Jak ubrana kobieta jest najbardziej pociągająca??

  • Autor
    Odp.
  • rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak ubrana kobieta wzbudza w was największe porządanie??

    singlelady
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Oj, ja też bym prosiła o wypowiedzi kilku panów, bo niekiedy to już sama nie wiem.. Niby wysokie obcasy, ładna sukienka czy czerwona albo biała dopasowana koszula działają na facetów, ale niektórzy wolą jednak taki sportowy, naturalny typ.. Napiszcie, jak powinna być ubrana wasza [usunięto_link]!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    oj to zalezy od sytuacji, wazne zeby wszystko bylo dobrze dobrane do siebie
    w jednej sytuacji jest dobra miniowa i obcasy, w innej szorty i buty sportowe ;p delikatna wiosenna, zwiewna sukienka w parku, najlepiej i tak wyglada ubrana w sam recznik 😀
    tak na prawde nie ma czegos takiego jak idealny stroj ;p

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mi też się trak wydaje.
    Nie strój jest najważniejszy,tylko całokształt 😉 co z tego,że panna ma mini,obcasy i dekolt do pasa,jeżli np ma tłuste włosy i brakuje jej jednego zęba na przodzie? Pożądanie wzbudza nie strój,ale osoba,która go nosi 🙂

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    w przypadku męzczyzn, on wogule niewzbudza pożądania, jest płcią brzydką

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie sądz wszystkich swoją miarą.
    Znam takich,którzy wzbudzają pożądanie 😉

    Ale temat nie dotyczy mężczyzn,tylko kobiet i ich ubierania się.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jak dla mnie – kobieta musi czuć to coż – ubrana w sexy!
    nieważne, czy sportowo, czy sponsoringowo – ważne by była sobą!

    oczywiżcie, że strasznie lubię mini, zalecanki i rozbieranki…
    jakiż facet by tego nie chciał! – nie męczcie mnie więcej! stop!

    samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a dla kobiet męskie miesnie ani nogi nigdy nieprzyciagaly spojrzenia i gdy to co najważniejsze zakrywa tylko skrawek materialu nierozpala kobiecej wyobraznji

    ale jestem mezczyzną wiec to tylko moje domysly, moze WarnGirl mi je uporządkuje bo napisała że zna takich co wzbudzają pożądanie.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a dla kobiet męskie miesnie ani nogi nigdy nieprzyciagaly spojrzenia i gdy to co najważniejsze zakrywa tylko skrawek materialu nierozpala kobiecej wyobraznji

    no więc włażnie mylisz się totalnie, samyk, męskie nogi bardzo mogą pobudzić kobiety, może spróbuj, zobaczysz, jak bardzo się mylisz 😆 nie są wcale takie nieczułe na Ciebie – tylko się otwórz 🙄 dasz radę?

    [usunięto_link] wrote:

    ale jestem mezczyzną wiec to tylko moje domysly, moze WarnGirl mi je uporządkuje bo napisała że zna takich co wzbudzają pożądanie.

    o! i włażnie WarnGirl jest najlepszym na to przykładem – ona już wie i czuje, co to znaczy…
    pochwal ją od razu za to, czemu zaciskasz szczęki, no… dalejże, samyk 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    sranie w banie, moja sie jarala moimi nogami bo sa dlugie i umiesnione ;p

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a dla kobiet męskie miesnie ani nogi nigdy nieprzyciagaly spojrzenia i gdy to co najważniejsze zakrywa tylko skrawek materialu nierozpala kobiecej wyobraznji

    ale jestem mezczyzną wiec to tylko moje domysly, moze WarnGirl mi je uporządkuje bo napisała że zna takich co wzbudzają pożądanie.

    Oczywiżcie,że uporządkuję:)
    Mnie kręcą umiężnione,opalone,owłosione męskie łydki 😀 kiedy widze faceta z takimi to nie mogę wzroku oderwać.
    Udało sie uporządkować? 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    1: nago
    2: czarna koronkowa bielizna
    3: mini i bluzka z deloltem

    Normalny_facet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bardzo trudne pytanie i ilu facetów tyle odpowiedzi zapewne.

    Dla mnie kobieta musi być przede wszystkim KOBIECA, co za tym idzie nie przepadam za samiczkami w stroju samczyków. Może i jestem starej daty, ale po to wymyslono mode damska i męską, żeby z niej korzystac :P. Rozumiem doskonale, że jeansy sa wygodne – ok, ale bez przesady :))

    Napiszę może co lubię a czego nie, bo scharakteryzować to jednoznacznie bedzie cięzko.

    Nie lubię:
    – ostrego makijażu
    – wyzywającego stroju
    – rozowych kolorow
    – chamskich kozaczkow
    – blyszczacych torebek
    – 'dżecików’
    – ust malowanych na czerowno, a także czerwonych paznokci
    – tipsów
    – kabaretek
    – włosów ulizanych do tyłu
    – stylizacji na młódkę czyt ’ pieski, myszki, baranki i jakies elementy w stylu dzidzia – pierdziel’
    – i jeszcze na pewno wiele podobnych w tym klimacie

    Jeżeli chodzi o ubranie, hmm, myżlę, ze na większożć facetów na pewno działa seksowna bielizna i wszelkiego rodzaju zwiewne, pół-przeżwitujące tkaniny. Moim zdaniem nie ma nic bardziej rozgrzewającego niż widok kobiety prawie nagiej, gdzie ubranie doskonale przesłania 'najciekawsze’ miejsca tak by zadziałała wyobrażnia. Na pewno bardzo mocnym atutem wszystkich pań sa pończochy zakładane do normalnego stroju, kawałek koronki wyłaniający sie 'przypadkiem’ spod spodnicy może nie jednego przyprawic o szybki wzrost cisnienia.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    kawałek koronki wyłaniający sie 'przypadkiem’ spod spodnicy może nie jednego przyprawic o szybki wzrost cisnienia.

    a pomyslales kiedyż jaki ogrom doznan erotycznych napelnia wtedy kobiete, czy zauwazyles kiedys to po jej ciele, skad sie bierze ten usmiech wyrażający nieopisaną ich satysfakcje, ktora mimo ze rozlewa sie na ich cale cialo i sie z nim zespala jest jednak widoczna i promienieje. Spostrzegles kiedys to ze pożadanie jest w kierunku kobiety, a nie w kierunku wystajacych meskich slipek , jak sie z tym czujesz. Jestes szczesliwy ze plec kobieca jest piekna bo mozesz popatrzec tak?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    😯

    zaloze sie ze jest szczesliwy z tego powodu 😆

    dla mnie sexownie, nie oznacza, tego, ze wszystko ma byc odkryte 8)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak ubrana kobieta jest najbardziej pociągająca??"

Przewiń na górę