Jak przestac być prawiczkiem

  • Autor
    Odp.
  • samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    Zbliża sie lato, te gorące dni, wiem ze dluzej tego niewytrzymam, nie dam rady kolejnego lata spedzic na meczennictwie z samym soba, ale niewiem jak dam sobie rade, jest upokorzeniem dla mnie sex z plcią kobiecą i osmieszeniem, daniem jej calego siebie czyli okazanie slabosci za ktora wiadomo bede musial jeszcze zaplacic. Przeraza mnie sama sytuacja do ktorej ma dojżć, sa tam napewno jacyż ludzie z ktorymi nieunikne konfrontacji, ktorzy doskonale beda wiedziec o co mi chodzi, a dla mnie to przeciesz jest wstydliwa rzecz i aktem desperacji czy tez poniżenia ze musze zaplacić. Pozatym odczuwam nienawisc do plci kobiecej, wedlug mnie mezczyznji sa bardzo wykorzystywani przez kobiety, z drugiej strony nie jestem w stanie przezyc bez jakis relacji z kobietą. Wiem ze laskom jest dużo latwiej, mogą mowić ze ich nieinteresuje plec meską, bo mają ich na peczki ale ja sam jestem jak..
    Bylem ladnym chlopakiem dosc, potem nastepowalo niszczenie z powodu ciaglego stresu, czy też taki objaw jak wypadanie wlosów popularne u plci meskiej, w tej chwili jestem jakby odbiciem tego stresu i to jest też napewno dodatkową barjerą ale nie bylo by to jeszcze tym najgorszym do p****żcia

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie odpisywalem ci od bardzo dawna
    odpisze ostatni raz

    na forum nie rozwiazesz swojego problemu
    idz do psychologa, tam chodza tez zdrowi ludzie, twoja psychika jest w tragicznym stanie (sam o tym mowiles)
    potrzebne jest ci leczenie po ktorym wrocisz do stanu w ktorym znow bedziesz mogl cieszyc sie zyciem

    nikt ci tutaj nie pomoze
    pomoc moze ci tylko psycholog i ewentualnie psychiatra jesli psycholog cie do takiego skieruje

    i nie ma w tej wypowiedzi zadnej zlosliwosci, tylko szczera rada i troska o zdrowie czlowieka

    pozdrawiam

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Psycholog, albo psychiatra. Jesteż chory, chory w nienawiżci do kobiet. A może po prostu się boisz, że nie masz u nich szans?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Moim zdaniem prowokacja.
    Pewnie jakiż gnojek teraz siedzi przed kompem i ma niezły ubaw czytając nasze posty. 😉

    Jeżli samk jakims cudem pisze prawdę to tez uważam, że należy go leczyć.
    W ten sposób wypowiadają się osoby zakompleksione, sfrustrowane, mające problem ze SOBĄ – a to można wyleczyć. Długą psychoterapią (czasem farmakologicznie).

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    😕
    Drogi kolego, jeżli się nie ustatkujesz, przy każdym pożcie będzie się pojawiała taka informacja
    I.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem prowokacja.
    Pewnie jakiż gnojek teraz siedzi przed kompem i ma niezły ubaw czytając nasze posty. :wink:.

    nie wydaje mi sie. wydaje mi sie ze cos takiego juz dawno by sie znudzilo komus.

    samyku tak jak napisal miszczu – leczenie. nie ma innej drogi abys doszedl do siebie.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    Miłego dnia dla wszystkich Pań/Panów.
    Drogi kolego, jeżli się nie ustatkujesz, przy każdym pożcie będzie się pojawiała taka informacja
    I.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    samyl napisales zadales pytanie na temat tego jak mozesz zwalczyc swoj problem. chcielismy ci pomoc. a ty znowu zaczynasz z tym obrazaniem. czego ty chcesz?
    potrzebujesz pomocy – zwroc sie do specjalisty. potrzebna jest ci fachowa pomoc. ja mam tylko tyle do powiedzenia w temacie.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    on i tak uwaza, ze jest zdrowy.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Moim zdaniem zbanować go i cała akcja. Swoją drogą temat bardzo dobry – też bym poczytał opinie kobiet, bo sam mam ten problem, ale widzę że Samyk nie szuka porad, tylko chce obrażać kobiety 🙄 Szownistyczny prostak! 😕

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    😕
    Drogi kolego, jeżli się nie ustatkujesz, przy każdym pożcie będzie się pojawiała taka informacja
    I.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    to, ze jestes nieszczesliwy to jedno, a to ze niewychowany to inna sprawa. i przestan w koncu obrazac kobiety. obrazac to za malo powiedziane, wprowadzasz tu taka atmosfere ze szkoda gadac, jak chcesz stracic prawictwo, to badz szarmancki, mily, kochany – jak to mowiles ze chcesz zeby to kobieta Cie wozila autem, placila za kino..chcialbys byc na utrzymaniu kobiety? to chyba starsza pani by sie polakomila..

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Moim zdaniem zbanować go i cała akcja. Swoją drogą temat bardzo dobry – też bym poczytał opinie kobiet, bo sam mam ten problem, ale widzę że Samyk nie szuka porad, tylko chce obrażać kobiety 🙄 Szownistyczny prostak! 😕

    Niestety nie jest to takie proste. Juz raz dostał kopa stąd, to zalogował się pod innym nickiem.
    Heh…. co frustracja i kompleksy robią z ludźmi
    🙄

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Można mu cały czas banować kolejne nicki, aż do skutku 😀

The topic ‘Jak przestac być prawiczkiem’ is closed to new replies.

Przewiń na górę