• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Miężnie się nie przepalają.Efekt jo-jo jest często wynikiem nieprawidłowej diety,zbyt drastycznego obcinania kalorii.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Na rynku jest dziż sporo preparatów, które pomagają spalać tłuszcz i wspomagają odchudzanie. Oczywiżcie samo nic się nie dzieje – te specyfiki tylko pomagają. nie wykonają za nas całej pracy. Warto przejrzeć ich listę i poczytać o niektórych [usunięto_link] Zawsze można też popytać specjalistów. I trzeba pamiętać, by nie kupować takich preparatów np. na allegro – to się może źle skończyć.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Dla mnie najlepsze to oczywiżcie ćwiczenia intensywne i regularne (w miarę możliwożci) + jakaż logiczna dieta i może jakież suplementy co by się przy niej nie wykończyć (typu l-karnityna – ja mogę Ci ja polecić), albo coż innego do pomocy w spalaniu tkanki tłuszczowej.

    ewelanos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ważne, żeby mieć odpowiednie tętno. Spalanie tłuszczu zachodzi około 70-75% uderzeń tętna.

    za: [usunięto_link]

    agata199
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja staram sie zdrowo i racjonalnie odzywiac bez wyrzeczen…ograniczylam smieciowe produkty i jezdze do gabinetu corpo fit na rowerek vacum jet, w ciagu ostatniego tygodnia zrzucilam 3,5 kg, wiec jest dobrze, trzeba po prostu podejsc do tego racjonalnie, bez zadnych glupich diet

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Żeby schudnąć wystarczy wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz podzielić je na makroskładniki takie jak tłuszcz, białko i węglowodany i stworzyć deficyt kaloryczny. Wystarczy 100-200 kcal deficytu i będziecie chudnąć 0,5 kg na tydzień co uważam za w miarę bezpieczną ilożć. Nie ma co się głodzić i chudnąć parę kg na tydzień bo to niezdrowe i z pewnożcią mniej trwałe.

    Do diety dorzucamy wysiłek tlenowy czyli rower, bieganie, pływanie i chudniecie gwarantowane. Tylko pamiętajcie że faceci lubią mieć za co złapać, niekoniecznie za tłuszcz ale fajny tyłeczek już z pewnożcią 😀

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Natalii (kom. 733 566 390), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak efektywnie spalić tłuszcz"

Przewiń na górę