu nie sluzy. To tylko zabawa. Zwlaszcza ze go nigdy nie widzialas. On mogl miec 40 lat a tak cie opętać ze az zglupiejesz i pomyslisz ze go kochasz. Zapomnij o takiej znajomosci. Jezeli dalej bedziesz z nim gadac, ciagle bedziesz ranić sama siebie. Postaw na realistyczny swiat, zejdz na ziemie. Nie mozesz tak angazowac sie w znajomosc internetową. To bład wielu dziewczyn w twoim wieku. Zrezygnuj z tego, zapomnij. zobaczysz ze bedzie ci lepiej.

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A i dodam jeszcze że on jest z turcji..lol a tm to chyba nie zadobrzy są..:/

    😯

    ze jak ..???
    😆 😆 😀

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nie wierzę w miłożć netową, mógł ci się spodobać, ale żeby to od razu LOVE
    ???

    w takich rozmowach zawsze kłamie się w pewnych kwestiach, ty oszukałaż go co do wieku, (ale to różnica tylko 3 lat) 🙂
    mógł się poczuć oszukany, ale jeżeli traktuje waszą znajomożć poważnie to się odezwie. Więc jest nadzieja 🙂

    No, chyba, że rzeczywiżcie to jakiż facet przechodzący kryzys wieku żredniego. Albo niepoważny koleż, który szuka naiwnych panienek (wybacz tą brutalnożć).

    Poszukaj sobie kogoż ze szkoły, osiedla… wyjdź na imprezę i poznaj kogoż nowego – może wtedy się naprawdę zakochasz.
    Powodzenia

    Kinqua
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dzienki za odpowiedzi, wiem że to jest czubek juz i debil lol i z nim nie gadam ;D dieki wam :*

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    kochana otworz oczy 😯 Turcy hm…
    oni po jedenj minucie rozmowy potrafia wyznac kobiecie milosc 😈
    Nie szanuja ich je bija 😈 😈 😈
    W Belgii duzo jest Turkow i omijam ich jak ognia 💡
    Jestes szczesciara ze urwal kontakt-choc sa takim typem ludzi co nie daja za wygrana- moze Cie keszcze pomeczyc
    zycze wytrwalosci i troche wicej rozsadku 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja chyba umre :("

Przewiń na górę