• Autor
    Odp.
  • Motylek36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny, a ja wynalazłam EVEN . Szwajcarskie SUPER kosmetyki na cellulit kupiłam w Łodzi w aptece.
    Smieszne , bo apteka jest trochę osiedlowa i nie przypuszczałam że znajdę tam coż fajnego na tę pomarańczową zmorę 🙂
    Preparat sprawdza się fantastycznie i działa :)!!!!!!

    Skóra zrobiła się zwarta i jędrna a cellulitu jakby ubyło.
    POlecam wszystkim zdesperowanym.

    STARS Impresariat
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pilnie poszukujemy do programu telewizyjnego o tematyce medycznej Pani, która wygrała walkę z cellulitem.
    Zainteresowane Panie proszę o pilne przesłanie numeru telefonu i zdjęcia.

    [usunięto_link]

    anutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Włażnie korzystałam z zabiegów z użyciem fal ultradźwiękowych (aparat Med2 Contour) i muszę przyznać, że widzę poprawę na udach, gdzie miałam już widoczny cellulit. Fale ultradźwiękowe z głowicy kawitacyjnej porozbijały mi tam tłuszczyk. W sumie najważniejsze, że te rozbite komórki tłuszczowe są usuwane bezpowrotnie – działa to jakoż na zasadzie metabolizmu, tzn. tłuszcz jest po rozbiciu w naturalny sposób usuwany przez wątrobę. Przede wszystkim oznacza to, że nie ma efektu „jojo”, bo te komórki zostają usunięte z organizmu. No oczywiżcie wiadomo, że cały czas potrzebna jest do tego odpowiednia dieta i trochę ruchu, żeby znowu nie zaczęło się nam coż nowego odkładać.

    merrymary
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A ja myżlałam, że będę pierwsza, która Wam powiem, jak się sprawuje Med2 Contour 😆 . Ale widzę, że koleżanka mnie ubiegła 😉 . Widać to bardziej rozpowszechniony zabieg niż sądziłam …

    Sprezentowano mi go i jestem mega zadowolona. Cellulitu nie ma, kilku cm tłuszczyku też nie ma, żadnego bólu nie było – tylko takie ciepło – całkiem miłe. Cena żrednia, ale jak faktycznie nie będzie efektu jojo, to sensowna. Polecam Wam – z pewnożcią bije na głowę taki masaż, czy drenaż, które trzeba regularnie powtarzać.

    anutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] – widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z efektów Med2 Contour 🙂 Ty też zasnęłaż w trakcie zabiegu, czy tylko ze mnie taki żpioch? 😉 Całkiem relaksujące to ciepełko z głowicy kawitacyjnej, prawda? Jak zobaczyłam efekty nawet już po pierwszym zabiegu, byłam w szoku, że to tak skutecznie działa – i to bez skalpela, tylko całkiem naturalnie przez metabolizm 🙂 Rzeczywiżcie plusem jest, że nie trzeba potem tych zabiegów powtarzac dla utrzymania efektów, tak jak przy endermologii na przykład. Tutaj wystarczy seria tylko jeden raz 🙂 A potem już tylko ruch i dieta, żeby utrzymać efekty i się ponownie nie „zapużcić” 😉

    merrymary
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie no – zasnąć nie zasnęłam, ale cały czas miałam ochotę się przeciągać jak kot… Miło było 😆
    Teraz faktycznie się przymierzam, aby troszkę od czasu do czasu się poruszać – żal byłoby stracić, to co zyskałam. Niby kilka cm ubyło, ale w tym porzypadku – to chyba wie każda z nas – to jest naprawdę coż ❗

    anutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] – a w jakim mieżcie korzystałaż z tego zabiegu z Med2 Contour? Ja byłam w Warszawie, a koleżanka mnie prosiła, żebym jej wyszukała, czy u niej w Gdańsku już jest w jakimż gabinecie, ale nie znalazłam – jakbyżcie wiedziały, to dajcie znać – podpowiem jej gdzie szukać.
    Ja znalazłam na razie we Wrocławiu, w Krakowie, w Częstochowie, w Łodzi i w Bydgoszczy.

    merrymary
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No – tu nie pomogę – również byłam w Warszawie. Ale z Gdańska do Warszawy niedaleko, a warto 😀 . W sumie te kilka wyjazdów, to będzie koszt wyjżć na siłownię, fitness, czy inne cuda, bez których będzie się dziewczę mogło obejżć.

    anutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    No – tu nie pomogę – również byłam w Warszawie. Ale z Gdańska do Warszawy niedaleko, a warto 😀 . W sumie te kilka wyjazdów, to będzie koszt wyjżć na siłownię, fitness, czy inne cuda, bez których będzie się dziewczę mogło obejżć.

    W sumie masz rację 🙂 Chyba się jednak zdecyduje na przyjazd, bo wynalazłam dla niej stronkę na facebooku o tych zabiegach i była pozytywnie zaskoczona efektami na zdjęciach, które tam są wrzucone 😉

    [usunięto_link]

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    cwiczę, utrzymuje zrównoważoną dietę i używam odpowiednich kremów i nic….;/

    anutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dziewczyny – u mnie efekty tych zabiegów falami ultradźwiękowymi się cały czas utrzymują 🙂 Tanie to nie jest, ale trafia się żwietna okazja na wygranie takiej serii o wartożci 4 tys. zł!!! 🙂 Do 20 stycznia jest konkurs na ich profilu facebookowych – trzeba wymyżleć chwytliwe hasło 😉

    [usunięto_link]

    Patii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    @nudle wrote:

    Nie wiem mi cwiczenia nie pomagaja a nawet pogarszaja sprawe, bardziej go widac. Chyba będę musiała zafundowac sobie jakies masaze bo slyszalam, ze to skuteczne… Moim marzeniem zawsze bedzie taka pupa…[xxxxx]

    Cwiczenia siłowe tu raczej nie pomogą, bardziej ćwiczenia typu aerobik czy bieganie, ponieważ gdy rozwijamy miężnie jednoczeżnie napinamy bardziej skórę i celulit jest jeszcze bardziej widoczny. A przy większym ruchu poprawiamy krążenie co pomaga w pozbyciu sie celulitu. A osobiżcie polecam masaż bańkami.

    jagoda87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja jeszcze nie wygrałam, ale mogę powiedzieć jak zamierzam to zrobić 😀 przede wszystkim postanowiłam się trochę zdrowiej odżywiać i więcej ruszać, basen jak najbardziej wskazany 🙂 no i ja stawiam na peelingi. Kupiłam sobie ostatnio taki kawowy w Mydlarni u Franciszka, stosuję miesiąc i widać już powoli efekty, jestem więc dobrej myżli 🙂 fajny jest połączeniu z jakąż gąbką lub rękawicą do kąpieli.

    pikna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja w czasie kąpieli używam rękawicy do masażu a potem jeszcze masażera i nim wcieram olejek macadamia na cellulit. Efekty są 🙂 Fakt, że trochę czasu trzeba pożwięcić, ale żeby coż osiągnąć, zawsze trzeba czas pożwięcać!

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Aneczko, jak długo stosowałaż ten Kolagen Max i jakie robiłaż ćwiczenia? Czy ten Kolagen wcierałaż i masowałaż? To bardzo ważne!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak"

Przewiń na górę