Jak to włażciwie jest z męskim orgazmem?

  • Autor
    Odp.
  • imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mam w sumie z tym problem…. szukałam po necie i wszędzie piszą, że jeżeli mężczyzna przed samym orgazmem na chwile przestanie czy zwolni tępo stosunek się wydłuży i zakończy orgazmem.

    A nam się już kilka razy zdarzyło, że np. gdy on prawie szczytuje ja się źle poruszę albo po prostu zmienię pozycje (dodam że jeszcze nie zawsze widzę, że on już kończy) potem się kochamy ja prawie zawsze kończę orgazmem albo kilkoma a on wtedy stwierdza, że już koniec bo on już nie może osiągnąć orgazmu. To jest już nie przyjemne według niego…

    Nie zdarza się to może nagminnie ale się zdarza:(
    Strasznie źle się z tym czuje… 😥 poradźcie coż czy to jest normalne? i czy wam mężczyzną też się coż takiego zdarza?

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    @Małgoż wrote:

    Mam w sumie z tym problem…. szukałam po necie i wszędzie piszą, że jeżeli mężczyzna przed samym orgazmem na chwile przestanie czy zwolni tępo stosunek się wydłuży i zakończy orgazmem.

    A nam się już kilka razy zdarzyło, że np. gdy on prawie szczytuje ja się źle poruszę albo po prostu zmienię pozycje (dodam że jeszcze nie zawsze widzę, że on już kończy) potem się kochamy ja prawie zawsze kończę orgazmem albo kilkoma a on wtedy stwierdza, że już koniec bo on już nie może osiągnąć orgazmu. To jest już nie przyjemne według niego…

    Nie zdarza się to może nagminnie ale się zdarza:(
    Strasznie źle się z tym czuje… 😥 poradźcie coż czy to jest normalne? i
    czy wam mężczyzną też się coż takiego zdarza?

    Orgazm jest indywidualną sprawą,”przerwanie na chwile” u jednego przedłuży stosunek u drugiego przerwie na amen

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    U mnie jest tak, że łatwo się rozpraszam. Uważam, że bardzo ważna w takim momencie jest rytmika i skupienie. Też mam czasem podobny problem, że wszystko idzie dobrze a wtedy dziewczyna na chwilę przerwie albo zmieni nagle coż i trzeba „Zaczynać od nowa”.

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Najmarniejszy,to Ty wyjątkowo czuły jesteż

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    U mnie jest tak, że łatwo się rozpraszam. Uważam, że bardzo ważna w takim momencie jest rytmika i skupienie. Też mam czasem podobny problem, że wszystko idzie dobrze a wtedy dziewczyna na chwilę przerwie albo zmieni nagle coż i trzeba „Zaczynać od nowa”.

    no dokładnie tak jest. kobiety chyba myżlą, że mężczyźnie do orgazmu i satysfakcji z seksu wystarczy po prostu wkładanie i wyjmowanie. seks dla faceta który powstrzymuje się od orgazmu po raz n-ty podczas stosunku nie jest już taki przyjemny, bywa nawet bolesny. i za n-tym razem trzeba się sporo napracować żeby skończyło się orgazmem.[/quote]

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie jest tak, że łatwo się rozpraszam. Uważam, że bardzo ważna w takim momencie jest rytmika i skupienie. Też mam czasem podobny problem, że wszystko idzie dobrze a wtedy dziewczyna na chwilę przerwie albo zmieni nagle coż i trzeba „Zaczynać od nowa”.

    no dokładnie tak jest. kobiety chyba myżlą, że mężczyźnie do orgazmu i satysfakcji z seksu wystarczy po prostu wkładanie i wyjmowanie. seks dla faceta który powstrzymuje się od orgazmu po raz n-ty podczas stosunku nie jest już taki przyjemny, bywa nawet bolesny. i za n-tym razem trzeba się sporo napracować żeby skończyło się orgazmem.

    [/quote]

    Nikt tu nie neguje tego,że Wy też chcecie czerpać satysfakcje z sexu,a nie tylko wkładać i wyciągać
    Dlatego też napisałam,że u jednego „przerwanie”na chwile przedłuży,a u innego wręcz odwrotnie

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    U mnie jest tak, że łatwo się rozpraszam. Uważam, że bardzo ważna w takim momencie jest rytmika i skupienie. Też mam czasem podobny problem, że wszystko idzie dobrze a wtedy dziewczyna na chwilę przerwie albo zmieni nagle coż i trzeba „Zaczynać od nowa”.

    no dokładnie tak jest. kobiety chyba myżlą, że mężczyźnie do orgazmu i satysfakcji z seksu wystarczy po prostu wkładanie i wyjmowanie. seks dla faceta który powstrzymuje się od orgazmu po raz n-ty podczas stosunku nie jest już taki przyjemny, bywa nawet bolesny. i za n-tym razem trzeba się sporo napracować żeby skończyło się orgazmem.

    [/quote]

    Ehh, te złe kobiety…
    A co do problemu, to najlepiej porozmawiaj z nim. A myżlę, że z czasem będziecie coraz lepiej się znać, swoje reakcje i potrzeby.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Dlatego też napisałam,że u jednego „przerwanie”na chwile przedłuży,a u innego wręcz odwrotnie

    uwierz mi, że wiem więcej na ten temat.
    i nie ma czegoż takiego, że u jednego przedłuży, a u drugiego skończy stosunek. nie. to zależy od tego czy facet ma ochotę na dalszy seks, od humoru, od sytuacji, temperamentu… i zależy w którym momencie kobieta przerwie. a nie od 'rodzaju faceta’.[/quote]

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Być może wiesz więcej
    Ja mam tylko 10-letni staż małżeński….
    A poza tym,Małgoż pisała o sytuacji gdy partner przerwie na chwile…

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    jeżeli mężczyzna przed samym orgazmem na chwile przestanie czy zwolni tępo stosunek się wydłuży i zakończy orgazmem

    tu jest mowa o tym, że jeżeli mężczyzna przed swoim orgazmem przestanie lub zwolni tempo to stosunek się wydłuży I ZAKOŃCZY ORGAZMEM KOBIETY. a nie faceta.

    sytuacja w której mężczyzna przerwie pieszczoty tuż przed orgazmem wywołają efekt braku orgazmu… na tym polega przedłużanie stosunku. za drugim razem trudniej jest dojżć. to jest CAŁKOWICIE NORMALNA SYTUACJA.[/quote]

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Ja napisałam jakie mam wiadomożci z własnych dożwiadczeń,dla mojego męża to nie problem na chwile „przestać”,a potem osiągnąć orgazm.
    Ale podkreżlam,że w tych sprawach bardzo potrzebna jest znajomożć „od podstaw” dwojga ludzi

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Dziękuje za odpowiedzi. Po prostu denerwowałam się, że może taka sytuacja nie jest normalna.

    Jeżeli inni mężczyźni też mają takie same problemy to jestem spokojna. Po po prostu musimy dopracować szczegóły 😛 i będzie dobrze 😀

    Praktyka czyni mistrza 😈

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    idź i grzesz więcej.

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    tu jest mowa o tym, że jeżeli mężczyzna przed swoim orgazmem przestanie lub zwolni tempo to stosunek się wydłuży I ZAKOŃCZY ORGAZMEM KOBIETY. a nie faceta.

    Dokładnie. Jeżli chodzi o oto kiedy nie można dokończyć to ja z autopsji znam jeden przypadek – w tej samej chwili chwili kiedy zaczynasz dochodzić wstrzymujesz się. Wtedy przeżywasz go ale jakoż tak dziwnie i nie do końca, a potem to ochota przepada. Zresztą nawet jak potem znowu dojdziesz to masz wrażenie że to drugi z kolei i głębiej go czujesz.

    To tyle co wiem z praktyki o perwersjach orgazmicznych 😉 Jak ma problem z dojżciem niech poleci na wrodzonym instynkcie a na pewno dojdzie.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    i to by było na tyle jeżli chodzi o kobiece mądrożci na temat męskiego orgazmu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak to włażciwie jest z męskim orgazmem?"

Przewiń na górę