• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Zastanawiam się jak szybko będąc w związku przeżyłyżcie swój pierwszy raz z facetem? Chodzi mi o to jak to było za pierwszym razem (Wasz pierwszy raz), i jak to było w kolejnych związkach (Wasz pierwszy raz nie w ogóle, ale z tym facetem). Po jakim czasie bycia razem uprawiałyżcie z Waszymi mężczyznami seks? (oczywiżcie nie mówię tutaj o spędzaniu wspólnych nocy, pieszczotach, namiętnych pocałunkach itd., ale o absolutnie wszystkim).
    Chociaż… czy są takie z Was, które czekają troszkę nawet z pocałunkami czy pieszczotami? Ja do tej grupy nie należę, ale może na przykład któraż z młodszych dziewczyn?

    Pozdrawiam Was serdecznie!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pierwszy raz po jakis 8 miesiacach bycia razem. bylam wtedy dosc mloda i oczywiste bylo dla mnie, ze nalezy czekac.

    z facetem, z ktorym jestem teraz nastapilo to stosunkowo szybko. zanim zostalismy para, znalismy sie kilka lat.
    wiecej problemow sprawil nam pierwszy pocalunek, ktory wisial w powietrzu przez dluuugie miesiace:)))

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Pierwszy raz był po roku „chodzenia ze sobą”.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja swoj pierwszy raz mialam po prawie pol roku bycia z facetem. Pozniej to juz bywalo roznie. Z obecnym ( i juz tym jedynym:D) stalo sie to, po 4 dniach bycia razem 😳 , a znalismy wtedy kolo dwoch tygodni. No ale nie zaluje ze stalo sie to tak wczesnie bojestesmy juz razem ponad 2 lata, mieszkamy razem i bardzo sie kochamy.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja pierwszy raz miałam po 2 latach bycia razem 😛 no nie całych 2 latach 10 dni brakowało do 2 lat 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hmm.. z tym obecnym po miesiacu znajomosci… i tak od 5 lat, wiec w zasadzie on narzeka, że tak „długo” kazałam mu czekać… 😀

    a poprzednich przemilczę…

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    z obecnym po 7 miesiacach znajomosci byl pierwszy seks, wczesniej tylko pieszczotki

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    my po około 9 miesiącach chodzenia… 🙂
    a pocałunek.. oj tez tak jakoż wisiało… nikt nie chciał zrobić pierwszego kroku..

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    my na drugim spotkaniu…….chociaż on stwierdził, że moglismy jeszcze poczekac, ale ja uwielbiam seks z ukochanym.

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    z moim obecnym miskiem po 2tyg bo ja nie moglam wytrzymac 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Po 4 miesiacach

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    u mnie moj pierwszy raz ogolni z facetem mial miejsce jak mialam skonczone rowno 19 lat:):) i bylam z nim juz 8 miesiecy 😀
    Niezaluje zetak dlugo zwlekalam z sexem i ze z wczesniejszymi chlopakami nic niebylo… treaz z tamtym chlo9pakiem juz niejestm od 8 meisiecy i z moim obecnym pierwszy raz przezylam wlasnie dzis!!!! :D:D:D:D mmmm 😀 są powody do mruczenia:D:P

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    z moim obecnym miskiem po 2tyg bo ja nie moglam wytrzymac 😀

    U mnie było dokładnie tak samo, chociaż mój chłopak upiera się, że nastąpiło to wczeżniej.. widocznie w jakiż inny sposób korzysta z kalendarza 😉

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    z moim ostatnim facetem po miesiacu bycia ze sobą 🙂 czy cos koło tego 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    To jeszcze pytanie: co myżlicie na temat czekania (kilku miesięcy od czasu kiedy zaczynacie być ze sobą) z seksem? Czy myżlicie, że dawkowanie przyjemnożci i niedawanie wszystkiego od razu ma pozytywny wpływ na związek? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak szybko?"

Przewiń na górę