ja proponuje o dzial…

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    pod nazwa KOSZ
    i zeby tam wzycac temty ktore sa juz stare i malo odwiedzane i zeby np po 30 dniach usuwaly sie same?
    aha i zeby tylko admin i mod mial do nich dostep…
    co wy na to ?
    bo jak ja teraz tak chodze po tym forum to jest duzo takich temato.. mam je usuwac? czy niech sobie leza?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie sprawdzałam jeszcze ale jest dużo tematów które sie powtarza[komuż się tak jakoż zrobiło 😉 ] mozna by je wykasować, a co do kosza to dobra sprawa

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Tak, na forum panuje okropny bałagan, a do tego poważne tematy są porozsypywane po dziale: „hyde park”.

    Potrzebny jest dział:
    Filozofia, na poważne tematy

    Mówię Wam, tak będzie lepiej, gdy będą odpowiednie działy na odpowiednie tematy, zamiast wszystko upychać w tym „hyde park”

    Bez obrazy ale to po prostu odstrasza…..
    Skąd ktoż ma wiedzieć, że o aborcji czy o ateizmie będzie mógł porozmawiać w dziale „hyde park”, który powiedzmy sobie szczerze, jest miksem wszystkiego ze wszystkim.

    To forum dla kobiet, a dział o aborcji (jakże ważnym temacie dla kobiet) jest w dziale „hyde park” – to przykre po prostu.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    ………..a ze mną się ktoż zgadza?

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Ja się zgadzam. Faktycznie „hyde park” zawiera tematy, które znaleźć się tam nie powinny, dlatego konieczne jest utworzenie dodatkowych działów.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Wiecie…….
    Filozofia to poważny dział i moim zdaniem niektóre tematy z „hyde park” powinny się znaleźć jak najszybciej w dziale Filozofia.

    Oczywiżcie proponuję także dział Muzyka

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    też uważam że filozofia nie pasuje bo to mi się kojarzy z wielkimi myslicielami, zresztą jakie by tam tematy pasowały

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Pasowałyby tam tematy: Aborcja, ateizm i jeszcze kilka innych pewnie się znajdzie.

    Ja mam wiele pomysłów na tematy filozoficzne.
    Ale jeżli nie chcecie, to OK

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie to że nie chcemy tylko jakos nie przemawia ta nazwa. Mnie nie przyszło by do głowy że tam miałaby sie znajdować 'aborcja’ no 'ateizm’ to juz bardziej

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    To może Filozofia nowoczesna ?

    Dziwnie brzmi…..ale każdy mógłby opowiadać o swoich poglądach.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    myżl, myżl to moze co jeszcze wymyslisz…. ja mam pustke w głowie[pora na sen] bo przydałoby sie zrobić nieco porządku

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Myżle, myżlę…

    Może Nasza Filozofia
    Co sądzicie o dziale Nasza twórczożć?
    Oczywiżcie oprócz działu Filozofii

    Dział Muzyka również jest nam potrzebny.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    dzialy mozna otworzyc i zrobic pozadek…
    muzyka mysle ze sie przyda, filozofia hm.. jak mnie nakierujecie co tam moze byc to czemu nie 😛

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    może jakis dział związany z pracą np. jesli ktoż pracuje to niech poda nazwe zawodu i opisze co wykonuje sie na danym stanowisku, byłoby to duze ułatwienie dla osób poszukujących pracy bo powiem szczerze że sama nie orientuję się w zawodach a juz tym bardziej co należy do obowiazków

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wsumie ciekawy pomysl 🙂
    hm… tylko kto to zrobi ? 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ja proponuje o dzial…"

Przewiń na górę