Jak przekonać się do niedziewic i przestać się ich bać?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Lepiej dogaduję się z dziewczynami dożwiadczonymi, chyba większożć moich koleżanek taka jest, więc jednak jestem z nimi oswojony i umiem być swobodny przy nich, ale jednak pewne rzeczy mnie nadal przerażają:
    to, że mógłbym być porównywany,
    to, że nie sprostałbym wymaganiom,
    to, że mógłbym jednak nie pogodzić się z przeszłożcią kobiety i obsesyjnie o tym myżleć i kumulował w sobie kompleksy,
    to, że kobieta mogła mieć za sobą różne ciężkie grzechy typu zdrada i seks grupowy,
    to, że kobieta by się bała, że mogę nie akceptować jej przeszłożci,
    to, że by mnie mogła odrzucić, że jestem słaby w łóżku,
    to, że zawsze bym się czuł przy niej jak mały chłopiec, niewinny niemowlak a ona by nigdy nie widziała we mnie prawdziwego mężczyznę, tylko słodkiego prawiczka,
    to, że kobieta zawsze by dominowała w łóżku i nigdy bym dla niej w seksie nie był dominującym samcem,
    to, że z powodu tego, że nie byłem pierwszy mógłbym ją niesprawiedliwie oceniać i nie doceniać jej
    to, że dla takiej byłbym tylko żmiesznym frajerem, co ma 22 lata i jeszcze nie zamoczył
    to, że ona dalej by miała wspomnienia o seksie z byłymi

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Lepiej dogaduję się z dziewczynami dożwiadczonymi, chyba większożć moich koleżanek taka jest, więc jednak jestem z nimi oswojony i umiem być swobodny przy nich, ale jednak pewne rzeczy mnie nadal przerażają:
    to, że mógłbym być porównywany,
    to, że nie sprostałbym wymaganiom,
    to, że mógłbym jednak nie pogodzić się z przeszłożcią kobiety i obsesyjnie o tym myżleć i kumulował w sobie kompleksy,
    to, że kobieta mogła mieć za sobą różne ciężkie grzechy typu zdrada i seks grupowy,
    to, że kobieta by się bała, że mogę nie akceptować jej przeszłożci,
    to, że by mnie mogła odrzucić, że jestem słaby w łóżku,
    to, że zawsze bym się czuł przy niej jak mały chłopiec, niewinny niemowlak a ona by nigdy nie widziała we mnie prawdziwego mężczyznę, tylko słodkiego prawiczka,
    to, że kobieta zawsze by dominowała w łóżku i nigdy bym dla niej w seksie nie był dominującym samcem,
    to, że z powodu tego, że nie byłem pierwszy mógłbym ją niesprawiedliwie oceniać i nie doceniać jej
    to, że dla takiej byłbym tylko żmiesznym frajerem, co ma 22 lata i jeszcze nie zamoczył
    to, że ona dalej by miała wspomnienia o seksie z byłymi

    Wiesz ja mogę Ci odpisać jak to jest ze mną … Nie wiem jak to jest z innymi … A propo–> Jestem Singielką i nie spieszy mi się (chyba) do związku … Pisałam gdzież o tym wczeżniej ;p

    –> porównywać można, jeżeli jeszcze się coż czuje do poprzedniej osoby z którą się sypiało … wiesz to tak jakby żyć wspomnieniami
    –> o wymaganiach można rozmawiać, o tym kto co lubi … Ludzie w łóżku też się docierają… Zresztą ona pewnie też miałaby obawy, że nie sprosta Twoim wymaganiom … tak już jest ;p
    –> nie martw się tym zawczasu ;p przecież nie musisz zakładać z góry że trafisz na kobietę która zaliczyła wszystkich kumpli z klasy przed Tobą … 😀
    –> hmmm faceta który zdradził swoją kobietę przede mną też bym nie chciała 😀 więc to mogę zrozumieć ;p a jeżeli chodzi o seks grupowy —> ooo fujjj 😯 takiej nie bierz ;p haha
    –> no a jeżeli już ją bardzo pokochasz to zaakceptujesz jej przeszłożć… Uczucie miłożci będzie silniejsze… Zresztą wydajesz się kumatym facetem, więc chyba zrozumiesz, że ktoż mógł popełniać błędy … Nikt nie jest żwięty ;p
    –> Słodki prawiczek ?? Skąd w ogóle przyszło Ci to do głowy?? Nie przesadzajmy… To akurat może być powód do dumy dla Ciebie, jeżeli wiesz czego chcesz i czekasz na tą jedyną ! I nie wyklucza to miana „prawdziwego mężczyzny” !!
    –> dominowała heh a skąd wiesz … to że miała faceta nie znaczy, że jest mistrzynią seksu … może ty byż się szybciej rozkręcił od niej ;p
    –> hmm a to mi się bardzo nie podoba


    „to, że z powodu tego, że nie byłem pierwszy mógłbym ją niesprawiedliwie oceniać i nie doceniać jej” Każdego trzeba szanować i traktować tak jakbyż chciał aby Ciebie traktowano !! Te zdanie strasznie zabrzmiało… A co kobieta po stosunku staje się s****ą czy jak ?? !! Zbulwersowałam się 👿
    Chłopie naucz się tolerancji …!!!
    –> Wspomnienia ?? Jakie tam wspomnienia ! Epizod z całego życia !!!
    Ja np. nie oglądam się za siebie i nie wyobrażam sobie mojego życia jakbym o byłym miała myżleć … :/ To chore … Tak nie jest w życiu …

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dzięki. Nie pisałem, że bym ją gorzej oceniał, ale że bałbym się takich myżli. Poza tym wydaje mi się, że jak dziewczyna miała kilku facetów, to raczej prawiczka by nie chciała

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Dzięki. Nie pisałem, że bym ją gorzej oceniał, ale że bałbym się takich myżli. Poza tym wydaje mi się, że jak dziewczyna miała kilku facetów, to raczej prawiczka by nie chciała

    A dlaczego? Że n****żwiadczony tak?? heh
    Błędne myżlenie !!!
    To chyba tak myżli laska która 24 h na dobę myżli o seksie, Albo jest jakaż n****żyta …. Albo myżli dupą a nie głową :/

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Myżlę, że dla takiej prawiczek byłby za mało męski

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Myżlę, że dla takiej prawiczek byłby za mało męski

    Myżlę że dla takiej tak ;p ale chyba takiej dziewczyny nie szukasz ;p hehe

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Pisałem ogólnie o niedziewicach, które miały kilku partnerów, że raczej prawiczków nie chcą

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    to, że mógłbym być porównywany,

    no i będziesz porównywany, bo skądż dziewczyna musi wiedzieć czy jest jej lepiej czy gorzej, to że kobiety nie porównują to mit, ale jak kobieta ma klasę to nigdy, nigdy, nigdy Ci o tym nie powie, nigdy się nie przyzna nawet do takich myżli. i nie sądzę żebyż chciał dopytywać.

    to, że nie sprostałbym wymaganiom,

    jak spotkasz kobietę, która nie weźmie pod uwagę tego że jesteż prawiczkiem i nie masz jeszcze dużych umiejętnożci – to powiem Ci szczerze – niech sp…la. ktoż kto kocha nie ma 'wymagań’ i to jeszcze w stosunku do prawiczka.

    to, że mógłbym jednak nie pogodzić się z przeszłożcią kobiety i obsesyjnie o tym myżleć i kumulował w sobie kompleksy,

    życie

    to, że kobieta mogła mieć za sobą różne ciężkie grzechy typu zdrada i seks grupowy,

    a w życiu k…y się zdarzają

    to, że kobieta by się bała, że mogę nie akceptować jej przeszłożci,

    też życie, ma prawo się bać, ty masz prawo nie akceptować, ona może twoje podejżcie tolerować albo odejżć. jeżli cię będzie kochała, to zrozumie twoje podejżcie i poczeka aż wszystko będzie dobrze.

    to, że by mnie mogła odrzucić, że jestem słaby w łóżku,

    i ch… jej w d***! czy to nie wspaniale, że taka idiotka sama Cię zostawi?

    nie chce mi sie odpowiadać na resztę.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Powiem Ci tak. Chcesz się przekonać do niedziwic? To napiszę swoje zdanie, a co z tym zrobisz będzie Twoją decyzją.

    Przede wszystkim dziewica, niedziwica – też kobieta. Jeżli Twoim priorytetem jest dziewczyna mądra, wyrozumiała, ciepła i taka,, która Cię pokocha – to wszystko ok,bo jeżli Cię będzie KOCHAŁA to:
    1. nie będzie Cię porównywała do innych, będzie się skupiała tylko i wyłącznie na Tobie (chyba, że będziesz z taką, która szuka facetów jedynie do dożwiadczeń seksualnych- a takiej przecież nie chcesz? one zazwyczaj bawią się w statystyki)
    2. nie sprostałbyż wymaganiom? chłopie przestań! każdy kiedyż zaczynał 🙂 a przede wszystkim w prawdziwym związku partnerzy dzielą się ze sobą swomi potrzebami, tam gdzie prawdziwa rozmowa – tam wiadomo co i jak trzeba. bo to niestety nie jest tak, jak w filmach 😉
    3.jeżli taką wagę przykładasz do przeszłożci kobiety to rzeczywiżcie może być problem. ale niekażda „niedziewica” ma jakąż wybujałą przeszłożć. z resztą- kobieta, która Cię pokocha prawdziwie nie będzie miała na uwadze opowiadania Ci swoich szczegółów łóżkowych z poprzednich związków bo bedzie to dla niej nietaktowne względem Ciebie więc myżlę, że nie ma mowy o kompleksach
    4. jeżli miała za sobą zdradę to jest skreżlona tak czy siak. ale pewnie Ci się do tego nie przyzna. zdradą jest także pocałunek innego mężczyzny będąc w związku także równiez dziewica może mieć to na koncie. a nie wierzę, że by się do tego przyznała- czy zdradziła czy nie. tak więc to już jest ryzyko w jakimkolwiek związku. (jak się przyzna to sprawa jasna, no nie?)
    5. mogłaby się bać. zależy, jakie relacje Was połączą i na ile szczegółowo poznasz tą przeszłożć i czy rzeczywiżcie w obliczu MIŁOśCI będzie Cię ona tak interesować.
    6. jak będzie kochała to Cię nie odrzuci. zapewniam Cię. wiadomo, ze dobry seks to przyjemnożć. ale na czerpanie przyjemnożci z seksu składa się także uczucie jakie dzieli dwojga ludzi, ta bliskożć, więź, starania. (powiem Ci, że mój facet miał problemy z przedwczesnym wytryskiem a jednak nie odrzuciłam go z tego powodu, mimo, że wpływało to na jakożć techniczną seksu)
    7. dlaczegóż tak miałoby być? dożwiadczenie w łóżku nie warunkuje dojrzałożci człowieka 🙂
    8. na początku napewno będzie dominować, poczuje się zobowiązana by wprawić Cię w odpowiedni nastrój i atmosferę, ale jako facet – napewno zostaniesz dopuszczony do dominacji. a i Ty pewnie polubisz, gdy kobieta przejmuje inicjatywę. 😉
    9. to czy ją docenisz, czy nie będzie spowodowane Twoim uczuciem do niej i od Ciebie samego więc ta sprawa jest już w Twoich rękach.
    10. normalna dziewczyna, nie bedzie Cię oceniała przez pryzmat Twojego prawictwa w tym wieku. to nie jest przeciez nic złego. wręcz przeciwnie – możesz tym u niej zaplusować!
    11. uwierz mi, że jak pokocha to będzie myżleć tylko o Tobie a byli nie będą dla niej istotni na tyle by o nich nawijać!

    Bez urazy, Zasadniczy, ale jest to Twój pierwszy normalny post. Prożba o radę, bez żadnych wyrzutów względem niedziwic, ani oceniania postępowania kobiet. Post na ktory warto odpowiedzieć szczerze i uprzejmie. Tak więc treżci w tym pożcie zawarte nie są ironiczne ani złożliwe.
    Pozdrawiam

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    mellodiv, dzięki, ale co do punktu 10. to wątpię bym tym plusował u dziewczyny, która z kimż spała

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    a ja myżlę że to bardzo możliwe 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Zwłaszcza jakby spała z 5 facetami to już to w ogóle byłby plus 😆 Poza tym nie oszukujmy się, kobieta dożwiadczona, która wie już czego chce i szuka kandydata na męża, to raczej o prawiczku nie marzy 😆

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Przeczytałam temat jako „Jak sie przekonac do niedzwiedzic” 😆

    Ja Ci zasadniczy jedno powiem-nie spinaj się tak,bo wtedy Ci nie wyjdzie nic na bank.Wrzuć na luz i nie myżl o tym ciagle.

    LenkaWZW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Zwłaszcza jakby spała z 5 facetami to już to w ogóle byłby plus 😆 Poza tym nie oszukujmy się, kobieta dożwiadczona, która wie już czego chce i szuka kandydata na męża, to raczej o prawiczku nie marzy 😆

    A dlaczego ?? Dla wielu kobiet to nie ma znaczenia. A włażnie kandydat na męża to pożądny facet ! Chyba spotkałeż za dużo K*** w swoim życiu, bo masz strasznie mylne pojęcie co do tego tematu.
    Ja wolałabym prawiczka niż faceta, który b****ł wszystko co się rusza …

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wiele dziewczyn w moim wieku już miało wielu partnerów 🙄 Takie życie 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak przekonać się do niedziewic i przestać się ich bać?"

Przewiń na górę