Jak walczycie z chandrą??

  • Autor
    Odp.
  • Michiru
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jestem ciekawa jakie macie sposoby na poradzenie sobie z chandrą, bądź depresją. Ja osobiżcie lubię wtedy się odizolować, trochę pomysleć, namalować coż lub napisać jakiż wiersz… A Wy??

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No ja zeby sie zamkac sama nie moge sobie na to pozwolić, ale faktycznie lubię się zupełnie wyłączyć i nic nie mówić….Samo przyszlo samo przejdzie.

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    ja objadam sie czekolada a potem spalam kalorie aktywnym wysilkiem fizycznym 😈 😆

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    najlepiej sie odizolować, a super byłoby cos z tym zrobić! cos zmienić, bo ile mozna popadać w takie doły! mnie osobiżcie samotnożc wykańcza i wypala coraz bardziej.

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Róznie. Jak mam mega doła to wyjezdzam z miasta i wyzalam sie komus… spedzam czas zeby nie myslec i nabieram sil, zeby z tym wszytskim mierzyc sie po powrocie. A takie male chandry? ksiazka, net, slodkosci albo spotkanie ze znajomymi…

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    wtedy dopada mnie największa wena i tak powstaje moja książka 😉

    Siatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    😳 Witajcie!!!!!!
    A ja swoje smutki ,lęki i niepokoje zajadam.
    I w ten sposób osiągnęłam już rozmiar 50 😳 🙄

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    farafalla.. ale Ci fajnie.. ja jak mam dolek to daleka jestem od weny tworcej..
    Ja mam wene jak cos przeczytam.. zobacze…
    A mozna wiedziec w jakim gatunku jest Twoja ksiazka? 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    W sumie to nie wiem jak mam ją nazywać. Na początku to miało być zwykłe opowiadanie, a po kilkunastu rozdziałach zrobiła się z tego niezła powieżć 🙂 Heh. Myżlę, że to raczej literatura kobieca…. I musze dodać, że oparta na faktach i mojej fikcji literackiej. 😳 😉

    Siatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Myżlę jednak,ze najlepsze na smutny nastrój jest szukanie towarzystwa oraz spacer lub wyjazd gdzież daleko,daleko od tego co nas męczy,denerwuję………
    …..dla przeciwwagi wielu uciążliwożci życia, niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy…. 1 nadzieję
    2 sen,
    3 żmiech………..,
    Pogody ducha życzę na każdy dzień Nowego 2007 Roku!!!!!!!!!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Mnie najczężciej depresja dopada przy zmianie pór roku. Największa jest jesienią, kiedy zaczyna być ponuro i ciemno. Ratuję się wtedy ciepłymi herbatkami owocowymi albo energetyzującymi. Do tego fajna komedia albo dobra książka i jakoż przechodzi. Czasami też chodzę na zakupy co działa na mnie uspokajająco;)

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    najpierw dobijam sie bardziej 🙂
    jest tak źle ze gorzej być nie może
    wiec później jest już tylko lepiej 🙂
    jadę na basen z chłopakiem
    idziemy do przyjaciół albo jedziemy gdzież przed siebie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak walczycie z chandrą??"

Przewiń na górę