jak rozgrzac zeby sam zaczol lub zaproponowal….

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    jesli nie chcecie same prosic faceta o numerek to nie trudzcie sie. po co?? lepiej same rozgrzejcie go „przypadkiem” tak ze sam zaproponuje. ja np muwie ze musze sie przebrac i powoli rozbieram sie przy nim w taki sposob zeby jak najwiecej zauwazyl. zawsze dziala.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tam nigdy nie prosze o nic… wystarczy ze sie mocniej przytule albo no nie wiem… i jest juz moj… 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tam nigdy nie prosze o nic… wystarczy ze sie mocniej przytule albo no nie wiem… i jest juz moj… 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a ja to muszę się zawsze odganiać 👿 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a ja to muszę się zawsze odganiać 👿 😉

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja zawsze mam ochote poznym wieczorem a on jest napalony z samego rana i mnie meczy 😕 zreszta on wieczorami jest zazwyczaj padniety wiec masze go rozgrzac

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja zawsze mam ochote poznym wieczorem a on jest napalony z samego rana i mnie meczy 😕 zreszta on wieczorami jest zazwyczaj padniety wiec masze go rozgrzac

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    u mnie to jest tak, że zaczynamy temat sexu…robię aluzje i potem to już z górki…. 😆

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    u mnie to jest tak, że zaczynamy temat sexu…robię aluzje i potem to już z górki…. 😆

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    u mnie to jest tak, że zaczynam temat sexu…robię aluzje i potem to już z górki…. 😆

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    u mnie to jest tak, że zaczynam temat sexu…robię aluzje i potem to już z górki…. 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak rozgrzac zeby sam zaczol lub zaproponowal…."

Przewiń na górę