Jak sie zblizyc????/

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm moze warto 'wykorzystać’ koleżankę? 😀 np niech zorganizuje jakąż kameralną domówke czy coż,będziecie mieli okazję porozmawiać,a spotkanie nie bedzie zobowiązujące 😉

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    ale dlaczego miałabyż się bać zaproponować mu spotkanie? w końcu skoro piszecie możecie pójżć na nie zobowiązujący spacer albo gdzież zamiast marnować kasę na sms-y 🙂 to nic złego żebyż wyszła z inicjatywą ale pokaż lepiej na początku że chodzi Ci o kumpelskie spotkanie bo nie masz pewnożci że On czuje to co TY 🙂 powodzenia 🙂 pamiętaj o równouprawnieniu 😉

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    A może po prostu poczekaj jeszcze. Skoro mówisz, że jakaż kobieta bardzo go skrzywdziła, to może on jeszcze nie jest gotowy na nowy związek. Może się też tego wystraszyć.Radzę zostańcie jeszcze w relacji przyjaciel-przyjaciółka.Jeżli Ty mu się także podobasz,to jestem pewna, że to on zrobi pierwszy krok 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zadnego tam sciemniania czekania czy cos takiego – faceci lubia konkrety ;p – to zasada nr 1
    faceci nie lubia byc sami – to zasada nr 2
    zagadaj do Niego – nie masz nic do stracenia a mozesz duzo zyskac

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Jasne – zagadaj do niego jako koleżanka- przyjaciółka i tak go traktuj, spacer wydaje się tu mało zobowiązujący więc do dzieła 😉
    Niech Cię lepiej pozna, skoro lubicie gadać może niebawem zaufa.. kto wie..
    .. a może pierwsze spotkanie w większej grupie.. 😉 zdecyduj sama… powinno być dobrze.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    po 1- glowa do gory i pewnosc siebie:)!!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    MOzesz zaproponowac spotkanie ale najlepiej pod jakims pretekstem. Niech np chodzi o to ze chcesz zeby pozyczyl Ci jakis film

    zakochany
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    badz soba, i pokazuj mu ze zalezy Ci na nim, jesli facet skuma o co biega, a dotego poczuje cos, to dalej pojdzie jak po masle 🙂

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Wszyscy tutaj daja Ci na prawde porzadne rady.

    Nie baw sie w relacje przyjaciel – przyjaciolka jezeli chcesz czegos wiecej. Tak sie w spoleczenstwie utarlo ze schemat zwiazku wszyscy odbieraja jako poznajemy sie -> przyjaciele -> zwiazek. Nie zyj jak wszyscy. Zyj jak tego chcesz.

    Ubierz sie ladnie, popryskaj ladnymi perfumami. Jestes kobieta, poflirtuj z nim, raz odwazniej a raz nie. Daj mu cukierka a pozniej go zabierz a na pewno bedzie Twoj. Tylko nie baw sie facetem bo zrobisz z niego wrak czlowieka, a chyba tego nie chcesz prawda ? 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ja bym jeszcze poczekala troche. jesli on cos poczuje to sam wyjdzie z inicjatywa. osobiscie nie jestem zwolenniczka robienia pierwszych krokow w wykonaniu kobiet. ale to prywatna, indywidualna sprawa. :] zrobisz jak bedziesz uwazala;)

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej, ze faceci lubia konkrety. Ja bym nie czekala. Jesli lubi z Toba pisac tzn. ze prawdopodobnie Cie lubi. Nie widze przeszkód aby sie nie spotkac. Co do jego cierpienia to wydaje mi sie rowniez, ze on potrzebuje wsparcia, kogos kto podtrzyma go na duchu po porażce. Faceci mimo tych stereotypow ktore im sa przypisywane sa bardzo wrazliwi, dlatego trzeba z nimi delikatnie postepowac.

    twojaczarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    @baha_monik wrote:

    Drogie kobietki… piszę ponieważ mam nadzieję,że pomożecie mi go rozwiązac… Otoz poznalam brata mojej kolezanki. Mieliżmy sie kiedyż spotkac,ale nic z tego nie wyszło… Pewna dziewczyna skrzywdziła go bardzo… i kiedy go zostawila on napisal do mnie. Od jakiegos czasu piszemy jak znajomi.. czasami wydaje mi się,zę on chce czegos więcej… Poznalam go trochę i wydaje mi się,ze jest naprawde fajnym facetem…jednak ja poczulam do niego cos wiecej. Nie wiem co on mysli o mnie… wiem tyle,ze lubi ze mna pisac..:) Chcialabym sie z nim spotkac,jednak nie jestem przekonana do pomyslu zebym zaproponowala spotkanie… On naprawde bardzo cierpial.. a ja nie chcialabym,zeby nasza znajomosc sie popsula… Co mam robic zebysmy sie do siebie zblizyli??? Pomozcie prosze…[/b]

    Kiedy iskrzy i przyciąganie jest aż „bolesne” w swej sile… nie ma sięnad czym zastanawiać.

    Więc hmmm jakby to ująć: to o czym napisałaż to jest g***** a nie przyciąganie i szkoda na to czasu.

    .

    lypton
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Faceci lubią konkrety, ale może w urzedzie, sklepie. Nie mozesz wyjsc bezposrednio z inicjatywa i powiedziec 'krecisz mnie’ bo sie chlopak wystraszy. Sam bym uznał, że coż jest nie w porzadku, gdybym taka propozycje otrzymał.

    Umów sie z nim na jakies niezobowiazujace spotkanie, wspólna wycieczka rowerowa, cos w ten deseń. Zasugeruj chec wybrania sie gdzies i daj mu przejac inicjatywe. Zrobisz mu test czy jest facetem, za ktorego wszystko trzeba robic czy tzw. 'facetem z żeńszeniem’.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Skrzywdzonych facetów trudniej poderwać. Zachowuj się naturalnie i stopniowo wzbudzaj jego zaufanie.

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Ja mam to samo podoba mi się kumpel ze szkoły ale nie jestem przekonana czy ja jemu? Zastanawia mnie ostatnio jego zachowanie, jak i gesty np. mizianie po rekach, brzuchu, szyi, czasami wziecie na kolana, zaproszenie na piwko, czy odprowadzanie po szkole do domu ale może to po prostu gesty przyjacielskie? Sama już nie rozumiem… jak mam to rozpoznać? Jak odróżnić gesty przyjacielskie od czegoż więcej?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak sie zblizyc????/"

Przewiń na górę