ja mu tak – on mi nie?

  • Autor
    Odp.
  • Rinoa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Może macie taki problem że wy robicie chłopakowi loda, dotykacie go a on nic w zamian wam nie daje?
    Jedynie seks ale sam Was ”tam” dotyka żadko//

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    u mnie bylo tak na poczatku mojego zwiazku;/ ale teraz jest ok
    z tym ze robimy to tak ze je jemu najpierw a pozniej on mi bo jak robimy to jednoczesnie 69 to nie mozemy sie skupic ;d hehe

    rafalek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    RINOA jeżli taka sytuacja ci się zdarzyła to napewno coż jest nietak w twoim związku , gdyż robienie loda facetowi jest wielkim turnonem 😀 czyli podnieceniem 😀 popierwsze jestes troche zabardzo dostępna faceci z instynktu lubią kobiety które są wwyzwaniem poprostu nierób mu laski przez jakiż czas

    po drugie pójdz do empiku lub innnej księgarni i poprzeglądaj ksiązki typu kamasutra tam jest wiele wiedzy na temat fellatio a jak po przewie zastosujesz mu wszystkie te techniki to zemdleje z orgazmu 😀

    po trzecie chętnie zrobie ci szybki test osobowożciowy który pomorze ci w tych sprawach zgłoż sie na priva 😀

    pozdro
    Rafał

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Mysle ze to nic groznego .. ja osobiscie nie spotkalam sie z taka sytuacja.. zawsze bylo odwrotnie .. ze to ja nie dawalam mojemu facetowi tego czego oczekiwal ode mnie natomiast on uwielbial sprawiac mi tego rodaju przyjemnosc.. niestety moj zwiazek sie rozpadl niestety rowniez z tej przyczyny…:/

    Natomiast teraz uwielbiam to robic. 😉

    Moze Twoj facet jest nie smialy , moze boi sie ze cos zrobi nie tak? nie wiem .. mysle ze nie masz czym sie przejmowac 🙂 tylko powinnas porozmawiac ze swoim facetem na ten temat..

    pozdrawiam
    mala

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    może on nie ma dożwidczenia w takiej sztuce i boi się skompromitować albo coż… zachęć go:D 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ➡ podstawa przy tego typu pieszczotach jest higiena… [ja kiedy zaczynają sie amory wychodzę i podmywam „to i owo” mimo iż brałam kąpiel przypóżćmy 2 godz temu]
    ➡ nalezy również zadbać o włoski odpowiednio przyciąć, wydepilować by miało to jakiż ładny kształt, oczywiżcie nie zapominam o goleniu „rowu” 😀 😈 całożc wygląda sexownie
    ➡ kiedy juz zacznie cie tam pieżcić okarz np. jekiem, czy jakims innym sygnałem, że cię to bardzo podnieca… faceci lubią sprawiać przyjemnożci kobiecie w tej dziedzinie 😈
    ➡ oczywiżcie są też wyjątki być może twój facet rzeczywiżcie nie lubi tego robic może sie brzydzi, wstydzi[tu proponuję przy bardzo małym oswietleniu lub jego brak- zauwazyłam kiedyż u mojego że jakos się krępuje kiedy na niego patrzę… ale juz mu to przeszło 😉 ]

    a co do robienia facetowi loda to jakos nigdy mnie do tego nie ciągło bo:
    – wydaje mi sie to troche upokarzające
    – czuję obrzydzenie
    – i cos z natury psychicznej co nie pozwala mi robic czegos co sprawiało by mu przyjemnożć
    Ale na szczęscie nie zawsze tak myslę i raz na ruski rok zrobię mu tego lodzika 😈

    a niesamowicie mnie wkurza jesli prosi mnie bym mu zrobiła loda- robię to kiedy mam ochotę a nie kiedy on mi karze i zawsze mu to powtarzam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ja mu tak – on mi nie?"

Przewiń na górę