Jak to z tym samoopalaczem? :/

  • Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hej! Potrzebuje Waszej rady… otóż pogoda ładna, więc chciałam sobie trochę kolorku nadać 😉 kupiłam sobie samoopalacz a wlasciwie balsam lekko (??) brązujący, Johnson&Johnson Summer Skin czy jakos tak, no i „sie opalilam”…. w smugi :/ Zrezygnowałam na jakiż czas i poszłam na solarium, ale nie dożć ze to drogie to jeszcze niebezpieczne, wiec postanowilam sprobowac z tym balsamem jeszcze raz…..
    Moglybyscie mi dac jakies rady, albo sprawdzone sposoby na to zeby po balsamie byla ladna, opalona skora i do tego bez smug??
    Pozdrowionka i z góry dziękuję 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mała ilożć nakładaj i dobrze rozsmaruj na kożciach… stosuj raz dziennie inaczej będziesz brzydko wyglądać pójdziesz sie umyć i zniknie z ciebie…
    ps.. myj dobrze ręce inaczej miedzy palcami będziesz „czarna”
    ile solarium kosztuje? ze mówisz ze drogie?

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    No jakby tak policzyc to mnie kolo 180zl/mc kosztowalo, a taki balsamik to niecale 20zl….. 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    To strasznie często chodziłaż na to solarium 😯 ja chodze raz w tygodniu i mnie to miesięcznie wynosi 40 zł 🙂
    A co do balsamu…jak posmarowałam się balsamem brązującym Dove to też miałam smugi 😕 Nie wiem od czego to zależy,ale kiedy zaczęłam stosowac samoopalacz to nie miałam nigdy żadnych smug(a zwykle smaruję nim twarz więc jest ogromne ryzyko,ale jak to mówię:”Jest ryzyko,jest przyjemnożc” 😉 ).Ewentualnie możesz wystawic się na słońce i wtedy masz 100% pewnożci,ze smug nie będzie 😀

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Rownoczesnie bedzie w 100% pewne ze w dalszym ciagu bede miec taki kolor jak mam ;P
    Jestem blondynka, jednak nie mam takiej bialej papierowej skory, bardziej taka zlotawa, ale niestety nie da sie z nia zrobic :/
    Po 2 sesjach na solarium bylam ciemniejsza niz w sierpniu, opalajac sie na sloneczku :/

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    najpierw piling, nakladaj w malych ilosciach. rozsmarowywuj na kostkach i z tylu. odczekaj chwile po nasmarowaniu sie a nie ubieraj sie od razu. praktyka czyni mistrza, ja uzywam dove i smug nie mam. trzeba po prostu nabrac wprawy:)

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    racja to kwestia techniki, ale tez dobrego balsamu. z dove akurat nigdy nie mialam klopotow, z innymi roznie bywalo.

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja tez uzywam dove i na razie nie mialam problemow. smaruje sie tak jak zwyklym balsamem, raz dziennie, na noc. dove ma te zalete, ze jest jednoczesnie balsamem nawilzajacym wiec 2 problemy jednoczesnie z glowy. a opalenizna wyglada jak naturalna 🙂

    papetta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja już nawet kupiłam sobie dove do twarzy i na noc. żwietna seria – polecam summer glow

    kadmonna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    nie używałam balsamu Johnsona akurat więc nie wiem jak z nim jest, ale używam dove summer glow i nie mam po nim żadnych smug pomimo tego że nie nakładam go jakoż szczególnie dokładnie. a i tak wychodzi równiutka ładna opalenizna o bardzo naturalnym kolorze. A własnie samoopalacze zawsze mi w paski wychodzą a wypróbowałam chyba milion różnych.

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    ja po balsamikach do ciala nie mam smug – ale czesto wkurzaly mnie samoopalacze do twarzy- po ktorych pojawialy mi sie wlasnie jakies smugi ,zacieki , plamy… 😕 😡

    …mnostwo samoopalaczy wyprobowalam 😡 i w koncu trafilam na ten niezawodny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
    FLASH BRONZER LANCOME – tylko i wylacznie w zelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
    jest po prostu niezawodny !!! :ok:

    acha: do nakladania samoopalacza radzilabym stosowanie wacikow !!! 8)
    samoopalacza na twarz nie naklada sie palcami 😆 – !!! 😉

    ..i odrazu (zaraz po nalozeniu) trzeba posmarowac buzke kremikiem- wtedy opalenizna bedzie delikatniejsza … …i rownomierna !

    kin7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    generalnie to samoopalacze się nie sprawdzają… daja małe efekty, zostawiają plamy. lepiej zainwestować raz na jakiż czas w sztuczne słoneczko 🙂

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    generalnie to samoopalacze się nie sprawdzają… daja małe efekty, zostawiają plamy. lepiej zainwestować raz na jakiż czas w sztuczne słoneczko 🙂

    🙄

    gdyby sie nie sprawdzaly, to bym nic o moim samoopalaczu nie wspominala… !!! 😡

    …a sztuczne sloneczko 🙄 -nie jest dla wszystkich ❗ –
    i jak kazdy wie , samoopalacz nie powoduje przedwczesnego starzenia sie skory ,badz raka… 👿

    uzywanie samoopalaczy oplaca sie – tylko trzeba je umiejetnie stosowac,zeby nie bylo po nich plam,np. 😡

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja juz zaczynam sie kremowac moim dove, chce do lata wygadac jak pani z rekamy;) [usunięto_link] 🙂 a tak na serio to dziewczyny maja racje – balsamy brazujace to niedrogi i bardzo efektywny sposob na opalenizne, jednak trzeba umiec je nakladac zeby efekt byl zadowalajacy:)

    Feministka000
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Hejka:) Niom widze,że ktos ma podobny problem do mojego… ale mam na to JUŻ sposób… ostatnio kubiłam sobie chusteczke opalającą… mozna ja stosowac do twarzy i całego ciała…Smaryje się nią na oczyszczoną skóre,dla lepsze go efektu po 3 godzinach znowu sie smaruje:) W sumie po 3 godzinach już widac opalenicne:) jak dla mnie rewelka:)) Pozdrawiam:))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak to z tym samoopalaczem? :/"

Przewiń na górę