• Autor
    Odp.
  • eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Są specjalne tabletki jak i żele,mażci które opóźniają wytrysk ,dostaniesz je także u nas na eRozkosz, jednak najbardziej istotne będzie tutaj aby samemu się kontrolować i ćwiczyć. Przedwczesny wytrysk to także efekt masturbacji.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    bo ja wiem? po prostu uważam, że ten za szybki wytrysk, to wina współczesnej indokryknacji…

    mediów zwłaszcza, a potem teraźniejszych ideologii, wreszcie internetowych nowinek…

    naprwdę najlepsza jest czysta natura! na to dobre tryskanie… plus ciutkę więcej
    osobistego samoopanowania – czyli ascezy, wstrzemięźliwożci, posiadania siebie nad chcicą…

    nie uważacie? naprawdę to takie trudne?

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    tabsy-nieee.. mysle, ze trzeba się kochac z glowa.. jeżli np. podczas gry wstępnej facet poczuje ze jest blisko to zwolnic.. może w trakcie moglby pomyslec o czyms nie związanym z seksem heh.. ciężko … no w każdym razie watpie żeby farmakologia pomogla, wszystko jest w psychice.

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Być może jest to także kwestia diety,natomiast przedwczesny wytrysk to dosyć powszechne zjawisko u mężczyzn i wynika z kilku czynników, w ekstremalnych sytuacjach zaleca się nawet wizytę u lekarza specjalisty Poza tym na początek również polecam żele które mają na celu opóźnienie wytrysku,są z reguły skuteczne.

    Dariakrk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tak sobie czytam Wasze rady i przypomniałam sobie o tym, jak chciałam pomóc mojemu lubemu (a także w pewien sposób sobie 🙂 ). Przeszukałam cały internet i trafiłam na to [usunięto_link] . Myżlę, że metafora seksu, jako jazdy na rowerze w bardzo łatwy sposób trafi do młodych mężczyzn, to nie takie trudne chłopaki (jazdy na rowerze ponoć nigdy się nie zapomina) ! ;);)

    Przedkoronka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    najskuteczniejsze są preparaty z Anglii jak choćby Stud 100 spray z Lidokainą albo lepsze tabletki Stud Pills mój chłopak stosuje te tabletki naprawdę działają super wcześniej ten spray ale teraz woli tabletki bo po lidokainie kilkukrotnie miał drętwienie członka.

    puppi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    potwierdzam te stud pills są najlepsze

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak opanować za szybki wytrysk?"

Przewiń na górę