• Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Zaproponujmy wspolnie ciekawe działy i zostaną utrzonone przez Admina
    A wiec czekam na propozycje
    Figa

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mysle ze Kosz by sie przydal..? dawalibysmy tak tematy ktore sa np bez odpowiedzi?
    muzyka?
    moze cos typowego dla kobiet… lekrze no ginekolog ?

    Figa a ty jak myslisz?

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Myslę ze muzyka napewno
    podamy jeszce pracę. Co do lekarzy….hmmm temat ginekologa pojawil sie kiedys ale nie rozbujal.
    Mozna sie zastanwoic moze ogólnie nad Służba Zdrowia a wtym takie tematy jak specjalisci
    Fi

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ooo to moze narazie to utwozyc i zobaczymy jak sie beda rozwijac ?

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Fajny pomysl z tym dzialem Praca i Muzyka:)

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Myslę ze muzyka napewno

    Super 😀
    Czyli powoli bo powoli ale jednak będzie.
    Kiedy zaczynamy?
    Bo niekture utwory muzyczne czekają niecierpliwie i stąpają z nóżki na nóżkę…
    Kiedy ja to już pisałem o tym, żebrakuje działów Muzyka i Filozofia
    Tutaj pisałem: [usunięto_link]
    a także na poprzedniej stronie.

    [usunięto_link] wrote:

    Co do lekarzy….h
    Mozna sie zastanwoic moze ogólnie nad Służba Zdrowia a wtym takie tematy jak specjalisci

    Oj tak, temat „specjalistów” jest ostatnio na fali.
    Moja rada: Nie zakładajcie takiego działu bo z forum się zrobi żmietnik.
    Wiecie jacy są ludzie……będą się rejestrować tylko po to, aby wyrazić swoje niezadowolenie co do niektórych „specjalistów” 😕

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a może by tak wykasować tematy które sie powtarzają tzn. ktoż powstawiał te same tematy w róznych działach lub tych samych i niektóre są bez odpowiedzi

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Tak zrobimy, ale poki co okreżlmy nowe działy:

    1. Muzyka
    2. Praca
    3. Filozofia (życia, nowoczesna….itd trzeba troszkę sprecyzować)
    4. Kosz

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Jestem tu od niedawna..bo dopiero od wczoraj…i wiecie co? rzeczywiżcie…straszny tu bałagan!!! Dużo czasu zajmuje szukanie tematów..którymi jestem zainteresowana…a niekiedy tak jest ,że przypadkiem zaglądam na jakież forum bez specjalnego przekonania..i znajduję ciekawy temat…..który jak mi się wydaję nie powinien w tym dziale być….no ale cóż jestem nowa i jeszcze mało się wgryzłam…
    Zgadzam się z Figą..trzeba to uporządkować!!!!
    A Roberta popieram…dla mnie temat:Muzyka – bardzo odpowiada, i Filozofia(nasza), również!!! 😀

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Naprawdę trzeba tu zrobic porządek.
    Przede wzystkim przenieżć dział ” Poznajmy sie ” trochę wyżej, jak ktoż juz kiedyż zaproponował. Kosz by się przydał także.
    Naprawdę ciężko jest tu znaleźć cokolwiek, mimo iż jestem tu prawie miesiąc.
    Pozdrawiam.

    vicealigator
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    TURYSTYKA ?
    Tez by sie przydala …[/b]

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    TURYSTYKA ?
    Tez by sie przydala …[/b]

    zgadzam się! turystyka jest bardzo ciekawą dziedziną…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    można utworzyć dział:

    – pomóż – gdzie znajdowałyby się linki do stron gdzie można pomóc dzieciom, ludziom, zwierzętom (jak np. Pajacyk),
    – być mamusią, lub mamusiowe sprawy – wiele z nas ma już dzieci albo maluch jest w drodze, warto byłoby utworzyć taki dział żeby Panie mogły podzielić się swoimi dożwiadczeniami,
    – zwierzęta – jakie mamy zwierzątka, za co je kochamy, choroby, pielęgnacja itp.
    – może dział 'kłopoty’ – np. ze zdrowiem, można tez ująć tam służbę zdrowia, ginekologię itd.
    – a co byżcie powiedziały na dział 'regiony’ gdzie można by było odnaleźć osobę ze swojej miejscowożci, opisywać wydarzenia, imprezy z danego miejsca w Polsce…
    – poradnik domowy – gdzie będziemy opisywać jak sobie radzimy z codziennymi obowiązkami, wybawianiem plam itp.
    – fotografia – to dział bardziej pode mnie, bo uwielbiam fotografować ale sądzę że znajdą się tutaj kobietki które też lubią focić – można by tam ująć fotografie które robimy, porady sprzętowe i techniczne…
    – może coż dla naszych Panów, jakiż 'Auto żwiat’, 'Kącik kibica’ itp.
    – jeżeli chodzi o pracę, to można utworzyć taki dział np. nazwać go 'forumowy urząd pracy’ 🙂
    – a taki dział gdzie opisywane byłby techniki samoobrony (bardzo przydatne, jak zachować się w sytuacji zagrożenia), nazwa: 'bezpieczeństwo kobiet’
    – czytałam że chciałybyżcie dział 'filozofia’ osobiżcie nie pasuje mi ten temat pod tą nazwą ale można go nazwać 'psychologia życia’, co Wy na to?
    – fajne miejsca, czyli gdzie warto wyjżć, pojechać, zwiedzać itd.

    Mam nadzieję że chociaż kila Wam się spodoba i coż pojawi się na forum 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ja proponuje o dzial…"

Przewiń na górę