• Autor
    Odp.
  • Julitka_M
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja z kolei walkę z cellulitem wygrałam dzięki zabiegom endermologii. Metoda bardzo skuteczna i co najważniejsze zabiegi są bezbolesne (a nawet relaksujące) i trwają 35 minut. Uważajcie tylko przy wyborze gabinetów bo endermologię ma całe mnóstwo ale tylko w kilku jest najnowsza oryginalna LPG, która jest o wiele bardziej skuteczna i silniejsza od jej „starej” poprzedniczki.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja nadal walczę ale idzie mi całkiem nieźle. Dieta, jogging, skakanka, hula hop, brzuszki. Piję duuużo wody, łykam detocell, od czasu do czasu robię maski i masaże. Cieszę się, że wreszcie udało mi się zmobilizować i powoli przestawiam się na zdrowy tryb życia.

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Polecam zabiegi biostymulacji – ujędrniają skórę i wygładzają ją. Wykupiłam 20 zabiegów, bo na więcej na razie nie mam funduszy, i widzę znaczną poprawę. Do tego codzienne masaże szorstką szczotką, kremy, maseczki błotne, ćwiczenia, dieta bogata w zdrowe tłuszcze, owoce, warzywa, unikanie smażonych potraw.

    govegan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja zauważyłam znaczną poprawę po zwykłych peelingach antycellulitowych. 🙂

    wirtuoz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Na rynku są cuda, niektóre bardzo drogie, drugie nieefektywne i tak dalej od kremów i zabiegów po jakieś urządzenia do redukcji, ale luknij sobie  najpierw pkt. 1. artykułu fitxpress.pl/jak-sie-pozbyc-cellulitu/
    PIJ WODĘ, pamiętaj – zdrowe nawyki to podstawa

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Z cellulitem pomogły mi przede wszystkim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wcześniej stosowałam różnego rodzaju peelingi, szczotkowania, a nawet owijałam się folią spożywczą i kładłam pod koc na 30min (ponoć najlepsza metoda). Jednak cellulit nie dawał za wygraną. Dopiero gdy znalazłam klinikę Prime Medic oraz jej bogatą ofertę zabiegową mogłam odetchnąć z ulgą. Już po pierwszym razie widać było dużą poprawę! Serdecznie polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja wygrałam z CELLULITEM powiem jak"

Przewiń na górę