• Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ishtar, bóle krzyża ? a co to ma wspólnego ??
    Hortensja, czyli zmiana była na lepsze 😉

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    taka racja, że tabletki pomagają przy różnych „schorzeniach” 🙂 ja mam takie z mniejszą ilożcią hormonów. wczeżniej miałam z taką normalną i faktycznie nie było tak idealnie

    Dariakrk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A słyszałyżcie o naturalnych metodach antykoncepcji ?

    [usunięto_link]

    madiz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Chyba jednak najwygodniejsza jest tzw. spiralka.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A słyszałyżcie o naturalnych metodach antykoncepcji ?

    [usunięto_link]

    abstynencja i przerywany ?? to przecież nawet nie ma radożci z seksu, a chyba o to chodzi.
    A podobno przerywany i brak może doprowadzić do frustracji.
    Więc chyba jednak lepiej zainwestować nawet w pigułki, oczywiżcie po konsultacji z lekarzem i badaniach

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Spirala jest ciekawą opcją do rozważenia, ale nie dla każdego (kobiety, które jeszcze nie rodziły mają marne szanse, że im się to sprawdzi). W naturalne metody nie wierzę. Z różnych metod antykoncepcji jakoż najbardziej przemawia do mnie tabletka. Są teraz już takie z minimalną zawartożcią hormonów. Zawsze można się jakoż z lekarzem dogadać, żeby przepisał coż dopacowanego do naszego organizmu.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Toti a co łykasz? Jeżeli mogę się zapytać ?

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Nie wyobrażam sobie brać tabletki i do tego stosunek przerywany 😀 to nie ma nawet sensu. a nadgorliwożć jest gorsza.. wiecie od czego 😉
    Tabletki są skuteczne 😀 na rynku jest teraz ich mnóstwo, dobierzcie tylko dobrze do siebie 🙂 Porozmawiajcie z lekarzem, zróbcie koniecznie badania.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie. Pod warunkiem jednak, że przyjmuje się je regularnie i nie zapomina co parę dni o wzięciu, bo wtedy niestety ta pewnożć zabezpieczenia spada.

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    To z was spore szczęściary skoro tabletki pomagają wam w róznych schorzeniach 🙂 U mnie spadło libido, pojawiły się zmiany nastrojów ( nie, nie jestem z natury zołzą, po prostu po tabletkach zawuażyłam róznicę w nastrojach 😛 ). Dobrze że mąz wyszedł z propozycją wazektomii- teraz czuję się swietnie 🙂

    emilka ojrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja jestem za stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Dla mnie jest to najlepsza z dostępnych metod. Trzeba mądrze wybrać, żeby nie mieć żadnych problemów. Ja stosuję tabletki belara i nie mam żadnych skutków ubocznych.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Hee 🙂 No niby tak.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    w dzisiejszych czasach sa na tyle fajne pigułki,że sama je stosuję przykładowo takie ultralekkie vines, cycki mnie nie bolą, pms mniejszy i normalna miesiączka a nie krwotok.

    Aneczka83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nie ma czegoś takiego jak ultralekkie pigułki. Albo specyfik ingeruje w gospodarkę hormonalną, albo nie:)

    Możesz mieć mniej odczuwalnych efektów ubocznych, ale nie oszukuj się, że te hormony nie wpływają na coś więcej niż Twoja płodność.

    Długofalowo metody trwałe typu wazektomia są o niebo lepsze. Nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również wygody.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    no własnie ja zaś nie jestem przekonana do wazektomii, uważam,ze nie zawsze może być ona odwracalna, a co jak się rozstanę z facetem i będziemy sobie chcieli ułożyć życie z kimś innym ? To powiedzmy,że on potem może mieć problemy z odzyskaniem płodności, to tak nie działa, nie możemy być egoistami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka antykoncepcja?"

Przewiń na górę