Jak natura urządziła nasze narządy seksualne? :)

  • Autor
    Odp.
  • Mobii
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Może to i dziwne pytanie 😆 … ale jak myżlicie jak to natura urządziła, czy penis wygląda tak jak wygląda i jest zbudowany z powodu wyglądu narządów seksualnych kobiety, czy może na odwrót? 😳

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😯 😯 😯

    Mobii
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    😯 😯 😯

    o dzięki za opinię 😆

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Natura stoworzyla mezczyzne i obdarowala go penisem. Biednego samotnego mezczyzne zaczela juz bolec reka od masturbowania sie. Chcial bardziej zadowolic swoj narzad. Wspanialomyslma natura wyszla wiec na przeciw oczekiwaniom mezczyny i stworzyla dla niego kobiete obdarzona pochwa. Od tej pory mezczyzna oprocz wlasnej reki uzywa do zaspokojenia swojego popedu rowniez kobiecej pochwy.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ;o ;o

    nie wierzę! trzeba się naprawdę nudzić, żeby się zastanawiać nad takimi rzeczami. ludzie mają większe problemy, żeby mieć czas na zastanawianie się, czy to kobieta pasuje do faceta, czy facet do kobiety.

    Mobii
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ;o ;o

    nie wierzę! trzeba się naprawdę nudzić, żeby się zastanawiać nad takimi rzeczami. ludzie mają większe problemy, żeby mieć czas na zastanawianie się, czy to kobieta pasuje do faceta, czy facet do kobiety.

    Na tym forum poruszano bardziej błache „problemy”/pytania 😉 A pytanie wydaje mie sie ciekawe 😉 Przynajmniej nie kolejny wałkowany 1000 raz temat 😉 a coż nowego

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    Mysle ze nie ma wiekszych problemow niz roznice w budowie obu płci a jesli są wieksze problemy to robią sie one z tych roznic.

    Natura dopasowala idealnie te roznice budowy do siebie czyli np penis idealnie pasuje do pochwy, nie na samej zasadzie ze bolec pasuje do dziury bo to by bylo bardzo krotkowzroczne.

    Co moge dodac, ze bardzo mi jest smutno, ze taką wypowiedz przedstawia meczyzna czyli ja a nie jakas z kobiet.

    Mysle ze trudno by bylo znalezc jakąkolwiek wypowiedz plci kobiecej powazną w tym lub podobnym temacie a jest wlasciwie to niemozliwe, chyba ze jakas kobieta teraz zrobi wyjątek.

    I jeszcze raz powtorze ze nie ma wiekszych problemów niz roznice w naszej budowie i nie ma powazniejszych tematów niż my sami i nasza budowa oraz seksualnosc

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mysle ze nie ma wiekszych problemow niz roznice w budowie obu płci a jesli są wieksze problemy to robią sie one z tych roznic.

    nie wszystko kręci się wokół seksu i seksualnożci człowieka.

    [usunięto_link] wrote:

    Co moge dodac, ze bardzo mi jest smutno, ze taką wypowiedz przedstawia meczyzna czyli ja a nie jakas z kobiet.

    to TYLKO forum internetowe, nie podchodź do tego tak emocjonalnie.

    [usunięto_link] wrote:

    I jeszcze raz powtorze ze nie ma wiekszych problemów niz roznice w naszej budowie i nie ma powazniejszych tematów niż my sami i nasza budowa oraz seksualnosc

    to jeszcze raz powtórzę, że nie wszystko się koło tego kręci. a skoro tak sądzisz, to w takim razie Twój sposób postrzegania żwiata jest bardzo ograniczony.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na bzykaniu żwiat stoi

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    Na bzykaniu żwiat stoi

    a skąd Ty to, zasadniczy, możesz wiedzieć? ;o
    kto jak kto, ale Ty nie powinieneż się wypowiadać takich bzdur, skoro masz 22 lata i jesteż prawiczkiem. tyle.

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wszystko kręci się wokół seksu i seksualnożci człowieka.

    Niewiem co chcesz powiedziec przez to „ze nie wszystko kreci sie wokol seksu” , niewiem czy masz na mysli ze bardzo malo kreci sie wokol seksu, czy ze duzo sie kreci wokól seksu, ale duzo nie oznacza wszystko. Wiec tak naprawde chyba nikt niewie (no moze za wyjątkiem twoiej plci bo czesto uzywacie takich okreslen ze niewszystko cos tam) co chcesz wyrazic tą wypowiedzią.

    [usunięto_link] wrote:

    to TYLKO forum internetowe, nie podchodź do tego tak emocjonalnie.

    To tylko forum internetowe, wiec niestosuj wypwiedzi w stylu komunikatu do kolegi lub kolezanki, tylko przedstaw jakąs wypowiedz.

    [usunięto_link] wrote:

    to jeszcze raz powtórzę, że nie wszystko się koło tego kręci. a skoro tak sądzisz, to w takim razie Twój sposób postrzegania żwiata jest bardzo ograniczony.

    Jeszcze raz powtorze, zebys okreslila wokol czego swiat sie kreci, bo jedynie zanegowalas moje postrzeganie ze swiat kreci sie wokól seksu.

    Mobii
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Heh a włążnie liczyłem ze poznam więcej wypowiedzi , kobiet włażnie w tym temacie jak one to widzą 🙂 Chciałęm pierw poznać te opinie by później wyraźić swoją która juz mam i myżlę ze to jest najbliższe prawdy, hmm ale możliwe ze dopiero jutro gdy pojawi sie więcej wypowiedzi…

    Zastanawiam sie ze tak ich mało bo możliwe że źle sformułowałem pytanie w wątku .

    Więc które narządy płciowe żeńskie(pochwa)/męskie (penis, jądra) wymusiły na drugich taką a nie inna budowę /wygląd? CZyli czy to co mamy w majtkach wyglada tak a nie inaczej bo KTOś/Natura wymyżliła osobnikom płci przeciwnej takie a nie inne genitalia i tamte musiały się dopasować. 😆 fiuuu…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A jaki masz w tym problem?! 😆 I co to zmieni? Ważne,że jedno pasuje do drugiego i jest ok! czy to ważne co było pierwsze? dla mnie to jest conajmniej dziwne!!

    A co było pierwsze jajko czy kura?! Pytanie takie samo jak i Twoje,tylkonieco bardziej hmm.filozoficzne niż rozważania czy pierwsza była c**** czy penis!

    A ktos kiedyż mądrej odpowiedzi udzielił na to pytanie o jaku i kurze: KOŁO NIE MA POCZĄTKU!!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nauka juz dawno odpowiedziala na pytanie o jajku i kurze…

    mario333
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Jak to podsumowała moja klasę kiedyż kobita z biologii ” Człowiek już dawno zszedł z drzewa ale patrząc na was co po niektórzy jeszcze na nim siedzą” 😀

    Wiem o co ci chodzi, zastanawiasz sie czy w trakcie ewolucji człowieka narządy płciowe i nie tylko one dopasowały się . Jeżłi cie dobrze zrozumiałem. Ja sie nawet nad tym nie zastanawiam bo mnie to nie obchodzi:P ważne że wszystko jest zrobione jak należy:] Poniżej masz zdjęcia na których może znajdziesz odpowiedż:P

    [usunięto_link] 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak natura urządziła nasze narządy seksualne? :)"

Przewiń na górę