Jak odwdzieczzyc sie kobiecie ?

  • Autor
    Odp.
  • Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam
    Mam pewien dlug za pewna przysluge wobec mojej znajomej. Poznalismy sie kilka miesiecy temu. Chociaz mieszkamy w jednym miescie, to spotkalismy sie moze ze trzy razy, ale regulalarnie rozmawiamy na GG. Doradzcie mi, jak sie odwdzieczyc?

    Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Chociaz sie lubimy to spotykamy sie rzadko, bo ona boi sie, ze polubimy sie za bardzo. Dzieli nas kilkanascie lat roznicy wieku.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Najlepszym sposobem na odwdzięczenie się kobiecie jest zaproszenia ja na romantyczna kolacje albo spacer 🙂 Możesz jej też w ramach tego odwdzięczania kupic kwiatuszki.To nie jest takie zobowiązujące,zwłaszcza,zę masz powód aby cos dla niej zrobic.

    Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dzieki WarnGirl – tez myslalem o zaproszeniu do resteuracji, myslalem tez o jakichs perfumach, mozesz doradzic jakie wybrac?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Perfumy to dobry pomysł,pod warunkiem,że znasz preferencje zapachowe swojej znajomej.W przeciwnym razie możesz kupic zapach,którego ona np nieznosi.Dobrym rozwiązaniem sa też pyszne czekoladki(w ładniutkim opakowaniu),chyba że znajoma jest na diecie,wtedy to zupełnie nie trafiony prezent 😉

    Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wlasnie, obawiam sie tego nie trafionego zapachu

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak więc to rozwiązanie ,usisz odrzucic,bo zamiast sprawic jej przyjemnożc prezentem,wprawisz ją tylko w zakłopotanie.

    Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a np. kwiaty, napewno sprawiilyby jej przyjemnosc, ale czy byloby nietaktem, wyslac jej przez poslanca wielki bukiet kwiatow do domu ? Z jakims liscikiem.
    Dzieki WarnGirl za zainteresowanie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    To jest dobry pomysł-na pewno będzie jej bardzo miło.Nie ma za co,polecam się na przyszłożc 8) 😉

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja u ważam ze perfumy to osobisty prezent i nie taktowne by to było dziewczyna moze sobie pomyżleć ze on chce czegoż więcej niż tylko okazać wdzięcznożć(ja tak bym to odebrała)
    Uwazam ze na miejscu by była jakaż dobra kawa i ciastko,kino(jakaż lekki filmik komedia) spacer na przykład do ZOO albo do ogrodu batanicznego…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    kwiaty z liżcikiem tez fajnie przekazane przez posłańca albo telegram napewno byż ją miło zaskoczył

    Maxtor
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witajcie, macie racje, te perfumy to raczej nie trafiony pomysl, chyba pozostane przy wielkim bukiecie kwiatow z liscikiem, dostarczonym do domu przez poslanca. Pozdrawiam wszystkich

    NeuroCancer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    no jeżli dziewczyna boi się, że za bardzo się polubicie, to chyba od razu restauracja, perfumy i cała ta otoczka nie ułatwią sytuacji?
    chyba lepiej zacząć od czegoż mniejszego. najlepiej związanego z jej zainteresowaniami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak odwdzieczzyc sie kobiecie ?"

Przewiń na górę