Jak zaskoczyc faceta??

  • Autor
    Odp.
  • arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Hej dziewczyny. Moj facet powiedzial,ze nie potrafie go niczym zaskoczyc,zrobic mu niespodzianki. I tu zwracam sie do was. Podpowiedzcie mi co moge zrobic ,zeby sprawic mu przyjemnosc? Jak wy zaskakujecie swoich mezczyzn? Chodzi mi o jakies gesty,sytuacje,rzeczy np. kolacja przy swiecach. Co wy robice?

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Jest wiele sposobów by go zaskoczyć. Mniej i bardziej banalnych. W każdej sferze wspólnego życia. Nie chodzi tu tylko o kwestie łóżkowe. Spójrz na wasz związek, na niego samego. I pomyżl co mogłabyż zrobić by go włażnie zaskoczyć. Mogę Ci tu wypisać listę rzeczy, ale Ty najlepiej go znasz i najlepiej będzie wiedziała co będzie dobrym pomysłem.

    zxcvbnm
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Rozbierz sie do naga i podaj mu schlodzone, ulubione piwo…

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    a czy on cie czyms kiedys zaskoczyl ze ma do ciebie pretensje?ubierz sie w gorset ponczoszki i jakies majteczki i udawaj ze on jest klientem:D na mojego to podzialalo 😀

    Ledman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Podaj piwo lub inny napój jaki lubi pić. Włącz mecz, rozbierz się do naga i się nie odzywaj.

    Z tym zaskakiwaniem to różnie bywa. Ja osobiżcie nie lubię być zaskakiwany, zresztą bardzo o to trudno. Poza tym sądzę, że Jemu chodziło o coż innego, mianowicie jesteż może nudna. Nie masz mu nic nowego do zaoferowania, mówisz non stop te same bzdety. Zanudzasz go jednym słowem. Spójrz na siebie z boku, może jako dżentelmen nie chciał Ci tego powiedzieć dobitnie?

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Raczej go nie zanudzam jak nie moze beze mnie dnia wytrzymac:) A ponczoszki,sexi bielizne i szpilki zakladam co jakis czas. Dlatego nie mam juz pomyslow ciekawych:)

    kotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Kurde, a co my kobiety jesteżmy jakież klowny, co mają zabawiać faceta na wspólnym przyjęciu?? Wkurza mnie takie myżlenie… Czemu żaden facet tu nie zapytał, jak ma zaskoczyć swoją kobietę? Czyż byżmy były takie z nich zadowolone??

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    po prostu zrób coż innego niż zwykle, trochę wyobraźni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zaskoczyc faceta??"

Przewiń na górę