• Autor
    Odp.
  • Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    czym ty sie zajmujesz że masz tyle sprzętu?

    Tworzę Muzykę Elektroniczną.
    Wspominałem już?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a masz jakież szczególne osiągniecia?

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Jeżli nazwać szczególnymi osiągnięciami nagrywanie płyt…

    Nie nagrywam oryginalnych CD w wytwórniach.
    Powód jest prosty. Przede wszystkim gram, bo sprawia mi to ogromną frajdę, a nie z myżlą o nagrywaniu płyt.
    Gdyby nawet była taka możliwożć, to do tego potrzebne są odpowiednie predyspozycje…
    Co więcej muzyka elektroniczna kojarzy się wszystkim z syntezatorami, samplerami i urządzeniami peryferyjnymi, tymczasem ja tworzę na bardzo prostych urządzeniach generujących oprócz dźwięku bardzo duży poziom szumu.
    Profesjonalny sprzęt jest szalenie drogi. Dla przykładu dobrej klasy sampler kosztuje tyle ile nowy zachodni samochód, a o syntezatorach cyfrowo-analogowych i procesorach efektów już nie wspomnę…
    Więc dobrej klasy urządzenia do komponowania muzyki to raczej dla mnie abstrakcja i nie ma szans na zrobienie czegoż w pełni profesjonalnie.
    Jeżli nawet udało by się to wszystko jakimż cudem zrealizować, to na koniec w studio nagrań czeka końcowa obróbka dźwięku, czyli dodanie masteringu – bez tego praktycznie nie zaistnieje żadna płyta na krążku CD – a to też jest niezła sumka:-))
    I tym optymistycznym akcentem zakończę swoją opowieżć o dźwięku

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    niezły z Ciebie „dziadek” 😀 Robercie

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    No mówiłem już, ze tylko w niektórych sprawach jestem podobny do innych dziadków.

    Dziadkiem jestem ale z racji wieku, bo wnucząt nie mam, co Wszystkie Panie doskonale wiecie.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    ojojoj!!!!!!!!!!! Robert ile płyt,ale trzeba przyznac ze jak na taki MEXYK i tak jest porządek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak wygląda Twoje miejsce"

Przewiń na górę