Jak zaradzić pękającym piętom???

  • Autor
    Odp.
  • eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    To jest problem, który spędza sen mojej matce z powiek
    Nie jest biegła w internecie, a że przegladamy razem to forum wiec poprosila o zapytanie.
    Znacie jakies sposoby????

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    jakis rok temu (w lato) zauwazyłam, ze moje pięty sa suche, znisczone i….. popekane :/ skóra dziwnie odchodziła …bleeeee …. nogi zaczełam szorować pumeksem, smarowac balsamem i wszystko po jakims czasie wróciło od normy 🙂 za jakies kilka miesiecy….
    wydaje mi sie, ze moglo to byc spowodowane ciagłym chodzeniem w jednych butach ….

    Livia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mocno natłuszczać

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Taka „przypadłożć” zdarza mi sie jak latem chodzę na boso np. na działce czy po lesie.
    Pumyks i dobry krem radzą sobie z tym 😀

    arcygama88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pękające piety, to chory organizm, nie lekceważcie tego.Zwykłe kremy nie sa wskazane.

    Pozdrawiam!

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Tak ale sa specjalne kremy na tą dolegliwosc, ale niestety nie wiem jakie

    Marta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja proponuję nasmarować ze 3 razy gliceryną na noc, grubą warstwą, założyć skarpetki i tak noc przespać. Problem powinien minąć – u mojej mamy zniknął jak ten sen złoty 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    ja uzywam zwyklego kremu do stóp i drobne- ewentualne peknięcia same sie goją 😉

    Pathissia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem sa bardzo dobre kosmetyki Avon do spierzchniętych dłoni i stóp. Cena też jest zadowalająca. Mojej mamie bardzo pomagają. A mnie nają wielki plus za ładny zapach. 😉 Polecam…:D

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem sa bardzo dobre kosmetyki Avon do spierzchniętych dłoni i stóp. Cena też jest zadowalająca. Mojej mamie bardzo pomagają. A mnie nają wielki plus za ładny zapach. 😉 Polecam…:D

    Zgadzam się z Tobą
    Od wielu lat używam kosmetyków AVON i jestem zadowolona

    Pathissia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem sa bardzo dobre kosmetyki Avon do spierzchniętych dłoni i stóp. Cena też jest zadowalająca. Mojej mamie bardzo pomagają. A mnie nają wielki plus za ładny zapach. 😉 Polecam…:D

    Zgadzam się z Tobą
    Od wielu lat używam kosmetyków AVON i jestem zadowolona

    Tez używam już je od wielu lat i uwazam że nie mogę sie uczepić ze nie są najlepsze…(ztych które stosowałam)

    nastia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja robie tak: mocze stopy w wodzie z sola do kapieli, potem robie zwykly peeling (moze byc do ciala, a nie do stop), potem miekka szczoteczka masuje stopy ze wszystkich stron. Wycieram, smaruje maslem, ktore wczesniej wyciagam z lodowki, aby bylo miekkie i zakladam skarpetki. I ide spac, a rano stopki sa jak u niemowlecia 😀

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem sa bardzo dobre kosmetyki Avon do spierzchniętych dłoni i stóp. Cena też jest zadowalająca. Mojej mamie bardzo pomagają. A mnie nają wielki plus za ładny zapach. 😉 Polecam…:D

    Moim zdaniem kosmetyki AVON do pielęgnacji stóp i dłoni (Na temat innych w tym temacie wypowiadać się nie ma po co) wcale nie są specjalnie zadawalające. Ale fakt faktem-jakiż specjalnych sposobów nie znam, bo w sumie nie mam tego problemu. Jednak owych kosmetyków bym nie polecała – mnóstwo moich znajomych i mama zawiodło się na tych produktach. 🙄

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja wole Oriflame, ale nie wiem dlaczego.. 😕

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja polecam krem i peeling do stóp z Tolpy. Są naprawdę rewelacyjne ❗ W dodatku wykonane z naturalnych skladników, opierających się glównie na borowinie. Jeżli chcecie wiedzieć więcej odsylam do
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    Ach i żeby nie bylo, nie mam w tym żadnego interesu, to naprawdę dobre kosmetyki. Wczeżniej używalam tych avonu, ale te są duużo lepsze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zaradzić pękającym piętom???"

Przewiń na górę