• Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm czy wyszczupli przestalam na to czekac, ale za to zwracam uwage czy te kremy ujedrniaja bo to dla mnie najwazniejsze 🙂 i pod tym wzgledem oceniam kremy ostatnio. staram sie walczyc z cellulitem od zewnatrz (kremik ostatnio Nivea) i od srodka (CLA Clarinol) i wtedy nie martwie sie centymetrami bo mam sliczny efekt pieknie jedrnych ud i pupy 🙂

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    czyli te 5 cm, to tylko ujedrnienie, a nie wyszczuplenie, no tak, waga sama z siebie nie spadnie…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    wiesz mysle ze waga od samego kremu nie spadnie, wiec tak jak myslimy to ujdrnienie ale mysle ze z czasem jak bedziesz cwiczyc dobrze sie odrzywiac itp. to te 5cm polaczy sie rowniez z utrata wagi 😀

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    mi sie jeszcze wydaje, ze zeby to ujedrnienie w ogole nastapilo, zeby krem zaczac dzialac, to tez trzeba cwiczyc

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    prawda ewelka, ćwiczenia są kluczowe a ty jakoż cwiczysz??

    kikutek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja uzywam róznych smarowideł, masuje posladki podczas kapieli specjalnym masażerem z wypustkami i uprawiam sport- działa. Niestety trzeba to robic cały czas, bo callulit lubi wracac…:(

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a u ciebie wraca pomomo takich kompleksowych zabiegow?? jakiego kremiku urzywasz?

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    moje cwiczenia polegaja na dlugodystansowych biegach:] no i jeszcze chodze na aerobik. a jesli chodzi o same cwiczenia na poszzegolne zcesci ciala, to nie, nie cwicze, chociaz moze powinnam? 😳

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    moze sprobuj pocwiczyc inaczej taka roznorodnosc duzo daje, ja cwicze z zestawami z netu co tydzien staram sie wybierac nowy zestaw cwiczen….dzieki braku rutyny bardziej chce sie cwiczyc

    Olinnka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    hosteessa moglabys podrzucić mi jakież dobre pomysły na ćwiczenia?
    bo te które ja wykonuje już mi się znudziły, brzuszki, bieganie…

    ogólnie tez stosuje Clarinol CLA, staram się w miare regularnie cwiczyc i racjonalnie odżywiać, nie zawsze wychodzi 😛

    a na cellulit kupiłam krem 24 godzinny deborah anty-cellulit, koleżanka pracująca w perfumerii mi poleciła, podobno klientki po niego regularnie wracają i jest naprawdę super, po 2 tygodniach widać efekt wygładzenia! 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    ja teraz uzywam zestwu z floslek hmm… zobaczymy…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a za ile kupilas tez krem deborah?? moze sie skusze 🙂
    a jesli chodzi o cwiczenia to ja biore stąd: [usunięto_link]
    masz tam duzy wybor ja sie dzieki temu jeszcze nie znudzilam tymi cwiczeniami 🙂

    misia120
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a za ile kupilas tez krem deborah?? moze sie skusze 🙂
    a jesli chodzi o cwiczenia to ja biore stąd: [usunięto_link]
    masz tam duzy wybor ja sie dzieki temu jeszcze nie znudzilam tymi cwiczeniami 🙂

    fajna strona, super że wkleiłaż ten link. Odpowiednie ćwiczenia i krem deborah może pomoże bo ja też walczę z tym ….

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    tez mam taka nadzieje tzn ja efekty juz mam 🙂 ale ciekawa teraz jestem ile sie to utrzyma??

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    No włażnie z utrzymaniem efektu jest gorzej… Dlatego ja mam zamiar sprawić sobie Żelazko Antycellulitowe – zabieg którego efekty pozostają na długo 🙂 Może i wy się skusicie?? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak"

Przewiń na górę