Jak znaleźć nianię?

  • Autor
    Odp.
  • afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Jeżli to tylko możliwe – zasięgnęłabym rady znajomych. Od znajomego możesz usłyszeć rekomendacje i opnie na temat danej osoby. Poza tym, w moim odczuciu, to pewniejsze źródło informacji na temat kogoż, komu powierzamy opiekę nad maluchem niż jakakolwiek rozmowa kwalifikacyjna.

    LV
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    To ja zawsze szukam w serwisie niania.pl – tam jest całe mnósto ofert także od bardzo dożwiadczonych opiekunek:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    To ja zawsze szukam w serwisie niania.pl – tam jest całe mnósto ofert także od bardzo dożwiadczonych opiekunek:)

    i zadowolona/y byłaż/-eż?

    strako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja jeszcze nie muszę szukać, sama się siostrzeńcem opiekuję;D, ale znalazłam ciekawy artykuł na temat poszukiwań:) [usunięto_link]

    kasia-slona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ten serwis jest naprawdę spoko. Moja opiekunka dla Weroniki jest z tego serwisu. Mają referencje – które jakiż pedagog potwierdza. To co ciekawe jest tez genialny poradnik. Moja niania jest owocem szybkiego ale intensywnego poszukiwania. na niania.pl naprawdę jest duży wybór.

    agatex
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja niestety z serwisu nie skorzystałam (bo nie wiedziałam o jego istnieniu) i trafiłam tak sobie. Panią pożegnaliżmy po ok. 3 miesiącach. Większożć tego czasu trwało przekonywanie babci, by w końcu zgodziła sie zaopiekować dziećmi:) Nadziwić się nie mogę jak inni potrafią się zorganizować, opiekując naprzemiennie mąż z żoną przy delikatnym wsparciu spokrewnionej czy zaprzyjaźnionej osoby. Taka np. Agnieszka Cegielska wróciła szybko po urodzeniu dziecka i o wynajęciu niani wcale nie myżli:)
    [usunięto_link]

    Ania77
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wejdż tez na tą stronkę i poczytaj na co zwracać uwagę przy wyborze niani

    greeney
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Serwis niania.pl jest dożć kosztowny bo niemożliwe jest skontaktowanie się z kandydatką na opiekunkę bez wykupienia konta Premium za 39zł za 1 miesiąc. No i czytałam dożć niepochlebne opinie o użytkowniczkach ogłaszających się w tym serwisie – choć oczywiżcie nie mogę generalizować bo to byłoby niesprawiedliwe wobec tych Pań, które rzeczywiżcie są godne zaufania. Ja zostałam zbanowana w serwisie za niepochlebną opinię o nim na forum.
    Polecam serwis szukam-opiekunki.pl bo tam można znaleźć oferty ze swojej okolicy. Bezpłatnie.
    A najlepiej, jeżli szukacie opiekunki, pytać naokoło znajomych i rodzinę. Zawsze będzie to osoba, o której ktoż z naszego otoczenia coż jednak wie (np czy przypadkiem nie jest alkoholiczką, czy wyraża się kulturalnie na co dzień, czy nie ma skłonnożci do obrażania dzieci – jak zwraca się do swoich dzieci, jeżli je ma).

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Na podstawie opinii mojej dobrej znajomej mogę polecić firmę Baby and Care z której usług miała okazje korzystać. Oferują zatrudnianie niań, guwernantek i tzw. 'babysitter’. Mają siedziby w paru miastach Polski, trzeba sprawdzić na stronie, bo nie jestem pewna gdzie dokładnie. Taka opcja wydaje mi się lepsza od wyszukiwania niań na lokalnych portalach, bo tak naprawdę nie wiadomo na kogo można trafić.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No ja bym szukała zdecydowanie pocztą pantoflową, od znajomych z polecenia tylko i wyłącznie.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Najlepiej mieć taką nianie po kimż znajomym :), często mamy posyłają dzieciaki do przedszkola i nie potzrebuja juz niani, wówczas oddaje taką nianię w dobre ręce. A ten serwis, o którym wspomina vajola ma biura w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, zresztą więcej znajdziecie w zakładce kontakt : [usunięto_link] .

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No dokładnie masz rację, jeżli znajomi korzystali z usług danej niani i sobie chwalili to najlepsze polecenie.

    Anieczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    zgadzam się – najlepiej z rekomendacji 🙂

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zgadzam się – najlepiej z rekomendacji 🙂

    Zgadzam się w 100%
    Jeżli potencjalna niania mówi tylko o pieniądzach, czasie pracy, wolnym a niestety nie przejawia zbytniego zainteresowania maluszkiem tzn. nie pyta np. co maluszek lubi jeżć, gdzie i czym się lubi bawić – to najlepiej nie zawracać sobie głowy. Pieniądze pieniędzmi ale niania powinna na samym początku spodobać się dziecku (jeżli maluszek będzie się dobrze czół w jej towarzystwie to połowa sukcesu) 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No jasne, to podstawa, w końcu ma się opiekować dzieckiem a domowym budżetem :)) Ale fakty są takie, że naprawdę dobrą nianię, taką z prawdziwego zdarzenia, z powołaniem wręcz, to ze żwiecą szukać. Jak są, to mają już dobre miejsca pracy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak znaleźć nianię?"

Przewiń na górę