jak wyprasować rękawy?!

  • Autor
    Odp.
  • kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Mam pewien problem. Nie należę do perfekcyjnych pań domu, a sytuacja mnie do tego zmusza. Wprowadził się do mnie chłopak i po podziale obowiązków okazało się niestety, że mi przypada prasowanie. Szczerze mówiąc, swoje rzeczy prasowałam bardzo rzadko, ponieważ uważam, że kwestia odpowiedniego rozwieszenia ich po praniu może załatwić sprawę. 😉 Widzę jednak, że przy Nim takie numery nie przejdą¦ no i włażnie: nie potrafię za bardzo prasować rękawów. Wszystko inne jakoż idzie, ale gdy przychodzi co do czego, to okazuje się, że rękaw został zaprasowany w kant. A luby mój najczężciej włażnie chodzi w koszulach ;/ Czy macie może jakąż radę w jaki sposób to robić?

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Mogę się zalozyc ze prasujesz je przy uzyciu deski , tak tradycyjnie ;). Moim zdaniem rękawy najlepiej będzie prasować pionowo. To znaczy jak masz koszule powieszona na wieszaku, to przykładasz do niej żelazko i wtedy parą się samo prasuje. Najlepsze do tego sa generatory pary, ale zwykle żelazko Azur tez daje u mnie rade. Polecam wypróbować te metodę (oczywiżcie samo żelazko tez musi mieć opcje pionowego prasowania, ale większożć nowoczesnych urządzeń już to ma) 🙂

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Możesz po wyprasowaniu rozłożyć tak, żeby kant był na żrodku i spróbować czubkiem żelazka ten kant rozprasować.

    minutkaMOJA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak wyprasować rękawy?!"

Przewiń na górę