• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, że ma. Ale tak naprawdę zależy na jakie osoby się trafiło.

    Napaane
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z moim pierwszym chłopakiem pierwszy raz kochaliżmy się po 3 miesiącach, a z drugim jak i moim obecnym chłopakiem również po 3 miesiącach 🙂
    Uważam,że czekanie ma sens, ponieważ wtedy możemy przekonać się o intencjach partnera. A takie przeciąganie jak i stopniowe rozbudzanie sprawia, ze nie możemy doczekać sie do chwili pełnego skorzystania z związku, a przez co czerpiemy większa przyjemnożć z kochania się. 🙂

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Po ożmiu miesiącach.

    Włażciwie, to On nie chciał się spiesyć, ja byłam dużo szybciej gotowa 😈 A jego podejżcie wynikało z tego, że chciał to zrobić w super magicznej scenerii, tak żeby to było niezwykła przeżycie. Ogólnie to dożć wesoła sytuacja wynikła, bo oczywiżcie nic nie wyszło z super scenerii, miało być nad morzem (byliżmy w obcym kraju wtedy i obcym mieżcie) i jak to zwykle bywa w moim życiu (mam farta do dziwnych przypadków) nie dojechaliżmy na plażę, tylko do portu, było ciemno i pusto i stchórzyliżmy w ostatniej chwili (a rano oglądając mapę dowiedzieliżmy się, że prawie przeżyliżmy swój pierwszy raz pod hmm… parlamentem), no i zrobiliżmy to w domu, bez żwiec itd., zwyczajnie w łóźku.

    Ale nie żałuję, że czekałam.

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    mój pierwszy raz tak ogólnie przeżyłam niedawno czyli mając 22 lata (w tym roku) z obecnym Facetem, z którym zrobiłam to po 4 miesiącach bycia razem. nie żałuję tego, że akurat jemu się oddałam.
    z wczeżniejszymi partnerami też mogłam to zrobić, ale nie chciałam, nie czułam tego czegoż co dałoby mi pewnożć, że nie pożałuję.
    dodam jeszcze tak a propos tematu, że dziewictwo to nie wstyd, ale duma.

    Sonata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Prawie 2 lata,ale wynika to z tego ze bylismy bardzo młodzi jak sie poznalismy 😀

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Ja swój pierwszy raz przeżyłąm bardzo krótko po rozpoczęciu związku ( miesiąc bez 5 dni). I wtedy byłam 16letnią małolatą.. Wiadomo,że nie powinam,że ble ble ble itd. itp., ale gdybym miała prawo wyboru i teraz zrobiłabym to samo…
    Bo dzięki niemu przeżyłam najpiękniejsze lata swojego krótkiego życia, pokazał mi co to jest miłożć… Teraz może po prostu nie pozwoliłabym mu tak łatwo odejżć, ale to inny temat.
    Ja też byłam jego pierwszą ( chłopak 3 lata starszy ) i na zawsze pozostanie sentyment w naszych sercach :).

    Później w łóżku miałam tylko jednego chłopaka. Kolegę z młodzieńczych lat, z tej samej szkoły., rok młodszy ode mnie.
    Marzył o tym bym była jego pierwszą . Być moze trochę egoistycznie do tego podeszłam, ale zgodziłam się… ( w końcu był taki czuly i miły przed wszystkim ) Seks jest dla ludzi. Wiem, że gdybym była z moim ex, nie zrobiłabym tego nigdy z żadnym innym, ale w tej sytuacji… kto wie czy jeszcze się nie skuszę.

    sinless
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    (z eksem 1 raz po miesiącu – ale to był raczej 'luźny związek’)
    z obecnym partnerem – po 3 dniach znajomożci

    ale NIE ŻAŁUJĘ. Jesteżmy ze sobą 4 miesiące i dobrze nam razem:D
    …nie wyobrażam sobie, że miałabym czekać jeszcze rok (nie wiem po co 🙄 ) facet i tak podejmuje decyzję po pierwszej nocy 😉
    Co do czekania -moim zdaniem- nie ma sensu.
    Skoro obie strony chcą tego – to w czym problem ❓
    Nie ma reguły – jeżli macie być razem to będziecie. 😉

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    My czekalismy 5 miesiecy :wink:, ale bylo warto 🙂 choc momentami mialam ogromna ochote, azeby stalo sie to szybciej 😀

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    z moim pierwszym chlopakiem po 8 miesiacach a obecnym po 3 tygodniach:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak szybko?"

Przewiń na górę