• Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    a taka chusteczka to na całe ciało wystarcza? nie jestem jakaż puszysta ale…
    a to co 3 godziny to jedną chusteczką czy trzeba sobie 3 kupić i co ile dni się stosuje? sorki że tyle pytań alem ciekawa 😆

    Feministka000
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    A więc: Ja osobiżcie uzywamał tylko do twarzy i dekoldu!! Ale wydaje mi sie,że jeżeli bedziesz smarowała całe ciało to bedziesz potrzebowała 2 chusteczek:) Chusteczke sosuje się jeden dzień. Smarujesz sie nią,po czym po 3 godzinach można (do lepszego efektu)ta samo chusteczką sie jeszcze raz posmarowac według potrzeb,ponieważ efekty widac juz po 3 godzinach:) No a stosuje sie jeden dzien,możesz wiec ale wydaje mi sie ze to bedzie juz pzresada:) Nie zapomnij Dokładnie sie posmarowac poniewaz mogą wystąpic plamy:) chociaz mnie to jeszcze nie spotkało:P No a tak do ciekawożci ostatnio ja uzywam z firmy sun-ozon:) bardzo fajna i kosztuje 1.45 za dwie Pozdrawiam BuŹka:)) 🙄

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Feministka000 :]] wielkie dzięki 😀

    Feministka000
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ależ prosze Bardzo:))

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    byłam na zakupach w realu i był zestaw promocyjny dove summer glow, balsam + krem kosztuje 17 zł, więc wzięłam od razu dwa zestawy, a przy kasie myżlałam że mąż mnie ukatrupi
    ale przynajmniej mam zapas

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ja raz na ruski rok pojde na solarium, wtedy kupuje tam taka saszetke z kremem brazujacym (czekoladowy,kokosowy lub vaniliowy 🙂 ) [zawsze to ochrona i ladniejszy efekt bo sie nie ejst czerwonym,koszt ok 4-8 zl i starcza mi na 2x]
    a po przyjsciu do domu smaruje sie kremem podtrzymujacym opalenizne.
    mam bardzo zle doswiadczenia z samoopalaczami
    👿 plamy,smugi i mialam zolta skore 😕 niewazne czy byl w kremie czy w sprayu

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja również polecam dove summer glow 🙂 w dodatku teraz w prezencie do balsamu można dostać samoopalający krem do twarzy 🙂

    Laura1
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Uzywam dwa samoopalacze; jeden do twarzy, drugi do calego ciala, firmy Garnier i jestem bardzo, bardzo zadowolona. 😆

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja uwielbiam solarium. Nie tylko dlatego ze jak chyba kazda kobieta lubie byc ładnie opalona. Ja w solarium poprostu się dogrzewam i dożwietlam.

    Niestety solarka jest droga a taki krem na szczescie zapewni ładny wygląd.

    Ja uzywalam dove sommer glove ale go trzeba dokladnie rozprowadzac. Ja uzywam brązujące masło sunny skin.

    Łatwo się rozprowadza, dodatkowo natłuszcza mocno. No i nie trzeba uwazac przy nakładaniu – nie pozostawia smug, delikatnie brązuje.

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja tam zawsze po samoopalaczu mam gdzież plamy-pewnie to moja nieumiejętnożć stosowania ale wole solarium raz w tygodniu 😀

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Włażciwie całe życie jestem blada, nie opalałam sie, nie lubię. Do tego katar sienny, kicham na dworze. Ale teraz postanowiłam wypróbowac samoopalaczy. Do twarzy Ives Rocher 3 w 1. a do ciała Dove Summer Glow. Jestem bardzo zadowolona, żadnych smug, ani na żwieżo ani przy żcieraniu. Wszyscy wokoło mówią mi, że wyglądam na wypoczętą, a ja nie miałam żadnego urlopu od 2 lat. To naprawdę żwietne rozwiązanie. Słyszałam że samoopalacze żmierdzą, ale ja jakoż tego nie odczuwam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak to z tym samoopalaczem? :/"

Przewiń na górę