• Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Szczerze Ci powiem,że w Avon bym nie wierzyła…
    Moja kuzynka-konsultantka AVONu wydała kupę kasy na te ich kosmetyki na cellulit i nic!
    Szczerze mówiąc szybciej bym zaufała w kosmetyki Garniera czy Loreala (są fajne ze specjalnymi nasadkami do masowania od razu) a najlepiej to już w ogóle Vichy! Jak możesz to uzbieraj i kup coż porządniejszego…

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja oprócz żeli antycellulitowych wybrałam trochę inną drogę .. udałam się do salonu kosmetycznego. Namówiła mnie koleżanka i poleciła dobry salon. Wybrałam zabiegi zwane cellulogią . Pani kosmetyczka powiedziała, że jest to masaż podciżnieniowy i rolujący. Wzięłam 10 zabiegów, dostałam spory rabat ( ku mojemu zdziwieniu.. bo znam ceny w Krakowie) i skorzystałam. Efekty widzę duże, mam równą i jędrną skórę. Teraz muszę tylko pilnować dietki i mogą cieszyć się wakacjami

    8)

    madzialenka790
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Cellulit to moja zmora… włażciwie już była. Próbowałam różnych rzeczy jednak bezskutecznie. Koleżanka z pracy dała mi kilka próbek antycellulitowego programu EVA NATURA. Postanowiłam spróbować. I co się okazało był to strzał w 10. Szybko zakupiłam sobie kilka opakowań tego rewelacyjnego zestawu i cellulit przestawał powoli być moim utrapieniem.

    aneczka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Widzę, że nie tylko ja stosuję program antycellulitowy EVA NATURA 🙂
    Pierwszy zestaw wygrałam w konkursie organizowanym przez sklep internetowy producenta PollenaEwa. Pamiętam, że nie mogła się doczekać kiedy wygrana do mnie dotrze pocztą. Po zastosowaniu pierwszego programu zobaczyłam dużą różnicę, dlatego zamówiłam sobie jeszcze 2 opakowania. Jak do tej pory również mogę polecić ten zestaw 🙂

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Tak naprawdę na celliulit najlepiej zastosować kompleksową kurację- dietę,w której ograniczymy spozywanie soli (zatrzymującej wode w organizmie) oraz jednonasyconych kwasów tłuszczowych. Dla „podkręcenia” metabolizmu dobrze jest wypijać minimum 2 litry wody dziennie (wiem, że to koszmarnie dużo – ale konieczne). Konieczna jest również aktywnożć fizyczna – odpowiednie ćwiczenia, które pozwola na redukcję tkanki tłuszczowej. chociaż istnieje wiele cud -kosmetyków. Niestety samo ich stosowanie nie wystarcz. Dlatego kuracje ujedrniające skórę warto połączyć z zabiegami kosmetycznymi. Tu prym wiedzie endermologia – masaż wykonywany specjalną rolką przy użyciu podciżnienia – pozwala to na rozbicie tkanki tłuszczowej, oraz stymuluje efekt drenujący – a więc złogów tłuszczowych łatwiej jest się pozbyć z organizmu. Dla bardziej wytrwałych można dołożyć mezoterapię – ale uwaga: trochę boli…. Niemniej jednak, z cellulitem mozmna wygrać;)

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja walkę z cellulitem wygrałam dzięki mezoterapii bezigłowej. Kobiety jeżli macie problem z cellulitem jedźcie do SPA i skorzystajcie z pakietu anty-cellulitowego. Nie mogłam już patrzeć na pomarszczoną skórę na udach i musiałam coż z tym zrobić MUSIAŁAM… Mnie pomogło.
    Jest dużo skutecznych zabiegów, słyszałam że dobrym zabiegiem jest też endermologia. Tak więc kremiki do kosza i jazda do profesjonalnego salonu SPA…

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    dokładnie zgadzam się z przedmówczynią. Nie ma nic lepszego niż pielęgnacja w gabinecie, profesjonalne kosmetyki i zabiegi działają cuda. Po przeliczeniu ile wydawałam wczeżniej na kremy, mażci i inne „cuda” to wychodzi na jedno. Pozdrawiam i namawiam 🙂

    moniaczek1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Aktywna postawa, zdrowe odżywianie i sprawdzony kosmetyk – w moim przypadku po przeczytaniu w/w komentarzy zaryzykowałam i kupiłam program antycellulitowy eva natura. Dziż z perspektywy czasu mogę napisać, że dobrze zrobiłam 🙂 Ten program to rewelacja, no i ta cena – konkurencja jest znacznie droższa i w większożci tak samo skuteczna. Więc po co przepłacać za takie same efekty.

    Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    A ja mam takie pytanie…
    Czy wogole mozna go zwalczyć ???? tak szczerze?bo czytałam gdzies że nie..

    mfpocahontas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    JA uzywam baniek bezogniowych do masazu prozniowego. kosztuja grosze a daja niezle efekty.

    amidala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja intensywnie zaczęłam walczyć z cellulitem po ciąży jakież 6 msc temu i tu zgadzam się w 100% z Moniaczkiem tylko kompleksowe działanie daje skutek tzn. odpowiednia dieta, ruch, masaż i dobre kosemetyki ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe. Masaż i kosmetyk dwa razy dziennie rano i wieczorem. Ćwiczenia to conajmnie 3 razy w tygodniu a dieta non stop. Poza tymi rzeczami dodałabym jeszcze regularnożć i konsekwencję ponieważ na efekty trzeba chwilę poczekać. Z kosmetyków anytcellulitowych stosowałam i tani i droższe ale od 2 miesięcy stosuję krem antycellulitowy firmy Guam (Lacote) z serii profesjonalnej. Tani nie jest ale za to skuteczny i dlatego go stosuję.

    Lulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja z cellulitem zaczynam walczyć jak wiem, że będę musiała włożyć kostium kąpielowy. Włażnie teraz toczę tą nierówną walkę bo lecimy na sylwestra do Egiptu. Zaczęłam już miesiąc temu ale efekty takie żrednie. Ostatnio jak bylismy w Egipcie to rezydentka z Alfy pokazała mi taki fajny krem /zel z vichy a fajne w nim jest to, że po posmarowaniu daje efekt maskowania trochę cellulitu. Biorę go oczywiżcie ze sobą. A oprócz tego zamówiłam sobie takie urządzenie do masażu próżniowego chyba cellu 2000 i jak się regularnie masuję i wcieram obojętnie jaki balsam na cellulit to daje efekty.
    Myżlę, że jak cellulit jest mocno zaawansowany to tak naprawdę tylko mechaniczne rozbijanie ma sens (a u mnie jest bardzo zaawansowany 😥 )

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim sposobem na walkę cellulitem to są oczywiżcie ćwiczenia. No i może masz rację z tym kolagenem, ale ja generalnie nie korzystam z allegro, jakoż nie mam do nich zaufania. Najczężciej wszelkie odżywki i suplementy kupuję w sklepie hellhound.pl. Bo wiem, że produkty oferowane przez też sklep są najwyższej jakożci.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Spróbuję ten kolagen. Ja stosuję masaż po kapieli i od kilku lat oleje w kapsułkach z ryb, wiesiołka. Pomaga!może nie na tyle że znikł zupełnie ale poprawił się stan mojej skóry:)

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ja ostatnio zaczęłam serię zabiegów antycellulitowych w profesjonalnym salonie kosmetycznym na Merliniego w Warszawie. Wiem, że stosują tam kosmetyki z firmy Babor. Tylko kurcze trochę drogie te zabiegi, bo ok 200 zł jeden. Ale co nie zrobi zrozpaczona kobieta szukająca pomocy :/ na razie jestem po pierwszym zabiegu. Zaplanowałam 3 i zobaczymy jaka będzie poprawa. Bo na razie cellulit nie zniknął, ale poprawił się wygląd skóry, wiec może, może…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak"

Przewiń na górę