• Autor
    Odp.
  • Hanna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    PAti00, ja mam podobny problem. Jak na razie udało mi się skończyć z podjadaniem między posiłkami dzięki Asnaxowi. Powoli przestawiam się też na zdrowe odżywianie. Staram się wrzucać warzywa prawie do każdego posiłku. W ostatnim czasie trudno mi się jednak zebrać do regularnego chodzenia na siłownię. Znacie jakież skuteczne ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu?

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Mniej, ale zdrowo się odżywiać i ruch, ruch, ruch. To podstawa dobrego wyglądu. 😀

    ankaz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja z kolei kiedyż motywowałam się sukienkami 😛

    i powiem Wam, że schudłam 7 kg dla takiej sukienki 😛

    [usunięto_link]

    powiesiłam sobie zdjęcie nad łóżkiem – dobry motywator 😛

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Dobry patent! Zawsze można też kupić spodnie o rozmiar za małe. Motywacja jest tym większa, im więcej się na nie wydało.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Najlepiej p****żć na zdrowa dietę i ćwiczyć. To musi być zmiana stylu życia, a do tego potrzeba motywacji i zaparcia. Ja przed ćwiczeniami biorę tabletki z l- karnityna i sinetrolem. Szybciej spalają tłuszcz. I zawierają chrom. nie rzucam się na słodycze. Ale przede wszystkim ćwiczenia. Nie znam tabletek, które by nas odchudziły bez naszego zaangażowania. Wtedy nie byłoby problemu z otyłożcią.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Musisz sobie użwiadomić że to wszystko siedzi w Twojej głowie. Jeżli schudniesz 2 kilogramy a później tyjesz 3 jak pisałaż to coż jest nie tak. Zastanów się czym to jest spowodowane i może zacznij od tego jak to zmienić i od zmiany Twoich przekonań.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Bo w odchudzaniu nie chodzi o to, żeby szybko stracić, ale żeby skutecznie stracić. Lepiej chudnąć powoli, zmieniając nawyki żywieniowe i tryb życia niż gwałtownie, ale szybko wracać do złych nawyków. Wprowadź drobne zmiany na początek – więcej wody,wysokobłonnikowych produktów, tłuszcze rożlinne (np. olej rzepakowy) i rybie (bogate w omega-3, pomagają walczyć z kilogramami)m, ciemne pieczywo, warzywa i owoce… Waga miarowo będzie lecieć w dół

    FabrykaFormyPoznan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wiosna to okres, w którym coraz bardziej zaczynamy zwracać uwagę na to, jak wygląda nasze ciało. Przechodzimy na dietę, staramy się unikać zbędnych kalorii i zaczynamy być aktywni fizycznie. Tylko co zrobić, jeżli nasze wiosenne wyrzeczenia już poszły na marne podczas wielkanocnego ucztowania?

    Przede wszystkim wprowadźmy do naszego jadłospisu kilka prostych zasad, których przestrzeganie z całą pewnożcią pomoże nam znowu wrócić do formy. Jedzmy więcej surowych warzyw, bo to dzięki nim nasze jelita funkcjonująÂ prawidłowo. Zdecydowanie ograniczmy węglowodany – podczas świąt i tak z pewnożcią spożyliżmy więcej ciast i deserów, niżÂ planowaliżmy wczeżniej. Wprowadźmy częstsze, ale małe posiłki w dstępach 3-4 godzinnych, dzięki czemu unormujemy poziom cukru we krwi. Każdego dnia powinniżmy też spożywać 2, a w przypadku diety pożwiątecznej nawet 3 litry wody. Nasz organizm oczyżci się wówczas z toksyn i wszelkich zbędnych elementów.
     
    Fabryka Formy “ sieć klubów Fitness & Wellness

    alicjakacik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zgadzam się z tym co mówi pumpkin. Schudnąć szybko to nie znaczy schudnąć dobrze. Trzeba chudnąć powoli żeby potem nie mieć tzw. zwisa z brzucha.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Polecam zajrzeć na www klinikasylwetki xja pl , znajdzecie tam odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

    Birix
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja jestem zadowolona z soków Nuja – są smaczne i bardzo pożywne. Dają niezlego kopa energetycznego. a do tego fajnie sycą. Także jestem bardzo zadowolona!

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    idź do dietetyka, zrób badania, bo może coś w organizmie przeszkadza zrzucaniu wagi. Ale jeśli to nie kwestia zdrowotna to wtedy tylko dieta i ćwiczenia. Przestrzegaj zapotrzebowania kolorycznego – 200/300 kalorii, jedź co chcesz i pobiegaj, pospaceruj lub cokolwiek porób codziennie, regularnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć ?"

Przewiń na górę