• Autor
    Odp.
  • Marcin_Bubik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    tenia7 kobitko ryż,makaron,tuńczyk,bieły ser, banany,zboża przetworzone czyli płatki np.kukurydziane,mają duzo węglowodanów oraz rodzynki i orzechy ziemne więc włącz je do swojego jadłospisu.Ja też chętnie oddała bym Ci z 5 kilogramów nie katuj sie golonką i majonezem to sam
    Cholesterol.Polecam tez odwiedzienie sklepu z odzywkami.

    lala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tak ja tez oddam z miłą checią 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja moge oddać 4 🙂 ale na poważnie. makaron, zimniaki, biały ryż, wszystko, co ma węglowodany. lepiej nie jedz byle czego tylko dlatego, że ma dużo kalorii bo się pochorujesz. dietetyk na pewno nie zawadzi! powodzenia!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja moge oddać 4 🙂 ale na poważnie. makaron, ziemniaki, biały ryż, wszystko, co ma węglowodany. lepiej nie jedz byle czego tylko dlatego, że ma dużo kalorii bo się pochorujesz. dietetyk na pewno nie zawadzi! powodzenia!

    tenia7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dzięki wszystkim. Robie co mogę tzn oprócz dietetyka bo z moimi godzinami w pracy nie da się go odwiedzić ale zaczynam wcinać banany i ryż. A tak wogóle to kupiłam sobie jeszcze takie ciężarki po 1,5kg do ćwiczeń rąk ale przeczytałam gdzież na forum że przy mojej chudożci to po takich ćwiczeniach może odrobinke miężni przyrożnie ale strace mój tak cenny tłuszczyk i będę wyglądała jakbym miała kożci owinięte żylastymi miężniami a to wygląda jeszcze gorzej…

    tasonik_f
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Rany, zawsze zazdrożciłam dziewczynom, które mówiły, że nie mogą utyć. Ja nigdy nie mogłam schudnąć. Od małej miałam problemy z nadwagą, coż zjem i czuję jak rosnę. Eh… no cóż każdy pragnie tego czego nie może mieć. W sumie źle bardzo nie jest, najgorzej jak muszę pójżć na zakupy i akurat trafię na jakąż niemiłą babę, która przy podawaniu mi każdej rzeczy mówi jaka to ja „dobrze zbudowana”. Taaa
    Pozdrawiam i życzę więcej/mniej kilogramów 🙂

    Hania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiem ze mozna przybrac na wadze dzieki suplementom diety sprzedawanym w Naturhouse. i dopasowanej diecie przez dietetyka mam kontakt do Poznania tel 061 85 33 333 ul 23 Luty 42 albo bydgoszcz ul dluga 72 tel 052 321 44 44

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    zazdroszcze przemiany materi. Z ogormną chęcią oddam 10 swoich kg. Ja niestey mam ogormne skłonnożci do tycia. Ehh.. a każda walak z kg konczy sie fiaskiem. I tak przy 160 cm waże 55kg ;(

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak szybko nie przytyję to odwołam żlub…"

Przewiń na górę