• Autor
    Odp.
  • japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    czy na damskim forum faceci zawsze muszą być traktowani z góry? a jest coż co mogłoby Cię przekonać do powrotu do człowieka, który Cię skrzywdził? albo jak Cię skrzywdził? spróbujmy porównać.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    No wiec rozumiem, ale jesli nie Ty, to skierowane jest rowniez do innych. A tak na marginesie: WYSTRZEGAĆ SIĘ TAKICH RZECZY PANOWIE!!!!!!!!

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a jest coż co mogłoby Cię przekonać do powrotu do człowieka, który Cię skrzywdził? albo jak Cię skrzywdził? spróbujmy porównać.

    Jesli o mnie chodzi to ja juz wyrazilam swoje zdanie:)!!

    japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    łatwo się mówi, a kiedy popełni się błąd należy go naprawić… ot moje zdanie. próbuję się dowiedzieć w jaki sposób.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    czy na damskim forum faceci zawsze muszą być traktowani z góry? a jest coż co mogłoby Cię przekonać do powrotu do człowieka, który Cię skrzywdził? albo jak Cię skrzywdził? spróbujmy porównać.

    Absolutnie nie traktuje Cie z góry, nie oceniam cie, ani nie potępiam. nie o to mi chodzi, jeżli tak to odczułeż, to sorry.
    Nie wiem co by musiał zrobić, jestem już troszkę mądrzejsza i po prostu nie wracam do kogoż kto mnie skrzywdził. Kiedyż łatwiej wybaczałam, ale teraz nie potrafię już tak.

    japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ForceRecon przepraszam, jeżli źle Cię zrozumiałem.Kocham tę kobietę i nawet jeżli będe miał żytć tylko obok niej, a nie z nią udowodnie jej, że to co się wydarzyło nigdy więcej się nie powtórzy. Dlaczego wy jesteżcie takie uparte, co? obawiam się też, że mówimy o zupełnie czym innym.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Uparte jesteżmy 🙂 No może czasami… 😉
    Jeżli kobieta dozna krzywdy, to trudno żeby osuszyła łzy od razu i już wybaczyła. Potrzebuje czasu, jeżli nawet chce dac Ci drugą szansę, to wszystko z czasem przyjdzie.
    Jeżli rzeczywiżcie chcesz ja odzyskać walcz o nią. Rób wszystko, co tylko przyjdzie ci do głowy.

    japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    jak można udowodnić kobiecie, że nie jest isię takim pieprzonym bezmózgim palantem? ja ją kocham…

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Jeżli ją kochasz, to już połowa sukcesu. Teraz jej pokaż, że ją kochasz. A jak? Nie wiem i nie powiem Ci.
    Ja na pewno bym nie chciała być zasypywana kwiatami, komplementami, prezentami, bo to wcale nie musi oznaczac, że się zmieniłeż. Może odnieżć wrażenie, że teraz grasz taką rolę.
    Niech zobaczymy w codziennym życiu, że potrafisz się zmienić. Spotykaj się z nią i tak jej zmianę udowadniaj.

    japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    force, dziękuję za twarde słowa i pare porad. tak też zrobię. nie pozostaje nic innego. dziękuję

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    japek

    czy na damskim forum faceci zawsze muszą być traktowani z góry?

    Nikt nie potraktowal Cie z gory ale skoro tak to odczules to nawet lepiej. Zle postapiles wobec swojej kobiety i takie sa tego konsekwencje. Podnies glowe, przyznaj sie do tego i idz dalej.

    Nie moge Ci obiecac ze cos zadziala. Nie mozesz reagowac zbyt emocjonalnie bo uzna Cie za psychopate. Teraz ja przerazasz. Pokazales sie ze zlej strony. Zmienmy to.

    Badz spokojny. Pisz. Dzwon. Nie badz tylko zbyt nachalny. Daj jej lekko odetchnac, niech zateskni chociaz troche. Niekoniecznie za Toba ale za Twoimi telefonami i smsami. Daj jej czas. Nie wierzy Ci. Ok. Ma powody. Myslisz ze wiecej tak nie postapisz, kochasz ja i obiecujesz zarowno mi, sobie jak i dziewczynom na forum a takze Adze ze wiecej sie to nie powtorzy ?

    Jezeli tak to uzbroj sie w cierpliwosc i badz konsekwentny. Walcz bo jestes facetem. Zacisnij zeby i idz do przodu. Poddasz sie – przegrales. Musisz jednak wiedziec kiedy lekko odpuscic, czasami warto zrobic 2 kroki w tyl zebys mogl pozniej szybciej pojsc do przodu.

    Zarowno ForceRecon jak i pokahontaz2 ladnie Ci to wytlumaczyly. Wyciagnij wnioski z ich dyskusji.

    p.s To Twoja nauczka na przyszlosc. Jestes facetem i mozesz byc dominujacym. Masz prowadzic kobiete bedac dominujacym ale NIE UZYWAC SILY. Twoim zasranym obowiazkiem jest opiekowac sie kobieta, traktowac ja jak kobiete a nie uzywac wobec niej sily. Licze na to ze wiecej nie popelnisz takiego bledu.

    Powodzenia.

    japek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dziękuję. z mojej strony to ostatnie słowa. pa :*

    twojaczarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    […]
    Co może zrobić facet, jeżli pod wpłyem złych emocji groził kobiecie, którą kocha, że uprzykrzy jej życie? Jeżli użył wobec niej siły nie pozwoląc odejżć, czy też ją parte razy szarpnął (nie uderzył).
    […]

    Co może?

    Ano:

    1. wydorożleć
    2. przeprosić i dać tej kobiecie spokój
    3. wydorożleć
    4. leczyć się: np. terapia grupowa (od szturchania do bicia tylko jeden krok)
    5. wydorożleć

    To „wydorożlenie” pojawia się kilka razy nie bez powodu – przemoc jest oznaką między innymi niedojrzałożci emocjonalnej.

    No, to tyle 8)

    .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak naprawić wyrządzone krzywdy?"

Przewiń na górę