Jak z 78kg zejżć na 59kg ?

  • Autor
    Odp.
  • Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam.
    Widzę że temat odchudzania jest tu nawet nadmiernie wykorzystany i bedziecie miały prawo się przyczepić. Owszem, czytałam co tutaj jest napisane, ale diety typu dieta fizjologiczna lub chudniecie po przez sex mnie nie interesują bo z pewnożcią nie działają. i to sa jakież kity, że tak powiem. Dużo kobiet mowi, że diety takiego typu nie działają… a raczej działają tylko na organizm, który zostaje po przez te diety wyniszczony. Mam nadzieje, że na forum jest jakas osoba co mi pomoże i napisze mi kilka rad, które przyniosą efekty co do zmiejszenia mojej masy.

    Mam 17 lat i ważę 78kg na wzrost 174cm. Mam w planach schudnąć ok. 10 kg, ale nie wiem jak… Wykorzystyuje podstawowe wiadomosci na temat odchudzenia. Jem jaknaj mniej ok. 3 posiłyki dziennie, wieczorem robie pompki i inne tego typu ćwiczenia, chodze 2/3 razy w tygodniu na basen i saune [suchą i parową], aby spomudz moje odchudzanie biorę trzy razy dziennie tabletki o natruralnej konsystencji i również zażywam tran aby mi nie zabrakło witamin. Dla mnie jednak to za mało… Mam żrednią wolę… kuszą mnie różne słodycze i nie tylko. Umiem sie powstyrzymać, ale nie na długo. Na dodatek moją rodzina i chłopak wiedzą, że chce się odchudzać oni mowią mi, że jestem szczupła i dają mi pod nos jedzenie co sprawiło, że z 55kg przytyłam do 78kg…

    Pomóżcie mi. Jakie prawidłowe ćwiczenia mam stosować i jak sie odchudzać?

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Wystarczy odstawic cukier i slodycze, a takze tluste rzeczy i jesc pelnoziarniste pieczywo. 10 kg znika w tempie przyspieszonym.

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    HEH dzięki za radę :* :)postaram sie aby w trybie przyspierzonym te 10kg pożegnało się ze mną xD

    Dominik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jak dla mnie to z 15 kg ale od czegoż trzeba zaczać 😉 porostu ogranicz te posiłki do minimum oraz to co napisała Nela. i trzymaj taką dietę bo wystąpi efekt jojo i wszystko wróci do poprzedniego stanu.
    Powodzenia życzę!

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Polecam te stronkę z mojej stopki 🙂 ja powoli powoli, ale robię postępy, grunt, ze bez efektu jojo

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hehe 🙂 dzięki za rady napewno je zastosuje. Jak narazie wszystko dobrze idzie. 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    Nela odstawic tluszcez ale ktore?????
    tluszcze nienasycone sa potrzebne jedz je a obnizy sie twoj zly cholesterol i pomoga ci schudnac.

    jedz weglowodany- produkty pszenne owoce i warzywa

    jedz bialko- pozwala schudnac z tluszczu a nie z WODY!! z bialka bowiem nasz organizm produkuje karnityne a gdy jej brak w organizmie to chudniemy ale z wody org a potem sa efekty jojo.

    kup antyutleniacze i jakis termogenik , jedz w mal;ych ilosciach 4 razy dziennie -przyspeiszysz swoj wlasny metabolizm.

    ruszaj sie ruszaj!

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Sposoby Jovity są dobre, jednak pamiętaj, że jeżli używasz termogeników to raczej powinnaż zintensyfikować ćwiczenia. Ich skutecznożć jest znacznie lepsza jeżli się dużo ćwiczy. Teraz pytanie jakie ćwiczenia robisz? Czy ktoż ustawiał Ci trening? Może ćwiczenia, które wykonujesz nie redukują tkanki tłuszczowej. Trzeba pamiętać, że organizm przy większożci ćwiczeń zaczyna spalać odłożoną tkankę tłuszczową po kilkudziesięciu minutach treningu. Uważam, że warto skonsultować z kimż trening, dobrać do tego suplementacje i nie trzeba bardzo ograniczać jedzenia tylko dobrać odpowiednie składniki. Ważne jest też jedzenie częstych posiłków, ale w małych ilożciach.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    owszem jesli sie bierze jakiekolwiek termogeniki do tego trzeba sie ruszac ruszac ruszac bo samo nic sie nie zrobi acha i odpowiednia dieta to podstawa! warto wowczas jesc duzo bialka bo bialko tworz karnityne w organizmie.

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jednak przy braniu białka i żle dobranych ćwiczeniach możesz zacząć nabierać masy miężniowej. Ładne miężnie też są ważne, ale chyba nie o to Ci chodziło. W związku z tym jeżli zdecydujesz się na jakąkolwiek suplementacje skonsultuj to z jakimż trenerem, żeby dobrał Ci odpowiednie ćwiczenia. O suplementach możesz sobie poczytać na forum sfd.pl lub u mnie w sklepie internetowym styleo.pl. Pozdrawiam i życzę sukcesu w osiągnięciu celu.

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Huh… tego nie wiedziałam.
    Nikt nie ustawiał mi treningu. Uprawiam podstawowe ćwiczenia, czyli bieganie, popmki, brzuszki, 10 przepłyniętych długosci basenu. Chodze również do sauny parowej i suchej i na masaże wodne. Jem 3 razy dziennie. Pije dużo wody. Hmm… Jedna osoba wspomniała że zeszczuplałam na twarzy, ale ja nie czuje zebym chociasz schudła kilo.

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Bardzo ważne są odpowiednio dobrane treningi. Jeżli biegasz to powinnaż to robić co najmniej 40 minut w równym tempie, ewentualnie szybszy spacer, ale też nie krótszy. A czy brzuszki robisz pełne czy tylko spięcia, proste czy skożne, w jakich seriach? Jest masa rzeczy na które trzeba zwracać uwagę. Ewentualnie możesz robić trening aerobowy zawierający wiele ćwiczeń, ale to też warto skonsultować żeby dostosować taki trening do Twoich potrzeb.

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    robie pełnne, skożne brzuszki. Na stepie ok. 30 minut chodze i jestem wtedy spocona jak żwinia xD A treningi do moim potrzeb z kim moge skonsultowac ?

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    trezba sie wziac za siebie ale to i baredzo ja sama chcialabym schudnac z 2 kg,i najpelszym sposobem jest ciemne pieczywo jesc 5 posilkow dziennie,do tego cwiczyc codziennie brzuszki przysiady i duzo wody no i przede wszystkim odsyawic slodycze

    33katarzyna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam.
    otylosc moze byc przyczyną komorkowego niedozywienia, dlatego, ze jemy molo wartosciowe posilki, odchudzajac sie jemy mniej i tym samym dostarczamy jeszcze mniej wartosci odzywczych… co sprawia rowniez, ze samopoczucie jest coraz gorsze. czasem uda sie schudnac czasem nie.. jesli juz to czesto wystepuje efekt jojo… 😯
    Naszczescie mamy suplementy… 🙂
    jesli interesuje Cie komorkowe odzywianie i uksztaltowanie swojej sylwetki skontaktuj się ze mną –> [usunięto_link]
    nastepnie możemy skontaktować się telefonicznie i umowic się na konsultację u nas w centrum :))
    Pozdrawiam.

    schudnij!! czuj sie dobrze!! badz piekna!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak z 78kg zejżć na 59kg ?"

Przewiń na górę