• Autor
    Odp.
  • latya
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Otóż, mam pewien problem, o ile można to tak nazwać.
    Mam przyjaciółkę, żwietnie się dogadujemy, chodzimy wszędzie razem, uwielbiamy swoje towarzystwo i żwietnie się razem bawimy.
    Często, a włażciwie prawie zawsze chodzimy razem na imprezy- mamy wspólnych znajomych.
    Wszystko fajnie, ale… ona jest ode mnie ładniejsza. Ma żliczne kształty i jest piękna. Na każdej imprezie ma grono adoratorów, ja również nie narzekam na brak zainteresowania, no ale nie mam ich tylu i takich jak ona.
    Za każdym razem kiedy przychodzi do niej jakiż przystojniak się zapoznać, albo kiedy 'upatrzę’ kogoż, a za chwilę on podchodzi do niej- strasznie robi mi się smutno i odechciewa mi się dalszego imprezowania.
    Nie chcę się nad sobą użalać, ale szczerze mam już tego dożć 😥
    Nie chcę też z niej rezygnować, z resztą nawet nie jest to możliwe bo chodzimy razem do klasy.

    Macie jakież rady? 😳

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a Ty nie potrafisz sie użmiechnąć do faceta? ty też potrafisz…
    wiesz.. ja bym wolała być ta druga 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Co masz robić? Popracować nad własną samooceną.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Włażnie,musisz poprawić swoją samoocenę,nabrać pewnożci siebie 🙂

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Ewentualnie jeżli masz zastrzeżenia do swojej figury, fryzury, image’u – popracuj nad tym.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie zazdrożć, tylko wez się za siebie. Zadbaj o uczesanie, ubrania, użmiechaj się, a otoczy Cię „stado menów”. 😛

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Zazdrożć jest taka głupia i płytka…

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    tez tak kiedys mialam ale to jak bylam mlodsza, poznalysmy faceta na disco a on zainteresowal sie jak zwykle moja kolezanka za rok biora slub ale co z tego jak ona mu rogi doprawia bo znalazla sobie „kochanka” bo luby we wojsku teraz moge mu tylko wspolczuc

    latya
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dzięki Wam 🙂

    Kompleksy mam, ale przy niej.
    Przed imprezą czuję się żwitnie i podobam się sobie, ale później jakos się to zmienia i czuję się beznadziejnie…
    Może to i zazdrożć… Ale ciężko mi no…
    Zawsze przy niej jestem tą drugą 🙄

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jednego nie rozumiem… latya… masz zamiar wpadać w doła za każdym razem jak w twoim otoczeniu pojawia się dziewczyna ładniejsza (tudzież lepiej „zrobiona”) od ciebie? czy to tylko powodzenie przyjaciółki tak cię boli?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ja i ona…"

Przewiń na górę