Jak rzucić palenie ??

  • Autor
    Odp.
  • Miiek
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 116
    • Zapaleniec

    Jak rzucić ten wstretny naług… ?? Macie jakież sprawdzone sposoby… ??

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1081
    • Maniak

    tak, silna wola.

    beehive
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    E, nie, silna wola.

    Trzeba po prostu tego chcieć. Ja wiem, że większożć palaczy chce-nie chce zerwać z nałogiem. Bo niby szkodzi, niby szkoda kasy, niby żmierdzi, ale jednak… to piwo bez papierosa takie smutne, ta kawa bez papierosa… jakoż nie smakuje, tak szkoda na imprezie nie zapalić… nie wyjżć z tymi, z którymi od zawsze się paliło w czasie jakiejż przerwy… z dymu się robi takie fajne kółka… blabla. Jak ktoż chce, to pewnie rzuci.

    Dobrym motywem jest rzucanie dla kogoż.

    xyz
    Member
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1190
    • Maniak

    przede wszystkim musisz chcieć przestać palić. podejmujesz decyzje i nie palisz. KONIEC

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1081
    • Maniak

    rzucanie dla kogos, to jednak nie najlepszy pomysl. w koncu zaczynasz nienawidzic tą osobe, masz mysli typu: „przez nia nie robie czegos, co sprawia mi przyjemnosc”. najlepiej rzucac dla siebie. a jesli przy okazji sprawisz komus przyjemnosc, czemu nie?

    baby22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Silna wola to po pierwsze. Ja mojego mena oduczyłam palić ekstra koktailem 😉 Cały tytoń z paczki fajek zalany wodą, do tego troche oleju. Od tamtej pory nie ruszył papierosa

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1081
    • Maniak

    uuu, sadystka 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    A po co rzucać? 😆

    U mnie ten nałóg(nałóg??) przychodzi falowo.Raz mam paczkę na dwa dni a innym razem fajki zaczynają mi żmierdzeć i przestaje palić na dwa miesiące.A potem od nowa.Siedzę w knajpie,pije piwo,ktos za pali.I ja też chcę.I tak w kółko 😀 Nie umiem jednoznacznie okreżlić co sprawia,ze przestaję palić… Może pomwiedz sobie „Papierosy są drogię.Szkoda mi kasy.” albo „żmierdzę pa papierosach jak niewiem.Nie chcę żmierdzieć!” ok-to było głupie 😆

    Miiek
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 116
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Silna wola to po pierwsze. Ja mojego mena oduczyłam palić ekstra koktailem 😉 Cały tytoń z paczki fajek zalany wodą, do tego troche oleju. Od tamtej pory nie ruszył papierosa

    No co Ty.. !!?? I on to wypił… ??

    impresja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja nie pale juz miesiac. Bo moj kotek nie pali i nie chcialam smierdziec. Ale nie potrafilam rzucic tego sama. Mam plastry nikotynowe. Kiedys tez je mialam, ale jednak popalalam czasem i znow zaczelam palic. teraz przestrzegam tego z calych sil, a jak chce mi sie palic to wacham swoje ubranie, rece i mysle: o nieee. Poza tym nie chce zawiesc dziubka. I miesiac mam z glowy:) Oby tak dalej…:P

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 30
    • Odp.: 3140
    • Guru

    Nie cierpię papierosów, na szczężcie S też nie pali.

    baby22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    [usunięto_link]$iek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Silna wola to po pierwsze. Ja mojego mena oduczyłam palić ekstra koktailem 😉 Cały tytoń z paczki fajek zalany wodą, do tego troche oleju. Od tamtej pory nie ruszył papierosa

    No co Ty.. !!?? I on to wypił… ??

    Powiedziałam ze jeżli kocha to wypije i wypił

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Silna wola to po pierwsze. Ja mojego mena oduczyłam palić ekstra koktailem 😉 Cały tytoń z paczki fajek zalany wodą, do tego troche oleju. Od tamtej pory nie ruszył papierosa

    Zwymiotuję za chwile… 😯
    ale zapaliłabym sobie… 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 736
    • Zasłużony

    czyli jak wypil to kocha:D:D

    beehive
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    baby22 gratuluję intelektu.

    Zdajesz sobie sprawę, że mogłaż go zabić tym koktajlem? Nie, pewnie nie wpadłaż na to, że PALENIE papierosów, to nie to samo, co JEDZENIE ich. Hmm, wiesz, że nikotyna jest TRUJĄCA? I że podczas spalania papierosa niewiele jej zostaje, bo reszta się po prostu SPALA? A wiesz ile wynosi dawka żmiertelna dla człowieka? 60 mg! Ile nikotyny jest w paczce papierosów?! Tak, 60 mg!

    Więc, albo chłopak ma cholerne szczężcie, że żyje (i jest w miare pełnosprawny, bo mogłaż go upożledzić), albo trochę przesadzasz z tym, że to wypił.

    Bardzo, bardzo mnie przeraża to, jak niewiele niektórzy wynoszą chociażby z lekcji chemii w liceum.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak rzucić palenie ??"

Przewiń na górę