Jak często badania profilaktyczne?

  • Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Dziewczyny jak często robicie różnego rodzaju badanka profilaktyczne typu krew, mocz, usg, okulista, kardoiolog itp? Jestem ciekawa czy to faktycznie tak strasznie u nas wygląda czy to tylko mrzonka:)

    latarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Powinno robić się badania co pół roku i staram sie tego trzymać

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    ale co pół roku takie kompleksowe z usg itp? Czy raczej krew, mocz, okulista i na tym koniec? Próbowałam ostatnio dotrzec do jakis raportów jak wyglada u nas w kraju problem z profilaktyka zdrowia i jakos bida straszna..

    muhomorek15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wydaje mi się, że należy się badać i kontrolować stan swojego zdrowia jak najczężciej. Sama staram się badać co około pół roku, zarówno u ginekologa, jak i dentysty czy okulisty. Teraz pewne objawy można także zweryfikować w Internecie nawet z zakresu badań nad rakiem ! Czy możliwe, że będzie to [usunięto_link] ? Nie zawsze musi to być miarodajne, jednak na pewno skłoni nas do poczytania na ten temat i uczuli na objawy i profilaktykę.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    raka przez internet? w jaki sposób! ja raczej uważam że badania i kontrole coż nam mogą dać no i chemoprewencja a nie test w necie???

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    średnio co 6-miesięcy, ale to zależy co. Podstawowe 2 razy w roku dobrze jest zrobić, ewentualnie niektóre rzeczy można kontrolować wstępnie bez wizyty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak często badania profilaktyczne?"

Przewiń na górę