jak ochronic sutki przed promieniowaniem?

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    na samym poczatku jak zaczelam chodzic na solarium to bez stanika i doszlo do tego ze sutki mialam bardzo podraznione niemoglam zniesc bolu wiec od tamtej pory opalam sie wstaniku.tylko ze chcialabym byc cala opalona niemiec sladow opalania a jak juz to minimalnie.czy jest cos takiego by ochronic je?czy jest cos co mozna polozyc na sutki i bredzie ok?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    chcialam cos napisac…ale rece mi opadly i nie moge.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    a czemu?

    Charlotte
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Myżlę że mogła byż posmarować jakąż mażcią sutki, żeby je przed podrażnieniem uchronić. Taka warstwa ochronna…
    Problem niby żmieszny, ale w gruncie rzeczy poważny.

    Moja_Larysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam 🙂

    Ja jestem nowa na tym forum, ale od czegoż trzeba zacząć 😉

    dan024 ja zawsze w solarium kładę na sutki i otoczki ( bo je także trzeba zasłaniać ) płatki kosmetyczne (takie okrągłe).
    A żeby nie spadały pod wpływem nawiewu to smaruję je jakimż kremem i się super trzymają 😀

    Przynajmniej ja mam taki sposób 🙂

    O.o
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    może jakież plasterki

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Moja_Larysia nie tylko ty masz taki sposób 🙂
    Polecam 🙂

    xkalinka3000x
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mam dla Ciebie ratunek 😀 ..są specjane takie wkłdki przyklejane na sutki..ja ich używam jak chodzę w bluzce bez stanika żeby nie było widać..więc i ty możesz ich używać do solarium..a możesz je dostać w sklepie z bielizną..ja swoje kupiłam w sklepie ze sukniami żlubnymi..tam tez je znajdziesz..albo na allegro ale łatwiej ci znależć będzie w sklepie..pozdrawiam..

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    zgadza się , są takie naklejki specjalne, nadają się do opalania na plaży, w solarium, ale też pod bluzkę 🙂 polecam, ja jestem zadowolona

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak ochronic sutki przed promieniowaniem?"

Przewiń na górę