• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dziewczyny czy u kosmetyczki można dobrać kolor pudru w płynie? a jeżli nie to gdzie to moge zrobić

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Normalnie w drogerii-bierzesz testery (tylko raczej te zbliżone odcieniem do skóry te np pomarańczowe można od razu odrzucić bo są przeznaczone do nieco innej grupy społecznej:D) i rozcierasz na skórze nadgarstka,tam jest ona odcień najbardziej zblizóny do skóry twarzy-jak ładnie się stapia,nie odznacza,nie wygląda sztucznie to mozna żmiało kupować!

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tak wiem , tylko ze mi trudno własnie dobrac kolor w drogerii i pomyslałam ze moze ktos mi pomorze w doborze u kosmetyczki czy gdzies

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Często różne firmy kosmetyczne w ramach promocjii organizują w drogeriach różnego rodzaju akcje badanie rodzaju skóry,dopasowanie kosmetyków do rodzaju cery,dobieraja makijaz do typu urody-może warto rozejrzeć się za takimi akcjami-ostatnio w Rossmannach widziałam fajnie zorganizowanie takie włażnie stoisko Max Factora…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dzieki:)

    jadvvisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    pisałam już w innym wątku i nie chciałabym, żeby to wyszło na reklamę 🙂 ale takie spotkania organizuje w Warszawie m.in. salon Nissana Zaborowski, zapraszają panie z Douglasa. Oczywiżcie też sam Douglas, kilka razy zdarzyło mi się tam po prostu poprosić o dobranie cieni albo tuszu. Podejrzewam, że inne perfumerie też, w każdym razie ja nie miałabym obciachu zapytać o radę. Do dzieła 🙂

    ranmusu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Podobnie jak [usunięto_link] uważam, że powinnaż poprosić o radę panią w salonie, tudzież sklepie kosmetycznym. Najgorzej chyba eksperymentować na własną rękę, czasem może zakończyć się to niepowodzeniem. 🙂

    pozdrawiam,
    R.

    jadvvisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Sama dobrze pamiętam, jak używałam zbyt ciemnego dla mojej cery pudru. To wyglądało naprawdę komicznie. Takie spotkania bardzo mi pomogły, miałam okazję wpażć na kilka – akurat były po drodze. Bardzo polecam rozejrzenie się za tego rodzaju spotkaniem!

    KL123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dla osób które chciałaby się dowiedzieć jaki mają typ urody i w jakich kolorach jest im najlepiej zapraszam na indywidualne porady kosmetyczne (dla osób z warszawy i okolic) osoby z poza woj. mazowieckiego mogą skorzystać również wystarczy napisać do mnie w tej sprawie na adres [usunięto_link]

    zapraszam również na moja stronę [usunięto_link]

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    też włażnie czytałam artykuł w sensie, że dobry wizażysta dobierze makijaż do koloru skóry a nawet do osobowożci 🙂 sami zobaczcie [usunięto_link]

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    no wlasnie sa artykuly 😛
    takie
    jak dopasowac odcien 😛
    do skory swoojej:P

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jeżeli będzie to naprawdę dobra wizażystka to nie mamy się czego obawiać i to nikt inny jak tylko ona dobierze dla nas odpowiedni kolor do naszej skóry. Podstawa to profesjonalizm z kreatywnożcią,nic poza tym:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak dobrac kolor"

Przewiń na górę