• Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    zobaczymy, przeczytamy, ocenimy 😉
    Nie znam tej firmy

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    co do tej firmy Kasiu! To faktycznie dostęp do jej produktów jest organiczony, bo można kupić je na specjalnych stoiskach i w aptekach.
    Ale naprawdę polecam 🙂 Sama natura ❗

    olik_wroc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja polecam naturalny krem oliwkowy firmy Ziaja. Kosztuje ok. 2,5 PLN. Kiedy jest bardzo źle “ nakładam na noc grubą warstwę i skarpetki. Kiedy się poprawi, staram się stosować regularnie co wieczór. Używałam AVONu ale dla mnie są za lekkie, wole je na dzień.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ta gruba warstwa i skarpetki do dobry pomysl 🙂 Zastosuje jak mój facet wyjedzie 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A dlaczego dopiero jak wyjedzie?

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    bo mieszkamy razem i jeszcze nie chcę go wystraszyć przed żlubem 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    bez przesady, faceci nie uciekają od takich rzeczy!

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    wszystko zależy od „rodzaju faceta”. Ja przynamniej nie wyobrażam sobie w lóżku mojego faceta w skarpetkach i dlatego nie robię mu tego co mi niemile, czyli nie zakladam skarpet 😉

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To mój związek wygląda zupełnie inaczej, robie wszystko na co mam ochote od skarpetek począwszy i skończywszy na maseczkach 😀 A najpiękniejsze jest to, że mój facet taka mnie włażnie kocha 😀

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    no to tylko pozazdrożcić black mamba 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    problemów z pekającymi piętami za bardzo nie miewam, ale używam dobrego kremu do stóp, który jest własnie „na pekające pięty”. firma: eva natura, z kompleksem lnianym. kiedyż miał inne opakowanie, teraz jest taki granatowy. fajny jest 😀 i jeszcze do pielegnacji rąk i stóp to w ogóle avon jest niezły

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zaradzić pękającym piętom???"

Przewiń na górę