• Autor
    Odp.
  • marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Ten klej tadam jest bardzo dobry, wiele par butów nim uratowałam, jak buty są jeszcze w dobrym stanie to czemu by ich nie naprawić.

    bettyboop
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    najlepiej do szewca, u nas w mieście robi z dnia na dzień takie drobnostki

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Teraz szewca znaleźć jest strasznie trudno bo buty zazwyczaj sa tanie i ludziom opłaca się kupić nowe buty. Co do klejenia to jest budapren czy jakiś inny klej, później przygniatam buta czymś i czekam aż się sklei i wyschnie klej.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Tylko szewca teraz ze świecą szukać, w moim mieście nie ma. Kupiłam ten klej Tadam, sprawdzi się do sportowych butów, sprawdzaliście?

    oetadam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam! Dilmah, klej TADAM przeznaczony jest głównie do butów sportowych (inne także pomoże skleić).

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam com pl

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Czy jeśli chodzi o opakowanie TADAM to jest ono jednorazowe czy można zabezpieczyć opakowanie i użyć ponownie?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Spokojnie możesz zamknąć szczelnie opakowanie i dalej będzie się nadawał. A jak masz niewielkie uszkodzenie to jedna tubka wystarczy nawet na kilka par

    oetadam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam! Monika, kleju Tadam można użyć kilka razy. Aby zabezpieczyć go należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam com pl

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Będę się zabierała do klejenia tym TADAM kilku par butów. Czy jeśli buty są suche i wydają mi się czyste czy muszę jakoś oczyścić dodatkowo powierzchnię?

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    lepiej obczyścic buty alkoholem jeżeli dobrze pamiętam, ale to lepiej sprawdzić jeszcze

    oetadam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam! Monika, przed klejeniem butów klejem TADAM® należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów. Klej TADAM® należy nałożyć tylko na jednej z klejonych powierzchni. Nałożenie kleju na obie oznaczałoby, że będzie go za dużo, co nie sprzyja dobremu klejeniu ani precyzyjnemu wykończeniu łączenia.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam com pl

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Przychodzę z informacją, że skleiłam te moje sportowe buty klejem Tadam i trzymają rewelacyjnie! Często w nich biegam, nic się nie rozkleja, są właściwie jak nowe 🙂 Jestem bardzo zadowolona.

    Tuszka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Samemu to nie wiem czy uda się estetycznie jakoś

    Adeka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    nie wiem czy w domu dasz radę zrobić to estetycznie

    dluga192
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    klej pałką 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak skleić buty?"

Przewiń na górę