• Autor
    Odp.
  • 33katarzyna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    przepraszam pomylka w mailu… 😳
    ten jest poprawny


    > [usunięto_link]
    dobrze ze sie zorientowalam ;PP 🙄

    styleo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    robie pełnne, skożne brzuszki. Na stepie ok. 30 minut chodze i jestem wtedy spocona jak żwinia xD A treningi do moim potrzeb z kim moge skonsultowac ?

    Jeżli chcesz z kimż skonsultować trening to najlepiej udaj się gdzież na siłownie. W wielu klubach są naprawdę profesjonalni trenerzy, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia. Jeżli nie masz w pobliżu żadnego klubu fitness to można poszukać trenera.

    Jeżli chodzi o twój trening to pełne brzuszki obciążają kręgosłup, lepsze są spięcia i wznoszenie nóg. Polecam też ćwiczenia na głębokie miężnie brzucha z dużą piłką. Wtedy jak już stracisz zbędną tkankę tłuszczową to będziesz miała ładnie wyrzeźbiony brzuch.

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Fadjnie że tyle osób odpowiedziało mi na moje głupie pytania. Tak mam niedalego club Fitness. Przejde się do niego nawet dziż i pomęcze jakąż babke pytaniami 😛

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Fadjnie że tyle osób odpowiedziało mi na moje głupie pytania. Tak mam niedalego club Fitness. Przejde się do niego nawet dziż i pomęcze jakąż babke pytaniami 😛

    ja tez mam niedaleko… niestety, nic z tego nie wychodzi. czasme jak sie ma cos pod reka to sie naprawde trudmo zebrac. ja potzrebuje towarzystwa, bo z samomotywacja fitnesową cos u mnie żrednio:(

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    czasami i tak bywa.. trudo sie zebrac… tez to mam ale z tym walcze 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak z 78kg zejżć na 59kg ?"

Przewiń na górę