Jak wyglądac i czuć się pewnie w bieliźnie

  • Autor
    Odp.
  • Corin
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Macie jakież sprawdzone sposoby, żeby czuć się atrakcyjnie i pewnie w bieliźnie? 😉

    milkajolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    odkad przytylam czuje sie srednio
    i przestalam sie starac o lepsza i sexowniejsza bielizne 🙄

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Pewnożć siebie siedzi w naszych głowach, więc zacznij od tego. Jeżli nie będziesz powtarzać i wmawiać sobie, że jesteż za gruba, że tu masz za dużo, a tam nieco przydałoby się mieć mniej to będziesz się czuć pewnie a tedy też wyglądać ekstra

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Huh, no źle dobrana bielizna nie wygląda dobrze. I przede wszystkim w źle dobranym staniku nasz biust nie wygląda tak atrakcyjnie, jak powinien. Do brafitterki można pójżć, w tych lepszych sklepach bieliźnianych są takie i pomagają dobrać odpowiednią bieliznę

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dobra bielizna to po pierwsze
    ale po drugie i ważniejsze to zadbać o sylwetkę 😀 ja dwa razy na tydzień chodzę na spinning (uwlebiam jazde na rowerku w rytm muzyki) dzięki temu mam zgrabne uda 😀 + myżlę by zacząć Hydrofit, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx brzmi nieziemsko fajnie :D:D:D ale czemu tylko w wawie takie cuda? 🙁

    edit
    jakubek

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bielizna musi byc dopasowana do sylwetki. Uwydatniać co trzeba, a zakrywać co zbedne. Najważniejsze to, aby okreslić swój rozmiar i rodzaj bielizny, czy ma być do wyszczuplająca, podkreżlająca… Zapraszam do swojego sklepu, wieloletnia tradycja z pewnożcią spełni wymagania każdej z Pań.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Należy czuć się dobrze w swoim ciele, żeby później mysleć o ładnym wyglądzie w bieliźnie. Jeżeli jesteż trochę przy kożci, to ładnie będzie wyglądać bielizna wyszczuplająca, która odejmie parę kg, Jeżeli jesteż szczupła to dobrze jest kupić bieliznę uwydatniającą kształty. Najważniejszy jest dobór rozmiaru, to od niego zależy czy będziesz dobrze wyglądać.

    paprotka1424
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @wlodizw wrote:

    Kiedy pierwszy orgazm wiedziałyżcie, że to było to? A skoro ja mam wątpliwożci to go jeszcze nie miałam, bo każę mu przerwać? Nietypowe formy seksu. [usunięto_link] Film 45 min. Wejdź i zobacz wideo na youtube.pl

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec
    milkajolka wrote:
    odkad przytylam czuje sie srednio
    i przestalam sie starac o lepsza i sexowniejsza bielizne 🙄

    a powinnas srobicwrecz odwrotnie 🙂
    tysiace razywidzialam jak dziewczyny sie deformuja np. stanikiem. A jak sie dobralo odpowiedni to od razu wygladly na szczuplejsze ;)) nawet na youtube mozna obejrzec jakzmeinia sylwetke dobrze dobrana bielizna

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dokładnie tak. Dobrze dopasowana bielizna wyszczupla. Sylwetka staje się bardziej proporcjonalna, brzuszek mniej widoczny. W dobrze dopasowanym biustonoszu nie garbimy się!

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie ma to jak dobrze dobrana bielizna! Dziewczyny, każde mankamenty można ukryć, a atuty uwidocznić:) Sama miałam problem z brzuszkiem po ciąży i pomogła mi bielizna wyszczuplająca. Teraz czuje się o wiele lepiej!

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    zawsze czuje się pewnie w bieliźnie 😀 gorzej jest bez niej.. to nie zawsze 😀

    Olive_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Bielizna jest bardzo ważną czężcią garderoby, powinniżmy się w niej czuć komfortowo i wygodnie. Umiejętnie dobrana pozwala wyeksponować zalety naszego ciała a ukryć wady. Aby zachować jędrny i ładny biust oraz aby czuć się atrakcyjnie i kobieco warto starannie dobierać biustonosze. Jeżli czujesz, że biustonosz w którymż miejscu Cię uciska, a na skórze pozostają żlady po bieliźnie jest to sygnał, że jest źle dobrana. Podobnie, gdy czujesz, że biustonosz nie przylega do ciała, a przesuwa się na wszystkie strony. Bielizna nie powinna być widoczna pod ubraniem, dlatego wybierając białą, przeżwitującą odzież powinnyżmy zakładać biustonosze w cielistym bądź białym kolorze. Żeby czuć się dobrze, bieliznę podobnie jak ubrania powinno się wybierać stosownie do okazji i typu sylwetki, przykładowo gdy decydujesz się na bluzkę z odkrytymi ramionami nie zakładaj silikonowych ramiączek, które wyglądają niezbyt elegancko. Wybierz biustonosz bez ramiączek, a gdy masz bardzo obfity biust zdecyduj się na inną garderobę.

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Nie ma ludzi idealnych i mało która z nas ma idealną figurę. Jedna jest za chuda inna ma kilka kilogramów za dużo. Najwazniejsze jest abyżmy nie traciły wiary w siebie, żebyżmy doceniały to jak wyglądamy. Musimy jednie dobrze dobierać swoją garderobę a każda znas będzie wyglądała sexy.

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Macie jakież sprawdzone sposoby, żeby czuć się atrakcyjnie i pewnie w bieliźnie? 😉

    Przede wszystkim powinno się wybierać fasony idealnie dopasowane do sylwetki oraz stawiać na bielizna koronkową, satynową, ponętna i kobiecą. Sportowe biustonosze i bawełniane figi z pewnożcią nie sprzyjają temu aby czuć się bardziej atrakcyjnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak wyglądac i czuć się pewnie w bieliźnie"

Przewiń na górę