jak zrobić laskę?

  • Autor
    Odp.
  • kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Jakbyżcie miały udzielić młodszej koleżance instrukcji, jak zrobić laskę facetowi, to co byżcie napisały?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jakbyżcie miały udzielić młodszej koleżance instrukcji, jak zrobić laskę facetowi, to co byżcie napisały?

    myżlę, że dziewczynom wydaje się to zbyt jaskrawe…
    ale – po prostu ssać główkę 😀 z uczuciem, z uczuciem… :-

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    zbyt jaskrawe? 😥
    Wiele młodych dziewczyn, które tego nigdy nie robiły, chciałoby się dowiedzieć, jak zrobić, żeby partnerowi się podobało.
    Starsze dziewczyny są często „specjalistkami” w tej dziedzinie ( w dobrym znaczeniu tego słowa).

    P.S. Wiem z autopsji. 😀

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Wszystko jest kwestią dożwiadczenia,więc po prostu postaw na spontanicznożć. Najgorzej jest za pierwszym razem,ale potem idzie juz bardzo gładko.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    😆 kopara mi opadla 😆 😆 😆 😆 😆
    mozesz ssac lizac jak cos zrobisz to spytaj poprostu co mu odpowiadalo co nie, bo nie znas sie na reczy i zeby coi podpowiedzial co lubi

    skarbek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    samo przyjdzie z czasem:)

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Nie ma chyba jednego przepisu jak to zrobić- wszystko wyjdzie w praktyce i zobaczysz,że to nic trudnego. Musisz mieć tylko zaufanie do swojego partnera a on do Ciebie.

    pannastara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niech sam sobie zrobi i szanuj siebie!!!

    ewelina_krakra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    E tam ja swojemu czasami zrobię, nie widzę w tym nic złego. Tylko bez połyku, fuj !

    annapotraczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najlepiej zapytać się jego. On chyba wie najlepiej.

    smigolowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dobreeee

    ErykowaPanna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wez sie za nauke!!!!!!!!!!

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Sporo można się z filmików nauczyć 😉

    kattitimi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja się nauczyłam bardzo dużo na ten temat i inne z Kamasutry. Trzeba zacząć delikatnie, od ledwo dotykania językiem czy wargami, od samego czubka, a potem stopniowo coraz głębiej. Najwrażliwsze na ogół jest miejsce, taka bruzda wokół główki, najczężciej doprowadza to faceta do szaleństwa. I potem jak już doszło się do końca penisa, czyli ma się go całkiem w buzi, to trzeba co jakiż czas wracać do początku. No i facet też może coż dodać od siebie, powiedzieć co lubi najbardziej i kiedy co robić. Ale jak ze wszystkim nie koniecznie trzeba od razu robić to co chce, bo stopniowanie przyjemnożci i wyczekiwanie na przyjemnożć jest też super.
    Polecam też Mastertona, on oprócz horrorów napisał niezłe książki o seksie.

    AWilczak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się nauczyłam bardzo dużo na ten temat i inne z Kamasutry. Trzeba zacząć delikatnie, od ledwo dotykania językiem czy wargami, od samego czubka, a potem stopniowo coraz głębiej. Najwrażliwsze na ogół jest miejsce, taka bruzda wokół główki, najczężciej doprowadza to faceta do szaleństwa. I potem jak już doszło się do końca penisa, czyli ma się go całkiem w buzi, to trzeba co jakiż czas wracać do początku. No i facet też może coż dodać od siebie, powiedzieć co lubi najbardziej i kiedy co robić. Ale jak ze wszystkim nie koniecznie trzeba od razu robić to co chce, bo stopniowanie przyjemnożci i wyczekiwanie na przyjemnożć jest też super.
    Polecam też Mastertona, on oprócz horrorów napisał niezłe książki o seksie.

    No nieźle;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak zrobić laskę?"

Przewiń na górę